Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Kanga umesto Kataia, Ben levo, Ivanicu kljucevi, Francuz umesto Pavkova, Zivadinovicev pepeo umesto Pankova i nema teorije da nam daju gol. Oh, wait. 

Link to comment

Mozda nije popularno mišljenje, ali Katai je totalno precenjen igrač... 

 

4 sezone u EL i CL a nama u napadu igra najveće drvo... Od Boaći ja nemamo krštenog špica.... 

Link to comment

Pa dobro, utisak je da su ovi drastično bolja ekipa, razlika u klasi je očigledna. LE bi bila baš onako po meri, a ni ono drugo takmičenje nije loše, treba samo da izbacimo Alaškert. 

Pojedinačno, Deki je sve pogrešio što se tiče sastava, nema Kange, nema sredine terena, Krstičić je dao 1 pas unapred, Sanogo nijedan. Nema Falka, nema desne strane, Ben ništa, Gajić manje od ništa. Pavkov deluje smešno, koliko li je loš ili nespreman Dioni kad još nije omirisao travu pored Pavkova i onog drugog. Dragović je zapravo jedini koji može da da upotrebljivu loptu. 

Milunović nam je držao i defanzivni i ofanzivni prekid bukvalno sam.

Edited by fandorin
  • +1 1
Link to comment

Potpuno ocekivano izgledate lose. Jul je mesec,sezona je tek pocela,igracima ce trebati neko vreme da zaigraju kako treba. Vazno vam je da ovo preskocite pa makar i guzicom dali gol. Vec u avgustu cete izgledati mnogo bolje.

Link to comment

Kairat ima ubitacnu kontru i prekide.  Dominiraju u skok igri.  Fizicki su jaci i brzi od Zvezdinih igraca.  Igraju direktan fudbal.  Nametnuli su svoj stil i svoj ritam.  Mi se za sada ovde nista ne opitamo, bez ozira koji nasi igraci su na terenu.  INasa igra na sredini i u napadu je jalova ili ne postoji.  Ivanic pogubljen, Krsticic neprimetan, Pankov beskorisan.  Pitanje je zastoje uopste on u igri, ako vec iz prekida ne ubacujemo lopte pred gol nego pokusavamo neko muljanje pio zemlji.  Pankovu je skok najace oruzje, pa ako to vec ne koristimo, koj djavo on radi na terenu.  Mozda ubacivanje Kange pomogne da se stabilizuje srednji red i ubacivanje francuskog napadaca (zaboravih mu ime) koji igra bolje sa loptom na zemlji nesto popravi, ali sumnjam.   Kariat je tim koji ce isto ovako da igra i u Beogradu a Zvezda jos uvek igra kao da je u pripremnom periodu.  Dzaba sacuvana okosnica tima kada nema igre.

Link to comment
3 minutes ago, Cash said:

Potpuno ocekivano izgledate lose. Jul je mesec,sezona je tek pocela,igracima ce trebati neko vreme da zaigraju kako treba. Vazno vam je da ovo preskocite pa makar i guzicom dali gol. Vec u avgustu cete izgledati mnogo bolje.

 

 

+1

 

Moguce i prvi realan post od pocetka meca :)

Link to comment
13 minutes ago, Aleksandar88 said:

Jasno mi je zašto Gajić igra, on je najmanje loš desni bek. Zašto riđa neznalica igra to zna samo Zvezdan lopov.


Degenek je bolji i na beku od Gajića. 
 

10 minutes ago, fandorin said:

Pa dobro, utisak je da su ovi drastično bolja ekipa, razlika u klasi je očigledna. LE bi bila baš onako po meri, a ni ono drugo takmičenje nije loše, treba samo da izbacimo Alaškert. 

Pojedinačno, Deki je sve pogrešio što se tiče sastava, nema Kange, nema sredine terena, Krstičić je dao 1 pas unapred, Sanogo nijedan. Nema Falka, nema desne strane, Ben ništa, Gajić manje od ništa. Pavkov deluje smešno, koliko li je loš ili nespreman Dioni kad još nije omirisao travu pored Pavkova i onog drugog. Dragović je zapravo jedini koji može da da upotrebljivu loptu. 

Milunović nam je držao i defanzivni i ofanzivni prekid bukvalno sam.


 

Nemojmo sad preterivati.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...