Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Posle kritika, da se dotaknemo i dobrih stvari.  Prvo, igrali smo dobro i utakmica je bila zanimljiva.  Drugo, niko ne pominje Krsticica koji je dobro odigrao nego samo nesrecnog Krstovic.  Valjda ljudi vise vole da opsuju i naruze nekoga nego da phvakle onog koga treba.  Trece, Katai je danas prolazio pored onog nesrecnog Cucina kada je i kako je hteo.  Cini mi se da je to mogao da radi i sa povezom preko ociju.  Steta sto nijedan od tih Katajevih prodora po levoj strani niko od ostalih Zvezdinih napadaca nije umeo da realizuje.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Ovaj desni bek me neodoljivo podseća na onog Holandjanina što vam je igrao pre par sezona, zaboravih kako se zove, došao iz Engleske. 

 

Ван ла Пара?

  • +1 1
Link to comment

Meni je već ovo što se dešava sa Degenekom pokvarilo veče.

Tako se ne ophodi prema igraču koji je toliko toga donio.

Link to comment

Babić ispred Degeneka i Krstović u prvom timu su dve ozbiljne sramote. Tu nema govora o proceni. U pitanju je čista korupcija.

Edited by Jozef K.
  • +1 1
Link to comment

Moze li da se izbegne to etiketiranje sa "bruka". "sramota" isl. bombasticni izrazi nezadovoljstva.  Slazem se da je stavljanje pomenutih igraca u startnu postavu greska buduci da postoje bolji igraci na tim pozicijama, Mislim da je to greska pre svega Stankovca u proceni kvaliteta Krstovica i Babica.  Nadam se da tu gresku blagovremeno ispravi.

Edited by Dimitrije
Link to comment
14 minutes ago, Dimitrije said:

Moze li da se izbegne to etiketiranje sa "bruka". "sramota" isl. bombasticni izrazi nezadovoljstva.  Slazem se da je stavljanje pomenutih igraca u startnu postavu greska buduci da postoje bolji igraci na tim pozicijama, Mislim da je to greska pre svega Stankovca u proceni kvaliteta Krstovica i Babica.  Nadam se da tu gresku blagovremeno ispravi.

 

Krstovic nije bio tolika greska, procena je bila da ce nam na toj poziciji bonus napraviti najmanju stetu i ta procena je imala logike. Ne znam samo zasto ga je drzao predugo kad je video da ne ide, trebalo je da rizikuje sa Erakovicem vec na poluvremenu jer je bilo jasno da Vojvodina nema nekih prevelikih ambicija u napadu. Nismo mi ovde izgubili bodove ni zbog njega ni zbog Babica, izgubili smo ih pre svega zbog dekoncentracije Bena koji je promasio dve tesko promasive sanse i jos dva puta iz povoljnih pozicija degazirao loptu na tribinu iza gola umesto da je fino poklopio kako je inace pokazao da zna.

 

Ono sto ce nam biti problem je fascinacija Babicem koju vec protiv Kairata mozemo debelo da platimo. Gledao sam hajlajtse njihove utakmice protiv Makabija, oni uglavnom prave sanse brzom izmenom mesta i utrcavanjem iza ledja odbrane a Babic je em spor, em mu pada koncentracija i bice igrac manje u odbrani. Sinoc je dva teska kiksa napravio koji ce protiv Kairata biti dva primljena gola, jednom nije reagovao uopste na odbijenu loptu a jednom ga je preskocila lopta maltene na petercu.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Krstovic nije bio tolika greska, procena je bila da ce nam na toj poziciji bonus napraviti najmanju stetu i ta procena je imala logike. Ne znam samo zasto ga je drzao predugo kad je video da ne ide, trebalo je da rizikuje sa Erakovicem vec na poluvremenu jer je bilo jasno da Vojvodina nema nekih prevelikih ambicija u napadu. Nismo mi ovde izgubili bodove ni zbog njega ni zbog Babica, izgubili smo ih pre svega zbog dekoncentracije Bena koji je promasio dve tesko promasive sanse i jos dva puta iz povoljnih pozicija degazirao loptu na tribinu iza gola umesto da je fino poklopio kako je inace pokazao da zna.

