Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

43 minutes ago, Miljenko said:

Partizan sa za mene prilicno anonimnim timom, ima 7 vise datih golova od nas. Mi bi po igracima ovo trebali rutinski da resavamo, no to precesto nije slucaj (posebno kada smo domacini, sto tek nema logike).

 

Meni je najlogičnije rešenje da su tempo, koncetracija I zalaganje na nekih 20% mogućnosti. Ne kod svih, ali kod dovoljno igrača. Em imamo trenera zabarske škole, dovoljno je 1:0...

 

I evo problema, večeras možemo da se pozdravimo titulom ako ga ne uvaljamo nekako... 

Link to comment

Nekako je mirisalo u vazduhu posle promasenog penala da ce biti nekog belaja... 

 

Jezive izmene, a nije mu prvi put. To bi, verovatno, bilo to sto se tice borbe za titulu.

Link to comment

Kako glupo odigrana utakmica.  Kakve besmislene izmene.   Kako je moguce da trener izvuce sve igrace koji mogu da daju gol dok njegov tim voidi sa 1:0 na terenu na kome se lako kiksira.

Link to comment

Jedino da su si sami dali gol. Sudija nam svirao dva penala i opet nam nije bilo dovoljno za pobedu . Rezultati su čak i bili ok koliko je igra i realizacija bila loša. Za razliku od prošle sezone ,mučili smo se skoro na svakoj drugoj utakmici . Dosta bledih partija i to je to.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
Kojih šansi bre? Ja nisam ovde video jednu 100% šansu... 
U prvom je bio slobodnjak Bena, sut Kange, povratna Bena za Ivanica, Katai imao 2 solidne u prvih 6-7 minuta.

U drugom opet slobodnjak Bena, gosao imao par intervencija. Imali su i oni 2 odlicne u prvom, u drugom samo gol bez drugih sansi.

I promasen penal.
Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...