Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

milojevi najbolji stranci su bili oni koje je nasledio od grofa, i on je kasnije debelo promasivao sa strancima, ili uopste nije znao sta sa njima cak i kada su bili dobri (ebisilio, kafu, marin)

 

angažujete Sava za sportskog direktora on zna da nađe :D

 

mi smo se pokrili sa Ivicom, koji pod uticajem inhalacije pronalazi čudesa i bombetine 

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, kralj said:

 

Pa nije jedini, ali otprilike ono što nas je odvelo od ravnopravnih utakmica sa Ludogorecom do prvog mesta u grupi. Možete vi da se tešite fudbalskim floskulama, velikim taktkičkim odlukama da se panično juče branimo poslednjih 5 minuta i da je to nekakva igra na rezultat, to sve ne ugrožava činjenicu da su u direktnim duelima Braga i Mitjiland pokazali da su bolji timovi. Čupo je bio na nivou Dragovića juče, Pankov je Pankov, Gobelja je Gobelja, ne znam zašto niko ne pominje Kanginu očajnu utakmicu, najgori na terenu... 

 

Naravno da smo prošle godine bili bolji. Inače, uhvatio sam šanse sa utakmice iz Bugarske... Danci su imali jedno 3 puta više šansi nego mi u dvomeču sa Bugarima.

 

Al dobro, neka traje dok traje.

 

 

 

Iskreno, stvarno u istoriji sporta nisam našao primer da bilo koga kenja 5 godina za redom. 

 

Mi smo na ovih 6 utakmica kompletni izašli na teren tačno 0 puta. Uvek je neki bitan igrač falio. TO bi se u nekim vremenima za nama razvilo u potpuni raspad, a sada dovodi do toga da uprkos bivstvovanju nekih igraca poput Gobelje i Pankova u prvih 11 mi osvojimo grupu LE. 

Mogu ja da pljujem i kazem da su nas nadigrali, da su bolja ekipa od nas, kao sto to tvrdi njihov trener, ili kao sto je tvrdio onaj mucenik iz Kluza (koji je btw bio poslednji u grupi u ligi konferencija). Al kako su onda kad su toliko bolji jedini gol u dvomecu dali iz nicim izazvanog penala? Imali su posed, imali su inicijativu, imali su 2 suta sa distance koje je Borjan bez vece muke odbranio. I imali su 2 dobre sanse u nadoknadi vremena (jedna glavom u padu što je golman Borjanovg kvaliteta odbranio bez vecih problema i drugu, verovatno i jedinu pravu priliku kada je Rodic prvo bespotrebno proleteo u prazno nakon kornera, a njihov lik se guyio na petercu taman toliko da ovaj od tragicara postane junak i izblokira sut). Sve sto je Braga igrala lici na one nase cuvene utakmice kad kruzimo ko kisa oko Kragujevca i kukamo na sudbinu kletu jer nismo imali srece... Recimo kao mi protiv Serifa...

 

Sustina fudbala je dati gol, a ne stvoriti sansu. Da smo mi dali sve sto su Ben i Dioni pre svih promasili u ovoj LE, resili bismo sve mnogo pre gostovanja Bragi. 

 

I tako dalje i tako blize. Potcenjivanje prvog mesta u grupi LE, i pripisvanje svih tih rezultata sreci je neozbiljno u najmanju ruku. 

 

I da, ne igramo toliko lepo za oko ove godine i dosta se mucimo, samo sto je to druga tema. Stankovic radi ozbiljan posao i suludo je da zarad njegovog ponasanja i ponekad suvise burnih reakcija tako pausalno degradiras uspeh koij je u najvecoj meri njegova zasluga...

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, dragance said:

Od odlaska Miloja i dolaska Mrkele nismo uboli nijednog stranca (Dijega nismo hteli da platimo). Jedino nas za Dragovića usralo.

 

Jbg, meni je Dijego bio nekako miljenik, al realno za te pare (milionce plus) mi moramo da dovedemo strelca, a on je muku mucio sa zicerima. Dogovren je Ohi, onda su skontali da ovi nece da ga puste pre zime i na kraju je dosao Dioni, po starom oprobanom receptu - dovedi sta god kad ti istice vreme...  VIdecemo sta taj Ohi moze i zna vrlo brzo... ako je pola od onoga sto najavljuje u Norveskoj bice opet lepog i efikasnog fudbala...

