Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

20 hours ago, Dimitrije said:

Borjan je vrlo dobar golman, ali nije prva klasa.  Branio je i brani u timovima 2./3. evropske kategorije (Zvezda, Ludogorec) i u nisko rangiranoj reprezentaciji Kanade.  Pri tom je i u godinama (34).  Tesko da bi za njega dobili nesto vise od simbolicnog obestecenja.  Ja bih ga pustio i bez obestecenja, ako vec zeli da ode.

 

Ne ocekujem ni ja neko milionsko obestecenje ali da je on slobodan igrac trazio bi od novog kluba bar 500k samo za potpis. A posto nije slobodan igrac red bi valjda bio da te pare uzme klub sa kojim ima vazeci ugovor...

Link to comment
 
Ne ocekujem ni ja neko milionsko obestecenje ali da je on slobodan igrac trazio bi od novog kluba bar 500k samo za potpis. A posto nije slobodan igrac red bi valjda bio da te pare uzme klub sa kojim ima vazeci ugovor...
Биће класично, опростио дугове и крај приче.

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

Link to comment

Sport u današnjem izdanju piše da su čelnici Crvene zvezde ponudili mladom defanzivcu da se već u decembru preseli u Crvenu zvezdu i potpiše trogodišnji ugovor.
„Imam ponudu Crvene zvezde, ali mnogo toga zavisi od planova Totenhema. Smatram da mnogo gubim igranjem u mladom timu, bez obzira što je u pitanju Engleska. Moja želja je da budem na glavnoj sceni, što ću dobiti eventualnim dolaskom u Crvenu zvezdu“, poručio je Veljković.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Sport u današnjem izdanju piše da su čelnici Crvene zvezde ponudili mladom defanzivcu da se već u decembru preseli u Crvenu zvezdu i potpiše trogodišnji ugovor.
„Imam ponudu Crvene zvezde, ali mnogo toga zavisi od planova Totenhema. Smatram da mnogo gubim igranjem u mladom timu, bez obzira što je u pitanju Engleska. Moja želja je da budem na glavnoj sceni, što ću dobiti eventualnim dolaskom u Crvenu zvezdu“, poručio je Veljković.

 

28.10.2015

 

datum ove vesti

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...