Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

i jesi se odlucio

jel klub ispacuje milunovicu zarade i radi sve da ga zadrzi ili su mu namerno dugovali nekoliko zarada,  posto si i jedno i drugo tvrdio u razmaku od svega tri dana

Link to comment

Eto cisto sporta radi, Milunovicu se nije dugovala niti jedna plata kada je otisao, bilo je dugovanja po osnovu nekih bonusa koje je zaradio, ne znam tacno koliko. Dugovanja svakako nisu razlog njegovog odlaska, vec vrlo prosta matematika - 2 miliona je vece od jednog miliona. Ako neko misli da mi Milunovicu u 32 godine  mozemo da ponudimo vecu platu od 500k evra taj onda bas veruje u Vucica i slicne spinove. Mozda je nekome milionce malo, al valjda je uvek laske tudjim dzepom kalkulisati :)


Krstovic bi trebalo da ide na pozajmicu u Kolubaru, a sasvim sigurno ce biti jos aktivnosti u prelaznom roku. Mislim da je odlaskom Milunovica, malo verovatno da ce otici Degenek, mada u slucaju neke dobre zarade ne sumnjam da ce ga prodati. Da li ce biti takve ponude iz nekog kluba gde bi Degenek mozda i otisao ostaje da se vidi. 

 

Najveci problem jeste opet na levom beku, jer Rodic bi takodje preko da uzme neke novce, a ja bih bas voleo da ostane, jer mi boljeg igraca uz svu njegovu lenjost necemo nikako moci da nadjemo. 

 

Biće zanimljivo i na temu špica. Dijego je skupa varijanta jer pored milionceta za otkup, ne bi igrao za manje od 800k, a te pare bi mu mozda i dali da je neka gol masina, a Dijego to na zalost nije, iako po meni on jeste bitan za ovakvu nasu igru i radi puno toga korisnog za igrace iz drugog plana... 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, adasevic said:

Dijego je skupa varijanta jer pored milionceta za otkup, ne bi igrao za manje od 800k, a te pare bi mu mozda i dali da je neka gol masina, a Dijego to na zalost nije, iako po meni on jeste bitan za ovakvu nasu igru i radi puno toga korisnog za igrace iz drugog plana... 

 

 

 

 

 

Ma daj, šta je tu skupo? Ako Zvezdinog špica ne možeš da zavaljaš u neku Kinu-Emirate-Grčku za tri milke, onda što igraš Evropu.

 

Falcineli je najpismeniji napadač koga ste imali u zadnjih x godina, a jednim ispodprosečnim transferom vas ne bi koštao ni centa.

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, April said:

 

Ma daj, šta je tu skupo? Ako Zvezdinog špica ne možeš da zavaljaš u neku Kinu-Emirate-Grčku za tri milke, onda što igraš Evropu.

 

Falcineli je najpismeniji napadač koga ste imali u zadnjih x godina, a jednim ispodprosečnim transferom vas ne bi koštao ni centa.

 

U Zvezdi niko nece imati platu vecu od 600.000 evra po sezoni, razlika u klasi se izmedju tih nekoliko igraca prve kategorije pegla bonusima. Opekli smo se s Marinom i odnosom svlacionice prema njemu pa smo morali vaspitno da otpustamo i razbijamo razne grupice kurajbera koje su bile nezadovoljne Marinovim visokim primanjima. Falcineli je OK igrac ali ne moze imati vecu platu od Dragovica, Kataija i Ivanica. To nije dobio ni Prijovic.

  • +1 1
Link to comment

Kakvi smrdljivci, da bog ceo zivot proveli u Zvezdi. 

Pa Marin je zaboravio vise fudbala nego sto ce oni zajedno svi znati. 

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Kakvi smrdljivci, da bog ceo zivot proveli u Zvezdi. 

Pa Marin je zaboravio vise fudbala nego sto ce oni zajedno svi znati. 

 

Jebi ga, slazem se s tobom i mislim da je u pitanju najobicnija provincijska budalastina ali klub ne moze tako lako da amortizuje kad/ako pukne svlacionica i racuna da je bolje unapred izbegavati takve stvari.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, harper said:

To nije dobio ni Prijovic.

Nije dobio kao ponudu ili nije dobio vecu platu ? :D   Opet insajdarises nesvesno ? :D

Link to comment
2 hours ago, April said:

 

Ma daj, šta je tu skupo? Ako Zvezdinog špica ne možeš da zavaljaš u neku Kinu-Emirate-Grčku za tri milke, onda što igraš Evropu.

 

Falcineli je najpismeniji napadač koga ste imali u zadnjih x godina, a jednim ispodprosečnim transferom vas ne bi koštao ni centa.

 

Ja cak verujem da bi i rizikovali da nekom napadacu daju te pare, ali to bi bas morao da bude neki igrac koji utrpa 25-30 golova u sezoni bez da se oznoji. Falcineli je izuzetno pismen igrac i ima ozbiljan doprinos ekipi, ali nije golgeter. Samo sta je protiv Partizana u kupu promasio je dovoljno da to vidis. A on cele sezone kuburi sa tim. I ajd da je sezone, nego manje vise mu je takva karijera. Suma sumarum, da bi eventualno dobio takvu platu u Zvezdi, kad ostane sam ispred golmana ili ispred praznog gola to mora da bude gol... 

 

Cisto primera radi, Milan Makaric je u dresu Radnika ubacio 25 golova, a njemu su sanse stvarali momci od kojih si mozda cuo za Bainovica... za ostale zna rodbina da se bave fudbalom...

 

Videcemo koga cemo na kraju da dovedemo, ali lici da to nece biti Falcineli...

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Nije dobio kao ponudu ili nije dobio vecu platu ? :D   Opet insajdarises nesvesno ? :D

 

Nije dobio ono sto je trazio.

Link to comment

Дао би му 600 сомића плус бонуси за ЛШ, број голова, и још нешто слично које му ионако нећемо исплатити [emoji41].
Тамо се намлатио пара, у Европи се игра фудбал и може да се врати у репрезентацију.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...