Link to comment
29 minutes ago, adasevic said:

 

Jbg, meni je Dijego bio nekako miljenik, al realno za te pare (milionce plus) mi moramo da dovedemo strelca, a on je muku mucio sa zicerima. Dogovren je Ohi, onda su skontali da ovi nece da ga puste pre zime i na kraju je dosao Dioni, po starom oprobanom receptu - dovedi sta god kad ti istice vreme...  VIdecemo sta taj Ohi moze i zna vrlo brzo... ako je pola od onoga sto najavljuje u Norveskoj bice opet lepog i efikasnog fudbala...

 

Brat bratu, u poslednjih pet sezona se uzelo dosta para, da takve sume prave toliki problem. Kupujes za dzabe ili sicu, tu se retko upode. I ne radi se o samo o strancima. Zasto na primer nebi mogao da se dovede, lupam sada Basta npr.

 

Moze se uperiti u Mrkelu, i ne moze Zvezda imati 11 Dragovica, ali posle pet godina u Evropi, ne bi trebala barem da ima Gobeljice, i da nema godinama krstenog napadaca....

 

Erakovic je oaza u pustinji i blaga vredi. Od ovih nasih maldih, jedino ce on moci, ako ide sve dobro, da ima jacu inostranu karijeru, mozda ode vec ovog leta za ozbiljne pare...

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

 

Iskreno, stvarno u istoriji sporta nisam našao primer da bilo koga kenja 5 godina za redom. 

 

Mi smo na ovih 6 utakmica kompletni izašli na teren tačno 0 puta. Uvek je neki bitan igrač falio. TO bi se u nekim vremenima za nama razvilo u potpuni raspad, a sada dovodi do toga da uprkos bivstvovanju nekih igraca poput Gobelje i Pankova u prvih 11 mi osvojimo grupu LE. 

Mogu ja da pljujem i kazem da su nas nadigrali, da su bolja ekipa od nas, kao sto to tvrdi njihov trener, ili kao sto je tvrdio onaj mucenik iz Kluza (koji je btw bio poslednji u grupi u ligi konferencija). Al kako su onda kad su toliko bolji jedini gol u dvomecu dali iz nicim izazvanog penala? Imali su posed, imali su inicijativu, imali su 2 suta sa distance koje je Borjan bez vece muke odbranio. I imali su 2 dobre sanse u nadoknadi vremena (jedna glavom u padu što je golman Borjanovg kvaliteta odbranio bez vecih problema i drugu, verovatno i jedinu pravu priliku kada je Rodic prvo bespotrebno proleteo u prazno nakon kornera, a njihov lik se guyio na petercu taman toliko da ovaj od tragicara postane junak i izblokira sut). Sve sto je Braga igrala lici na one nase cuvene utakmice kad kruzimo ko kisa oko Kragujevca i kukamo na sudbinu kletu jer nismo imali srece... Recimo kao mi protiv Serifa...

 

Sustina fudbala je dati gol, a ne stvoriti sansu. Da smo mi dali sve sto su Ben i Dioni pre svih promasili u ovoj LE, resili bismo sve mnogo pre gostovanja Bragi. 

 

I tako dalje i tako blize. Potcenjivanje prvog mesta u grupi LE, i pripisvanje svih tih rezultata sreci je neozbiljno u najmanju ruku. 

 

I da, ne igramo toliko lepo za oko ove godine i dosta se mucimo, samo sto je to druga tema. Stankovic radi ozbiljan posao i suludo je da zarad njegovog ponasanja i ponekad suvise burnih reakcija tako pausalno degradiras uspeh koij je u najvecoj meri njegova zasluga...

 

Al si ti pootvarao frontova. Moraš boljeg protivnika da nađeš. Premala ti sila preti u odnosu na svetinju koju braniš.

Link to comment

Sta god neko u Srbiji dobro uradio, odmah ce da se obrazuje front protiv uspeha.  Cak i kada se uspeh ponavlja 5 godina zaredom, bice proglasen srecom ili slucajnoscu.

Edited by Dimitrije
Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Sta god neko u Srbiji dobro uradio, odmah ce da se obrazuje front protiv uspeha.  Cak i ako se uspeh ponovi 5 godina za redom, bice proglasen srecom ili slucajnoscu.

 

 

Vala baš. Mi svi protiv Vas 1. :rolleyes:

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...