Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Mogli bismo poslednju utakmicu da odigramo sa mldaim timom: Grodic - Bakajoko, Erakovic, Djuric, Radulovic - Stankovic, Stanic - Mituljikic I, Lucic, Mustafa - Mituljikic II.  Velja Nikolic se, na zalost, vratio ranije sa priprema jer ima hronicnu povredu skocnog zgloba koju vuce jos od leta.  Ta povreda je mozda fatalna za njegovu karijeru jer joj uzrok nije jasan i dosadasnje terapije i mirovanje nisu pomogli.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

I to mi se mnogo svidja. Kako je onaj Djuric jednom otresao jednog napadaca Laska, kao da ima 15 godina igranja po srpskim livadama. Stankovic takodje, dva ili tri puta je usao u start bas onako bez ustrucavanja. Ali ono sto je dobro je sto svi redom znaju da igraju, nisu klasican proizvod srpskih skola sastavljen od prerano izraslih balvana.

 

Ja se iskreno nadam da su ti klinci posledica pravilno iskoriscene dominacije u domacem fudbalu, jer smo prethonih 5+ godina imali apsolutno sve uslove da dovedemo najtalentovaniju decu iz cele srbije...

Link to comment

Slažem se sa Harperom za Bakajoka, djeluje daleko fudbalskije na desnom beku od konkurenata Gajića i one seljačine 77. Svi klinci ugodno iznenadili, danas N. Stanković dobar na sredini, mali Lučić ima nešto (mali je uzorak), kamo sreće da ih lagano uvode kroz LL ligu u ozbiljnije utakmice. Kakve budale u zrelim godinama dobijaju minutažu, ovo bi bio ogroman napredak.

  • +1 1
Link to comment

ako izgledaju pismeno to je uprkos radu u mlađim kategorijama,  ili ono što su naučili u prethodnim klubovima, pošto se u Zvezdi radi očajno, struka je na istorijskom minimumu. navijači i kriminalci menadžeri  vode školu, Đukabizon se tu muva nešto, dovodi valjda klince da treniraju, onaj Radojicic s Kosova obigrava, užas. tamo gde bi trebalo da rade najbolji treneri i pedagozi, oni su proizveli onog bilmeza navijača Neđića kao glavnog trenera, prošetao se kroz sve kategorije omladinaca i sad je u Grafičaru.

  • +1 1
Link to comment

Nisam baš podrobno ispratio, ako sam dobro skontao Kanga i Ben su dobili srpski pasoš? I da li to u konačnici znači da se u LLL ne vode kao stranci? Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...