 

Ono sto ce nam biti problem je fascinacija Babicem koju vec protiv Kairata mozemo debelo da platimo. Gledao sam hajlajtse njihove utakmice protiv Makabija, oni uglavnom prave sanse brzom izmenom mesta i utrcavanjem iza ledja odbrane a Babic je em spor, em mu pada koncentracija i bice igrac manje u odbrani. Sinoc je dva teska kiksa napravio koji ce protiv Kairata biti dva primljena gola, jednom nije reagovao uopste na odbijenu loptu a jednom ga je preskocila lopta maltene na petercu.

Slazem se da je Krstovic bio iznudjena greska s obzirom da je bio jedini bonus koji je u ovom trenutku mogao da igra, ali je greska sto nije menjan na poluvremenu i uveden Erakovic umesto Rodica (koji je vec zaradio zuti karton).  Babic u prvoj postavi je za mene enigma.  Ne samo da Degenek ima primat u odnosu na Babica, nego ga imaju i slabi Pankov i bonus Erakovic.  Ovaj poslednji je veceras odigrao solidno zamenivsi Rodica.  Ja nisam neki veliki ljubitelj Degeneka, ali on je proveren solidan igrac koji se puno zalaze i izuzetno je lojalan i timu i klubu.  On i Dragovic treba da budu startni stoperski par.

 

 

Link to comment

Apsolutno. U LS je bio statista, ali sto se kaze, za nase uslove™ Degenek je no brainer. Krpio je i na oba beka bolje nego Gobelja.

Link to comment

Babić vrv igra jer, za razliku od konkurencije, jedini ima levu nogu i bolji je u skoku. Problem je što su mu mane, sporost i sklonost glupim greškama, izraženije od vrlina. I harper je potpuno u pravu kad kaže da bi to moglo da bude fatalno protiv Kairata. Matori Vagner Lav je još uvek dovoljno dobar i iskusan da nanjuši gde je Babić tanak i da ga napravi budalom, a ovi imaju još par solidnih igrača napred. 

Pozitvna stvar za utakmicu u sredu je što nećemo imati besmislena ograničenja pa u svakom od 90 minuta možemo da imamo najjači mogući sastav na terenu. To nije mala stvar. 

Link to comment
12 hours ago, Nikodije said:

 

Sramotno je ono što je Vojvodina "igrala" protiv Zvezde prethodnih godina. Večeras su muški odigrali bunker na rezultat.

 

A šta je igrala prethodnih godina?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, fandorin said:

Babić vrv igra jer, za razliku od konkurencije, jedini ima levu nogu i bolji je u skoku. Problem je što su mu mane, sporost i sklonost glupim greškama, izraženije od vrlina. I harper je potpuno u pravu kad kaže da bi to moglo da bude fatalno protiv Kairata. Matori Vagner Lav je još uvek dovoljno dobar i iskusan da nanjuši gde je Babić tanak i da ga napravi budalom, a ovi imaju još par solidnih igrača napred. 

Pozitvna stvar za utakmicu u sredu je što nećemo imati besmislena ograničenja pa u svakom od 90 minuta možemo da imamo najjači mogući sastav na terenu. To nije mala stvar. 


Toliko je dobar u skoku da je Voša najbolju šansu imala kad ga je lopta preskočila i došla do protivničkog napadača koji je sva sreća pucao u Borjana sa par metara. 
Velika šteta da takve fizikalije i potencijal nije uspeo maksimalno da iskoristi. Možda nešto nauči od Dragovića.

Link to comment

 

Ziva car, cesto je prepricavao kako je u finalu kupa 93-e menjao golmana 2 minuta pre kraja produzetaka i posle mu dao da sutira penal za pobedu i tako uzeo kup.

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...