Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Moća said:

Govnari govnarski pu!

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Žešća glupost vaše uprave.

Ko je/su menadžer/i Pankovu i Erakoviću?

Link to comment
6 hours ago, Filozof manijak said:

Žešća glupost vaše uprave.

Ko je/su menadžer/i Pankovu i Erakoviću?

 

Danilo Pankovu. Erakovic je odlican, ko god da mu je menadzer.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zao mi je sto Degenek odlazi.  Bio je pomalo podcenjen igrac koji nije pravio probleme i koji je bio veoma lojalan klubu.  Mislim da njegov odlazak nije maslo uprave nego cinjenica da ga Stankovic ne vidi u timu kao startnog stopera, i da prednost daje Erakovicu (po mom misljenju opravdano) pa i Pankovu.  Za reprezentativca Australije uoci svetskog prvenstva nije dobro da bude treci ili cetvri stoper u klubu i da ima malu minutazu.  Zbog svega toga, prijateljski rastanak je najbolji izbor.  Hvala mu na svemu sto je pruzio na terenu kao i na oprostu digova u zamenu za raskid ugovora.  Bio i ostao do kraja profesionalac, dzentlmen i zvezdas.  Neka mu je sa srecom gde god bude igrao.

  • +1 5
Link to comment

Pankov nas je majstorski izbacio zimus protiv Milana, napravio je dosta veci cirkus nego Degenek protiv Mitilenda, ali dzaba sve. Nicim nije zasluzio da ima prednost, ni kvalitetom, ni perspektivom, ni igrama. 

Smorio sam se i prvi put kad je odlazio, meni je uz Salcburg najjaci utisak ono napusavanje publike u Kopenhagenu kad je prikucao penal i posle kad se radovao k'o konj. :D 

 

  • +1 3
Link to comment
58 minutes ago, Plajvi said:

Daj Maksimovica i Vukasina. 

 

Maksimović je letos dovodjen u vezu sa Zvezdom, na kraju potpisao za Djenovu da greje klupu.

Link to comment

Ma zajebavam se, neka ga Pankov. :D

Mada kad bolje razmislim, ispunjava uslove za dolazak kod nas. Nije vise mlad, ne igra, zna (valjda) italijanski, kiksara, traze se spieleri na obe pozicije koje pokriva...

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Na cudan nacin pises prezime Gobeljic!

 

Vecu stetu je napravio Pankov na prvoj utakmici, autogol i penal.

 

Zao mi je Degeneka ali nisam iznenadjen, od ovog odrona od kluba se tacno nesto ovakvo moglo ocekivati. Da je covek igrao u kontinuitetu i da prema njemu nije postojao takav odnos da je bio za prodaju u svakom trenutku jer ima dobru cenu na dalekom istoku, otisao bi iz kluba kao legenda. Onaj Arboleda iz Serifa kojeg smo onoliko jurili i hteli da ga ozbiljno platimo nije nista bolji stoper od Milosa, Erakovic jos uvek nije dobacio do toga da bude igrac slicnog kvaliteta, a Pankov se s njim uopste ne moze ni uporedjivati a da to ne bude vic.

  • +1 1
Link to comment

Promasaj praznog gola i crveni karton u Milanu... gde ces gore

 

  

3 minutes ago, harper said:

Vecu stetu je napravio Pankov na prvoj utakmici, autogol i penal.

 

 Meni je ipak Gobeljic veci negativni utisak, Pankov je uradio i ponesto dobro za Zvezdu tokom ovih par godina.

 

Dobro dosao nazad na temu :)

Edited by Milosh76
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...