Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

3 minutes ago, Milosh76 said:

U prvom je bio slobodnjak Bena, sut Kange, povratna Bena za Ivanica, Katai imao 2 solidne u prvih 6-7 minuta.

U drugom opet slobodnjak Bena, gosao imao par intervencija. Imali su i oni 2 odlicne u prvom, u drugom samo gol bez drugih sansi.

I promasen penal.

 

To je protiv Surdulice jebeno ništa... 

 

Od 15 minuta sam gledao, povratna Ivaniću je bila najbolja šansa, sve ostalo polusanse, traljavo... 

Link to comment

Ma dobro, odigrali jednu utakmicu nereseno, desava se... nego je potpuna ludost igrati u ligi u kojoj su dva neresena rezultata dovoljna za garantovani gubitak titule, to je problem.

Link to comment
2 minutes ago, dacha said:

Ma dobro, odigrali jednu utakmicu nereseno, desava se... nego je potpuna ludost igrati u ligi u kojoj su dva neresena rezultata dovoljna za garantovani gubitak titule, to je problem.

Jbg, odigrali su 2 nerešeno i jednu izgubili. Od toga 2 kiksa su protiv najgoreg tima u ligi. To jeste dovoljno da izvisiš za titulu. No dobro, bitno je da budemo šampioni sledeće sezone jer smo tad direktno u LŠ. Dotle da vidimo šta ćemo sa prelaznim rokovima, tu takođe kiksiramo i to obilato i pre svega bolno.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, dacha said:

Ma dobro, odigrali jednu utakmicu nereseno, desava se... nego je potpuna ludost igrati u ligi u kojoj su dva neresena rezultata dovoljna za garantovani gubitak titule, to je problem.

 

A nije problem proteklih 5 godina...

 

Što se mene tiče, psle onog transparenta na rođendanu je bilo perfektno da bog da sve izgubili...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

A nije problem proteklih 5 godina...

 

Što se mene tiče, psle onog transparenta na rođendanu je bilo perfektno da bog da sve izgubili...

 

Bio je problem i proteklih 5, 10, koliko god.. i sledecih koliko god. Nema to veze sa Zvezdom ili Partizanom. Sistem je pogresan. Nebitno je ko se bolje trenutno snalazi u mulju.

Link to comment
48 minutes ago, Dimitrije said:

Sada na scenu mogu da nastupe TSVA i slicni mrzitelji.  Dosao je njihov trenutak. 

 

Nije lepo krasti Vučićeve fraze, mogao bi da se naljuti.

  • +1 3
Link to comment
26 minutes ago, Mil@n said:

 

A nije problem proteklih 5 godina...

 

Što se mene tiče, psle onog transparenta na rođendanu je bilo perfektno da bog da sve izgubili...

Kakve veze ima transparent mandrila sa igračima?

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, dragance said:

Kakve veze ima transparent mandrila sa igračima?


Pa integralni su deo kluba, baš kao i Terzara i ekipara koji znamo čijoj se slici klanja u ofisu.

Šta ću, gade mi se svi osim igrača, toliko da mi izazivaju prezir prema celom klubu. 

Link to comment

Dejan Stankovic je ovu utakmicu odigrao kao trenerski duduk.  Protiv tima cija igra ocigledno ne lezi Zvezdi, sto je evidentno i u prosloj i u ovoj sezoni, Stankovic se odlucio na katastrofalne izmene pri rezultatu koji nije garantovao da je utakmica dobijena.  Zamenio je gotovo sve igrace koji stvaraju sanse i postizu golove (Katai, Ben, Kanga, Pavkov) kao i Rodica koji je uspevao da osujeti glavni pravac napada Radnika (preko Despotovskog), i uveo cetvoricu igraca koji svi zajedno nisu postigli vise od 4 gola u ovoj sezoni i koji nisu u formi (Nikolic, Krsticic, Lazetic, Falko), a na levog beka postavio Erakovica kome to mesto najmanje lezi i koji je imao problema na tom mestu i u prvom poluvremenu utakmice u Surdulici.  Mi po izlasku gorepomenute cetvorice nismo stvorili sansu, a napad iz koga je pao izjednacujuci gol dosao je posle prodora i centarsuta igraca Radnika po desnom krilu.

 

Edited by Dimitrije
Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:


Pa integralni su deo kluba, baš kao i Terzara i ekipara koji znamo čijoj se slici klanja u ofisu.

Šta ću, gade mi se svi osim igrača, toliko da mi izazivaju prezir prema celom klubu. 


Terza se klanja samo sebi, tj parama, samo da ga niko ne dira.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...