Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Bolje realno nije moglo. 

 

Mislim da nam je teze drugo od treceg kola ovaj put. Pre svega jer je Kairat u sred sezone, a imaju i dosta mataorih iskusnih stranaca. Samo se nadam da ce Deki da prestane da se glupira i da vrati Degeneka uz Dragovica, jer u protivnom vec vidim Vagner Lava kako se oblizuje kad vidi Babica...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Dinamo - Omonija u drugom kolu, Legija u trecem. 
Olimpijakos - Nefci u drugom, Ludogorec u trecem. 
Jang Bojs - Slovan u drugom, Kluz u trecem. 
Slavija - Ferencvaros u trecem. 
Treba nam da 2/4 ispadnu da budemo nosiocu u plej ofu

Pod uslovom da prodjemo u plejof :D

  • +1 2
Link to comment

[emoji23] Samo da se mi dovučemo do grupnog dela LE kako znamo i umemo. Iskreno rečeno, ja bih radije da nas gledam kao prošle godine u LE i radujem se nekim rezultatima, umesto da gutam table valijuma posle mečeva LŠ

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

ako dobro razumem sistem takmicenja, dovoljno je proci alashkert i barem liga konferencija je zagarantovana?

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

ako dobro razumem sistem takmicenja, dovoljno je proci alashkert i barem liga konferencija je zagarantovana?

Ako prodjemo Kairat i sve ostalo izgubimo igracemo Ligu Konferencija...

 

Iz III kola za LS se ide u plejof za LE, iz plejof za LE se upada u grupe LK, ako pobedimo Kairat i sve ostale izgubimo.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

znaci kada si sampion, i kreces od drugog kola, dovoljno je proci jednog protivnika i evropa je zagarantovana. kakva razlika u odnosu na ranije kada je trebalo proci 4 protivnika, gde si povlascen samo kolo ili dva.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Zavisi koliko bodova imas na listi klubova UEFA, uspesi u Evropi i tako te sitnice. Kad bi Cuka bila Sampion ne bi prosla prvo ili drugo kolo, jer ima slab koeficijent i ne bi bili povlasceni.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...