Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

2 hours ago, Filozof manijak said:

Zanima me na kojim premisama počiva ova kategorička tvrdnja?

Aj da se Partizan nešto epohalno pojačao, pa da se i tvrdi tako nešto, ali po sadašnjem stanju klubova i timova, mi smo daleko iza vas.

 

zato što neće biti toliko sklanjanja Zvezdi kao ranije, u takvim uslovima bez obzira na kvalitet i  budžet mora negde da se naleti na minu i da se kiksne tu i tamo. a kod Partizana ne mora, oni krstare lagano kao prošle sezone, zašto bi se  pojačavali? šta da kupiš čoveku koji ima sve,  kako da pojačaš ekipu koja ima 30 pobeda za redom?

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Mislim da prevelik značaj daješ tim vanterenskim igrama, kvalitet uvek prevagne na kraju.

Još je tim Partizana oslabljen u odnosu prošlogodišnji. Vama će najveći izazov predstavljati ritam sreda - subota, ali vam je tim pod Stankovićem vrhunski fizicki pripremljen (koliko sam vas pratio ove godine). 

  • +1 1
Link to comment

Sad pogledao presicu™, prilično neprijatno, kao da smo izgubili 4:0. 

Bilo je komentara, i ovde, da je "provalio kokain" i da su mu izjave pune adrenalina, sinoć je bio kao neko ko se uspešno skinuo sa istog. Pirčao je premalo, odgovarao kratko, na ivici uvredljivog. Pretpostavljam da mu je ego narušen posle ispadanja od Šerifa i da mu nisu lako pale priče oko smene i toga da mu drugi sastavljaju tim...

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Sad pogledao presicu™, prilično neprijatno, kao da smo izgubili 4:0. 

Bilo je komentara, i ovde, da je "provalio kokain" i da su mu izjave pune adrenalina, sinoć je bio kao neko ko se uspešno skinuo sa istog. Pirčao je premalo, odgovarao kratko, na ivici uvredljivog. Pretpostavljam da mu je ego narušen posle ispadanja od Šerifa i da mu nisu lako pale priče oko smene i toga da mu drugi sastavljaju tim...

 

 

 

Bio je super prijatan kakav bih ja bio pred tom bagrom koja sebe neopravdano naziva novinarima. Za takve je Grof Bozovic bio penicilin. Treba imati beskonacno strpljenje pa podnositi retardiranog penzionera Rajka koji zivi novinarski san na akreditaciju fantomskog Radio Kosovska Mitrovica i onu picketinu Darjana sa Mozzartsporta koji je napisao more tekstova o fudbalu a tu igru uopste ne razume. Covek ga mrtav ozbiljan pita da li Zvezda moze ovako da igra u kontinuitetu nakon sezone u kojoj smo imali ukupno jedan poraz u 90 minuta u svim takmicenjima i jedan na penale, ispali u nokaut rundi LE protiv Milana bez poraza, osvojili duplu krunu posle X godina i poobarali sve moguce rekorde u bodovima i broju postignutih golova. Je l' to nije kontinuitet na nivou citave sezone, care? Ali tako je to u svetu idiota kojima je svaka pobeda namestena utakmica a svaki poraz dokaz nesposobnosti trenera i loseg kvaliteta igraca. Mogu samo da zamislim sta bi ti likovi pisali da smo prosli u Tiraspolju kao sto je prosao Dinamo.

Link to comment

Mene zanima zašto niko nema muda da pita Dekija a ni Saleta, neka pitanja.

 

Tipa zašto Pavkov i Degenek nisu igrali od početka sezone? Šta je problem sa Krsticicem, odakle minutaža Krstoviću?

 

Odmah da se ogradim volim sport, rado ga pratim i prvi bih pitao to, međutim mislim da je strah tzv novinara da pitaju ta pitanja i da se suoče sa ovom dvojicom oči u oči.

 

Burek novinarstvo.

