Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

24 minutes ago, dragance said:

Šteta što nije pojasnio ljudima priču zašto je nosio zavezan šal oko ruke kada je bio trener. To je tek za suze i klanjanje čoveku.

pisi

Link to comment

Ima mnogo zanimljivijih detalja iz licnog zivota Boska Djurovskog u tom clanku nego ovo oko cega ste se zakacili i terate segu.  Bosko Djurovski je vrlo dobar, skroman i pristojan covek.  Ono sto je poseban utisak ostavilo na mene je da je bio odlican djak i da je stekao vise obrazovanje dok se ozbiljno pripremao za profesionalni fudbal.  Dobro domace vaspitanje kao i licni kvaliteti i talenat su bili presudni.

Edited by Dimitrije
  • +1 5
Link to comment
15 hours ago, munze said:

"Ja sam spavao s Jankovićem, Janjaninom, Musemićem... On puši, kako da budem cimer s njim kad to meni smeta! Ni u karantinu nismo bili zajedno. On je bio s Jovinom, Borovnicom, Šestićem... S onima koji puše, ha-ha-ha!"

:D

Link to comment

"Prima se u državljanstvo Republike Srbije Gelor Vilijam Kanga Kaku rođen 1. septembra 1990. godine, u mestu Ojem, Republika Gabon, državljanin Republike Gabon“, saopšteno je i ozvaničeno u Službenom glasniku.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

"Prima se u državljanstvo Republike Srbije Gelor Vilijam Kanga Kaku rođen 1. septembra 1990. godine, u mestu Ojem, Republika Gabon, državljanin Republike Gabon“, saopšteno je i ozvaničeno u Službenom glasniku.

 

Devedesete  je krenuo u skolu 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, kralj said:

Dakle spala priča na Erakovića. Sunjam da će Lazetić išta igrati sad kad dođe Ohi.

Stanic i mozda Gordic.  Ovaj drugi ako Borjan bude otisao.  Mislim da nameravaju da vrate Radulovica iz Graficara.

 

Sto se tice Petrovica, taman je poceo da pruza solidne partije i da bude dobra zamena za Sanoga.  Steta da ode pre kraja prolecne sezone.  Da li bi to znacio da je Krsticic alternativa kada Sanogo ne bude mogao da igra?

Link to comment

Nevezano za status Borjana, ali ja bih rado da Zvezda kupi Surdulicinog golmana. Primetio sam ga već na prvoj utakmici protiv nas, a evo i u ovoj je blistao. Biće veliki golman i reprezentativac od njega ako dospe u pravu sredinu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

509758_deki_iff.jpg?1640079139

Za 2 godine... potpuna transformacija.

 

Ovaj sako vise sigurno ne moze da zakopca :D

 

Kaze da je prestao da pusi, verovatno otud i malo jaca kilaza...

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...