Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

8 hours ago, goofs said:

Komsije, jel taj Lazetic zna nesto fudbala, ili je to jos jedna u nizu Ramadanj muljavina?

Pitam za druga, mozda ga znate, Silvio se zove.

 

Za igraca njegovih godina vazno je kakav je u glavi i koliko je spreman da radi da bi napravio karijeru, talenat i fizikalije ima. Lako ulazi u sanse, sutira obema nogama, stalno je opcija za dodavanje. Nije se previse dobro snasao na ovo malo utakmica koje je igrao za seniore ali rano je jos za njega, bio je previse impresioniran kad god bi ulazio u sanse. Po stilu igre dosta podseca na Vlahovica, nije target man kao Mitar, vise voli da dobija lopte u prostor iz kretnji i drugog plana. Pod pretpostavkom da ima dobar karakter i da Milan ima strpljenja za njega bice on sasvim dobar igrac.

  • +1 2
Link to comment

Pićini je doživeo sitegnuće mišića, a pošto su crveno-beli u subotu imali slobodan dan, Italijanu neće biti potrebno još mnogo za povratak u tim On će u narednih nekoliko dana raditi odvojeno u teretani, ali se ubrzo očekuje povratak na teren,

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Kazu za njega da je Livaja u glavi...

 

Odakle ti to? Od svih koji su pricali o njemu sam cuo da je momak skroz na mestu, neobicno zreo, poslusan i vredan za svoje godine. Taman neka ode dok je jos klinac da izbegne rafal sponzorusa, udavaca i splavova koji mogu da ga kostaju ozbiljne karijere.

Link to comment
45 minutes ago, Plajvi said:

Cepace taj cevape 4 meseca kao Kino Kolom i da se ne ljubimo. :D

 

Covek je upao u bazicne treninge snage i kondicije usred takmicarskog ritma, nedelju dana nakon sto je odigrao poslednju utakmicu, osecam da ima mlecnu kiselinu i u trepavicama a kamoli u zadnjoj lozi. Moze da bude Kolom a moze i da ne bude, rano je suditi po ovome. Inace se nesto cudno desava sa tim strancima koje dovodimo, ne znam jednog od njih koji se nije mucio sa sitnim povredama odmah po dolasku u klub. Kao da im u klubu lose pripremaju periode adaptacije ili uopste ne prave specijalne programe za njih u zavisnosti od toga koliko su igrali pre toga i u kakvoj fazi sezone su bili.

Link to comment
32 minutes ago, simple red white said:

Meni Lazetić deluje kao kakav akcelerant, ne znam ko mu je menadžer a to bi dalo mnogo realniju sliku ovog transfera.

 

Sta tacno znaci akcelerant u fudbalu? Razbija na snagu, je li to u pitanju? Ja cu na svakog ko je dominirao snagom u juniorima pa propao u seniorima da dam pet primera onih koji su dominirali na tehniku i vic u juniorima pa se raspali u seniorima. I to u Zvezdi, da ne idem dalje. Nije fudbal kosarka pa da snaga i visina prave toliku razliku. Obicno oni koji su snazniji u odnosu na vrsnjake u juniorima budu snazniji od drugih i u seniorima, prosto im je takva konstitucija. Za razliku od Gavrica i Nikolica, neko vreme i Erakovica, Lazetic uopste nije pokazivao fizicku ili tehnicku inferiornost u duelima sa linglog superligaskim stoperima. Vise je pokazivao takticku inferiornost i mentalnu nespremnost da mirno doceka svoju sansu i iskoristi je na najbolji moguci nacin. A te dve stvari se relativno lako ispravljaju.

Link to comment

Ja bih rekao da "akcelerant" ne znaci igrac-snagator, vec igrac koji za kratko vreme promeni status od juniorskog igraca do seniorskog igraca za koga postoji interesovanje jakih evropskih klubova.  To je po meni u skladu sa korenom reci: akceleracija = ubraznje.

Link to comment
16 minutes ago, Dimitrije said:

Ja bih rekao da "akcelerant" ne znaci igrac-snagator, vec igrac koji za kratko vreme promeni status od juniorskog igraca do seniorskog igraca za koga postoji interesovanje jakih evropskih klubova.  To je po meni u skladu sa korenom reci: akceleracija = ubraznje.

 

U tom slucaju akceleranata ima na hiljade samo u evropskom fudbalu i jos na hiljade u Brazilu i Argentini jer bi onda svaki talentovani fudbaler bio akcelerant.

Link to comment
2 hours ago, harper said:

 

Sta tacno znaci akcelerant u fudbalu? Razbija na snagu, je li to u pitanju? Ja cu na svakog ko je dominirao snagom u juniorima pa propao u seniorima da dam pet primera onih koji su dominirali na tehniku i vic u juniorima pa se raspali u seniorima. I to u Zvezdi, da ne idem dalje. Nije fudbal kosarka pa da snaga i visina prave toliku razliku. Obicno oni koji su snazniji u odnosu na vrsnjake u juniorima budu snazniji od drugih i u seniorima, prosto im je takva konstitucija. Za razliku od Gavrica i Nikolica, neko vreme i Erakovica, Lazetic uopste nije pokazivao fizicku ili tehnicku inferiornost u duelima sa linglog superligaskim stoperima. Vise je pokazivao takticku inferiornost i mentalnu nespremnost da mirno doceka svoju sansu i iskoristi je na najbolji moguci nacin. A te dve stvari se relativno lako ispravljaju.

Ja sam mislio (naravno uvek iznosim moje mišljenje) na prezime koje nosi i kako je brzo došao do prvog tima. mene igrama nije nešto oduševio... ali eto, mlad je. Znamo svi kako je prošao (za sada)  mali Radulović koji opet po mom mišljenju više ima materijala. Prvo ga šalju na pozajmicu, pa u Grafičar (kada nije hteo na pozajmicu)i sada ga "probaju" na mestu levog beka.

Edited by simple red white
Link to comment
6 minutes ago, simple red white said:

Ja sam mislio (naravno uvek iznosim moje mišljenje) na prezime koje nosi i kako je brzo došao do prvog tima. mene igrama nije nešto oduševio... ali eto, mlad je. Znamo svi kako je prošao (za sada)  mali Radulović koji opet po mom mišljenju više ima materijala. Prvo ga šalju na pozajmicu, pa u Grafičar (kada nije hteo na pozajmicu)i sada ga "probaju" na mestu levog beka.

 

To je drugo. U tom slucaju nije akcelerant vec diletant koji se provlaci na nepotizam. Ja nemam takav utisak iz onog sto sam gledao ali OK. Kao sto i sam rece, pravo na misljenje nam je svima zagarantovano. Videcemo kakve ce karijere napraviti i on i Radulovic, nema prevelike potrebe i smisla spekulisati sada pre nego sto su im karijere uopste zapocele. Moje je misljenje da Lazetic ima veliku cenu prosto zbog pozicije na kojoj igra, skoro svi klasicni napadaci koji makar nesto vrede ili pokazuju nekakav talenat imaju dobru cenu.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...