Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

46 minutes ago, harper said:

 

Nerealno je jaka LE ove godine. Dva Spanca, Premijerligas, Francuz i PSV u trecem sesiru.:laugh:

 

Tri idu iz grupe dalje. :)

Link to comment

Ako i bude tako bar smo sebi izvesno obezbedili 2 mesta u kvalifikacijama za LS naredne sezone tako da cemo opet biti na dohvat grupa necega. 

Link to comment

to drugo mesto u kvalifikacijama za CL ne znači mnogo, jer je staza nešapmiona neuporedivo teža, praktično ono što su nekad bile kvalifikacije pre Čeferinove reforme, moraš da izbaciš Benfiku i PSV

 

 

Edited by levi
Link to comment

Dobro tačno je da ne možeš tim putem u CL(šta ćemo tamo ionako), ali na kraju ipak završiš makar u conference league. Ali valjda mi tek treba da obezbedimo minimum 15. mesto na kraju ove sezone, a to znači da dva predstavnika, ako tako bude, imamo od 2023/24. A od 2024/25 kreće novi format....

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

to drugo mesto u kvalifikacijama za CL ne znači mnogo, jer je staza nešapmiona neuporedivo teža, praktično ono što su nekad bile kvalifikacije pre Čeferinove reforme, moraš da izbaciš Benfiku i PSV

 

 

Nije bas tako, sa nasim koeficijentom bili bi nosioci u prvoj rundi a u tom slucaju protivnici su rang Rapid Beca, Mitjilanda, Galate... Cak i u narednoj rundi bi bili na pragu nosioca, rivali Genk, Spartak, Sparta... Moglo bi se proci kolo, dva, a jedno prodjeno obezbedjuje LK. 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, levi said:

Zvezda ove godine neće biti prvak Srbije

Zanima me na kojim premisama počiva ova kategorička tvrdnja?

Aj da se Partizan nešto epohalno pojačao, pa da se i tvrdi tako nešto, ali po sadašnjem stanju klubova i timova, mi smo daleko iza vas.

Link to comment
19 minutes ago, Jozef K. said:

Dobro tačno je da ne možeš tim putem u CL(šta ćemo tamo ionako), ali na kraju ipak završiš makar u conference league. Ali valjda mi tek treba da obezbedimo minimum 15. mesto na kraju ove sezone, a to znači da dva predstavnika, ako tako bude, imamo od 2023/24. A od 2024/25 kreće novi format....

 

Koji je novi format 24/25?

 

Sve ovo je fantasticno, pa nisam kontao da mi imamo jesen u KL ako izgubimo EL, pa sad imamo i prolece kao treci u EL:s_w:. Najveci dobitak je da ubacimo neki treci klub u KL, vremenom, da se podigne nivo fudbala i ambicija. Veca kolicina novca ce doneti i bolja pojacanja za nas i Partizan. Svasta su ovi u Uefa nesto smislili, mnoge lige ce hteti da ucestvuju u KL, ovi iz 5 nece, za njih prave novu LS da im ne padne opet nesto na pamet.

Link to comment
45 minutes ago, villiem said:

 

Koji je novi format 24/25?

 

Sve ovo je fantasticno, pa nisam kontao da mi imamo jesen u KL ako izgubimo EL, pa sad imamo i prolece kao treci u EL:s_w:. Najveci dobitak je da ubacimo neki treci klub u KL, vremenom, da se podigne nivo fudbala i ambicija. Veca kolicina novca ce doneti i bolja pojacanja za nas i Partizan. Svasta su ovi u Uefa nesto smislili, mnoge lige ce hteti da ucestvuju u KL, ovi iz 5 nece, za njih prave novu LS da im ne padne opet nesto na pamet.

 

44 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Novi format je valjda ono gde ne igra svako sa svakim. Nego nesto kao sahovska olimpijada

 

Nisam video i ne znam kakav je tačan format svih UEFA takmičenja, ali najvažnija promena bi bila 36 klubova u jednoj grupi CL, gde se u toj prvoj fazi igra deset kola, prvih osam ide direktno u osminufinala, a od 9-16 protiv 17-24 u nkaut, gde pobednici idu u osminu CL, a poraženi u UEFA Ligu.

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Ako i bude tako bar smo sebi izvesno obezbedili 2 mesta u kvalifikacijama za LS naredne sezone tako da cemo opet biti na dohvat grupa necega. 


Za 2 mesta je potrebno da se digne nacionalni koeficijent, a to znači da ne zavisi samo od nas nego od grupe od 3,4 lige koje su oko 15. mesta. Danska, Škoti, Kiprani, Švajcarci, svi su ispred nas. 
 

 

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...