Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

The 2021/22 UEFA Europa League round of 16 draw takes place on 25 February.

 

 

The UEFA Europa League group winners play the second leg at home.

 

 

Match dates

First legs: 10 March
Second legs: 17 March

Link to comment
The 2021/22 UEFA Europa League round of 16 draw takes place on 25 February.
 
 
The UEFA Europa League group winners play the second leg at home.
 
 
Match dates
First legs: 10 March
Second legs: 17 March
Učesnici plej-ofa su:

Barselona, Borusija Dortmund, Sevilja, Lajpcig, Atalanta, Porto, Zenit, Šerif, Glazgov Rendžers, Real Sosijedad, Braga, Lacio, Olimpijakos, Napoli, Betis, Dinamo Zagreb.

Osam timova koji prođu će na žrebu za osminu finala biti potencijalni rivali Zvezde.

Link to comment
8 hours ago, Dimitrije said:

Na prolece jaci (nadam se) za zdravog Sanoga i tog norveskog centarfora.  Jos kada bi nas usrecio neki desni bek.

I levi. Gobelja umislio da je supermen kod penala za Bragu.

Link to comment

Koliko kapiram mi smo na ovo osvojeno prvo mesto dobili čak nekih pet bonus poena. Vidim da imamo 13 poena u ovoj sezoni. Na terenu smo izborili 8. 

Trenutno smo na listi klubova 35. Što znači baš povlašćen žreb.

Link to comment
15 minutes ago, beeva said:

sem onog voleja na početku i onog udarca glavom na kraju, Braga čini mi se nije imala bog zna kakve šanse?

 

Najviše šansi je imao Mitilend tamo, u ostalih 5 utakmica rivali se nisu naigrali. Zatvorio Stankela sve, dosadno kao kod Miloa al radi posao. Juče 5 defanzivaca na početku, znao sam da možemo da primimo gol samo nekom Gobeljinom glupošću.

Link to comment

Ne znam da li mi ide Stanković na živce činjenicom da je poluvrijeme potrošio na Živkovića, crnog Srnića na zadnjem veznom (nije on kriv što to ne zna da igra, nikad i nije) i što ni poslije toliko vremena nije uspio da iskopa ništa bolje od Gobeljića na beku (jeziv lik u svakom pogledu) ili da mu se divim što je uprkos ovome svemu uspio da izvuče rezultat koji odgovara CZ protiv respektabilnog protivnika iz respektabilne lige u utakmici posljednjeg kola koja je odlučivala mnogo štošta.

 

Elem, srpski fudbal urnisao portugalski ove jeseni, 3/3 :fantom:

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
 
Najviše šansi je imao Mitilend tamo, u ostalih 5 utakmica rivali se nisu naigrali. Zatvorio Stankela sve, dosadno kao kod Miloa al radi posao. Juče 5 defanzivaca na početku, znao sam da možemo da primimo gol samo nekom Gobeljinom glupošću.
Vec pet godina imamo vise srece nego pameti. Igra nam je bila na nivou borbe sa Ludogorecom za nefenjer.

Sa ovoliko sreće Žiga bi nam doneo evro trofej.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...