Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Pa to isto ko što Vučić kaže onima na Pešteru kako će doći u julu da vidi je li gotov put, pa se onako kurtoazno ispravi "makar kao privatno lice". Baš smo nacija proroka i gledača u budućnost.  

Link to comment
On 17.12.2021. at 21:42, renne said:

ma ide Deki odavne za koji dan

 

 

1 hour ago, James Marshall said:

Opa, to se već zna da će biti izabranici Dejana Stankovića, hint hint

 

Link to comment

Verovatno je stankovic zestoko popizdeo i reko ko zna sta al mene bi vise brinula situacija u kojoj trener nije popizdeo posle onakvog rezultata...

 

Sto se borjana tice, mislim da on pre pokusava da izboksuje novi ugovor nego sto nego sto se uvredio zbog stankoviceve reakcije. 

  • +1 1
Link to comment

Nek ga boxuje negde drugde. Vec ima previsok ugovor, a nije jedini.

Evo sad Rodica mole da ostane i on ce dobiti previsok ugovor.

Previse je to, mora se podvuci crta negde.

  • +1 1
Link to comment

Ako sam dobro razumeo, uzrok sukoba sa Borjanom je navodno zurka koju je Borjan pravio uoci utakmice sa Surdulicom, da proslave pobedu u Bragi i prolaz u 1/8 finala LE.  Kao rezultat, veci broj igraca koji je bio na zurci dosao je mamuran na utakmicu sa Surdulicom i vecina njih nije mogla da odigra vise od sat vremena.  Zato su usledile i one besmislene izmene kada su zamenjeni svi igraci koji mogu da daju gol ili da naprave sansu.  Stankovic se posebno iznervirao jer je kapiten organizovao zurku (koga on vidi kao svoju produzenu ruku u timu), a ovaj se suprodstavio Stankovicu i stao u zastitu igraca koji su bili na zurci.  

 

Druga mogucnost (po meni vise verovatna) je da se Borjanu ukazala prilika da na prolece ode u MLS.   Buduci da je kanadski drzavljanin i branice za njihovu reprezentaciju na SP, igranje u MLS klubu bila bi dobra prilika za njega da u Severnoj Americi zavrsi svoju igracku karijeru.   Zvezda odbija da ga pusti jer misli da joj je neophodan za odbranu titule i za Evropu.   Borjan nezadovoljan takvim stavom kluba i zato trazi raskid ugovora. 

 

Sta god da je uzrok Borjanove nagle odluke da napusti klub, mislim da bi on trebalo da ode sa blagoslovom uprave i trenera pre pocetka prolecne sezone jer se dogodio "Humpty-Dumpty" i tu vise nema 'leba.  Popovic nije tako dobar kao Borjan, ali ima dovoljno kvaliteta i iskustva da moze da bude prvi golman u Zvezdi.  Treba pod hitno zadrzati jednog od pozajmljenih golmana koji traze raskid ugovora, jer u timu mora da bude najmanje trojca golmana.

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

Ja ne bih bas ulazio u sukobe. Ako zeli da ide nek plate obestecenje i sve najbolje u nastavku karijere...

Borjan je vrlo dobar golman, ali nije prva klasa.  Branio je i brani u timovima 2./3. evropske kategorije (Zvezda, Ludogorec) i u nisko rangiranoj reprezentaciji Kanade.  Pri tom je i u godinama (34).  Tesko da bi za njega dobili nesto vise od simbolicnog obestecenja.  Ja bih ga pustio i bez obestecenja, ako vec zeli da ode.

Edited by Dimitrije
  • -1 1
Link to comment
19 hours ago, Milosh76 said:

Nek ga boxuje negde drugde. Vec ima previsok ugovor, a nije jedini.

Evo sad Rodica mole da ostane i on ce dobiti previsok ugovor.

Previse je to, mora se podvuci crta negde.

 

Mora da postoji zdrav odnos izmedju plate i kvaliteta, a ne plate i "nemate boljeg od mene"

 

Sto se tice Borjana, ima vazeci ugovor, i tu je kraj price, ili obestecenje ili ostaje. Sta se tacno desilo niko ne zna, ali meni lici na dobar ugovor u MLS, ali vidi da raskines ugovor jer ne zelimo da placamo transfer...

 

Bilo bi dobro da mu se nista ne duguje, pre su tako odlazili i razkidali ugovore...

Link to comment
Kako MaxBet sport prvi najavio u nedelju, u fokusu se nasao Kristijano Pićini. Pregovori su trajali nekoliko dana sa Valensijom, koja je dala “zeleno svetlo” šest meseci pre isteka ugovora  i zatim je utanačen transfer sa defanzivcem.
 
Nekadasnji reprezentativac “azura” prihvatio je ponuđene uslove i posle novogodišnjih praznika doći će u Beograd na lekarske preglede i potpis ugovora na dve i po godine (do juna 2024.).
 
Italijan je imao povredu 2019. godine, a plaćen je Atalanti čak osam miliona evra. Ove sezone je odigrao šest utakmica i postigao jedan pogodak. Dolaskom Pićinija crveno-beli će u svojim redovima pored Filipa Falka imati još jednog Italijana, koji je prvi novogodišnji “poklon” za navijače aktuelnog šampiona Srbije.
 

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Tom Piciniju izgleda da je jedina mana koleno.  Dva puta zaredom je isao na operaciju i od tada malo igrao.  Ako "upali" kod nas, i kao ofanzivni desni bek razmrda Falka i Bena (koji su obojca dobri igraci), bice pun pogodak.  Jer sa trenutnom dvojcom desnih bekova, Gajicem i Gobeljicem, slaba vajda i od ofanzive a i od defanzive.

  • +1 2
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...