  • +1 4
Link to comment

Vrlo verovatno, al tužno je što je tako. A vamo gledamo dva mesta za ls, regularnu sezonu i Levija koji je već sad ustanovio da je Partizan šampion. Haha sjajno.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Bio je super prijatan kakav bih ja bio pred tom bagrom koja sebe neopravdano naziva novinarima. Za takve je Grof Bozovic bio penicilin. Treba imati beskonacno strpljenje pa podnositi retardiranog penzionera Rajka koji zivi novinarski san na akreditaciju fantomskog Radio Kosovska Mitrovica i onu picketinu Darjana sa Mozzartsporta koji je napisao more tekstova o fudbalu a tu igru uopste ne razume. Covek ga mrtav ozbiljan pita da li Zvezda moze ovako da igra u kontinuitetu nakon sezone u kojoj smo imali ukupno jedan poraz u 90 minuta u svim takmicenjima i jedan na penale, ispali u nokaut rundi LE protiv Milana bez poraza, osvojili duplu krunu posle X godina i poobarali sve moguce rekorde u bodovima i broju postignutih golova. Je l' to nije kontinuitet na nivou citave sezone, care? Ali tako je to u svetu idiota kojima je svaka pobeda namestena utakmica a svaki poraz dokaz nesposobnosti trenera i loseg kvaliteta igraca. Mogu samo da zamislim sta bi ti likovi pisali da smo prosli u Tiraspolju kao sto je prosao Dinamo.

 

Neko je ovde, možda ti, ne sećam se, napisao da je Grof bio elekvontni Crnogorac aka penicilin za debile (konkretno Balerinu), a da je Miloe pričao malo svestan valjda svojih slabih retoričkih sposobnosti. Onda je posle par Dekijevih konferencija napisano da bi "Deki želeo da bude kao Grof, ali je u stvari bliži Miloju" (sad parafraziram, ali nadam se da razumeš).

 

Ne vidim šta je super prijatno u spuštanju na nivo te "bagre" kojoj odgovara "a šta ti misliš?". Bilo koji novinar da je novinar a ne "novinar" bi zahtevao normalan odgovor a ne palamudjenje.

Uostalom Deki je krenuo drugarski, ortački sa svima pa i sa novinarima, a posle prvih ozbiljnijih kritika je odlučio da ih ignoriše i okrene ploču. Nikako mi se to ne svidja. Budi isti i u pobedi i u porazu, budi dostojanstven.

Link to comment

Pitali su za Degeneka pa je odgovorio nesto bzv. 

I Pavkov je poceo sezonu kao prvi spic, pa je onda Dioni dao golove i ostao u timu. 

Niko nije pitao zasto Pankov i zasto je Srnic ispred Velje i Njegosa. 

Edit: Partizan ako prodje u grupnu fazu ce se raspasti na jesen kad krenu umor, povrede i kartoni, prosipace bodove u gostima na kilo. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Stankovic nije mnogo recit, niti ima slifa da tolerise i ljubazno odgovara na uglavnom besmislena i provokativna pitanja novinara.  (Mnogo vise brine da na konferencijama za stampu mi ne cujemo ni jedno suvislo pitanje vec uglavnom gluposti i provokacije od strane novinara.)  Stankovic uglavnom voli da prica o Zvezdi i Zvezdastvu i to vrlo emotivno i pozitivno.  Retko prica o igri, igracima, taktici, protivniku.  Nema tu mnogo od povredjenog ega vec je takav karakter.

Link to comment
8 minutes ago, Azdaja said:

Mene zanima zašto niko nema muda da pita Dekija a ni Saleta, neka pitanja.

 

Tipa zašto Pavkov i Degenek nisu igrali od početka sezone? Šta je problem sa Krsticicem, odakle minutaža Krstoviću?

 

Odmah da se ogradim volim sport, rado ga pratim i prvi bih pitao to, međutim mislim da je strah tzv novinara da pitaju ta pitanja i da se suoče sa ovom dvojicom oči u oči.

 

Burek novinarstvo.

 

Zato sto racunaju da unapred znaju sta ce da im odgovore pa da ne gube vreme i ne zameraju se bezveze. Novinari su nekad bili nocna mora za trenere, i sada su u nekim zemljama, ali za to je neophodno da znaju fudbal i znaju sta prenose. Ovo sada nisu novinari vec trgovci svojim tekstovima pa se shodno tome i ponasaju.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Azdaja said:

Mene zanima zašto niko nema muda da pita Dekija a ni Saleta, neka pitanja.

