Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Mrkela pocinje da lici na Junior Soprana. 

Prozdire se u sebi, dokle vise da dovodim indijance i da se slikam s njima i zasto mi ne nadju neki pos'o koji umem da radim.
 

 

Edited by Plajvi
Link to comment

Borjan opet pokupio koronu pa ce umesto njega na pripreme krenuti onaj klinac koji je branio protiv empolija u prvoj utakmici. Taj mali mi se bas svideo, jedino je mozda malo nizi za danasnje golmanske standarde al posto ima samo 16 godina uhvatice valjda jos koji cm dok ne stasa za seniorska takmicenja...

Link to comment

Izgleda da je prelazak italijanskog desnog beka, Picinija, iz Valensije u Zvezdu gotova stvar.  Ako Picinija ne izda koleno, ovo bi mogao da bude dobar transfer.  Picini je ofanzivni bek koji moze da razmrda Bena i Falka i da konacno, po desnom boku, imamo igru i pretnju po protivnicki gol.

  • +1 1
Link to comment

Intervju Dejana Stankovica

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-dejan-stankovic-erakovic-je-zvezdin-igrac-godine-kladim-se-na-falka/409330

 

„Moramo da dajemo golove. Ne možemo da imamo četiri ili pet ‘mrtvih šansi’ i da damo samo jedan gol. Prošle godine smo više iskorišćavali šanse. Statistički gledano, i ove godine imamo dobar ‘ekspektid goals’ (xG, naziv za stopostotne šanse na platformama za fudbalsku statistiku, prim. aut.). Istina, manji nego prošle godine. Isto se može osetiti razlika u još jednom parametru...“

 

Da vas čujemo?

 

„Bazirali smo igru na oduzimanju lopti na protivničkoj polovini. Bili smo prvi u ligi prošle godine, sada smo treći otpozadi u našoj ligi. To je jedan od ozbiljnih problema. Onda nam se dešava da celo prvenstvo igramo na postavljenu odbranu. To se odmah vidi ove sezone, posebno ako ne damo gol iz prve ili druge šanse. Prošle godine nam se dešavalo da imamo 30 šuteva ka golu, od toga 15 ili 16 u okvir. Stalno smo bili u visokom pritisku. Na tome ćemo posebno raditi tokom zimskih priprema. To je jednostavno moderan fudbal.

 

Link to comment

To je nesto o cemu sam pisao odavno, a posebno mi upalo u oci protiv Bajerna u Minhenu. Kad Pavkov igra, taj pritisak je nemoguc, desilo se samo jednom ili dvaput da ga nije mrzelo da stiska i odmah je dao gol Kluzu.

 

Falcineli je bio kerusina, ovog mrzi (ne moze) da se cima. I sta je bolje, da Falcineli da 9 golova a izmuze jos 30 za ostale ili da ovaj daje iz svake pete sanse?

 

  • +1 5
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...