 

Tipa zašto Pavkov i Degenek nisu igrali od početka sezone? Šta je problem sa Krsticicem, odakle minutaža Krstoviću?

 

Odmah da se ogradim volim sport, rado ga pratim i prvi bih pitao to, međutim mislim da je strah tzv novinara da pitaju ta pitanja i da se suoče sa ovom dvojicom oči u oči.

 

Burek novinarstvo.

Prvo zato sto je dao odgovor na ta pitanja.  Svako dalje insistiranje na postavljanju tih pitanja bila provokacija.  To sto se vecini ne svidjaju odgovori koje je dao Stankovic i sto ocekuju da odgovori insinuiraju da se sve radi po zapovesti mafije olicene u Raji i Terzi je problem postavljaca pitanja a ne Stankovica.  Moje laicko misljenje je da je Stankovic napravio gresku izostavljanjem Degeneka iz startne postave i guranjem Krstovica u startnu postavu.  Jos uvek smatram da je to "honest mistake" a ne podilazenje i savijanje vrata pred tzv. mafijom.  Mislim da Krsticic nije problem i da je dobra akvizicija sto ce se nadam pokazati tokom jeseni.  

Edited by Dimitrije
Link to comment

Hvala svima na odgovorima, za vas g. Dimitrije pitanje gde su svi ti odgovori?(rekli ste da ja već odgovorio)

Ne sećam se baš da je odgovorio na ova pitanja do tančina, a ni na ostala. Nema potrebe on da se pravda, profesionalni je trener i donošenje odluka je njegov posao.

 

Međutim neko bi trebalo da sme da pita a ne sme, više je do toga. Elem. 

Dosta o ovoj temi. 

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, John Coltrane said:

 

Neko je ovde, možda ti, ne sećam se, napisao da je Grof bio elekvontni Crnogorac aka penicilin za debile (konkretno Balerinu), a da je Miloe pričao malo svestan valjda svojih slabih retoričkih sposobnosti. Onda je posle par Dekijevih konferencija napisano da bi "Deki želeo da bude kao Grof, ali je u stvari bliži Miloju" (sad parafraziram, ali nadam se da razumeš).

 

Ne vidim šta je super prijatno u spuštanju na nivo te "bagre" kojoj odgovara "a šta ti misliš?". Bilo koji novinar da je novinar a ne "novinar" bi zahtevao normalan odgovor a ne palamudjenje.

Uostalom Deki je krenuo drugarski, ortački sa svima pa i sa novinarima, a posle prvih ozbiljnijih kritika je odlučio da ih ignoriše i okrene ploču. Nikako mi se to ne svidja. Budi isti i u pobedi i u porazu, budi dostojanstven.

 

Sportski novinari ili ono sto se tako naziva su jedan od znacajnijih uzroka zbog kojih nam je fudbal u kurcu, nimalo ne zaostaju za svojim "politickim" sefovima tipa Dragana J. Vucicevica samo sto je steta koju prave ogranicena na u sustini nevaznu stvar kao sto je fudbal. NIkada ne bih podrzao coveka kao sto je Bozovic u onakvom obracanju normalnim novinarima ali sa ovim amaterima koji servisiraju tabloide a novinarstvo im se svodi na izmisljanje senzacija jednostavno niti moze niti sme drugacije. Normalni novinari su juce dobili normalne odgovore, retardi su dobili ono sto zasluzuju.

 

Stankovic nije format Klopa pa da onako kulerski izblamira onu matoru budalu koja se lazno predstavlja kao novinar, nema ni tu inteligenciju ni tu harizmu. On moze samo da bude razocaran nacinom na koji se Zvezda pokriva u medijima i da to prilicno jasno pokaze kad mu dopizdi. Kao sto si i sam rekao, na pocetku svog mandata svima njima je pruzio ruku prijateljstva ali su oni na tu ruku pljunuli svojim neznanjem, senzacionalizmom, izmisljanjem afera radi klikova i poltronstvom prema vlasnicima klubova. Uostalom, i Grof je bio skroz korektan prema svima na pocetku dok nije shvatio s kakvim olosem ima posla.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...