Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

23 minutes ago, pbg12345 said:

@dragance+ibanjez i kanga koji su igrali prethodno protiv ludogoreca a sasulo propustili zaboravljam vec zbog cega, verovatno kartona 

 

ti si lagano malopre tvrdio da je taj tim gotovo isti kao godinu ranije protiv kairata kad su igrali

rajkovic, pavicevic, cvetkovic, andjelkovic, rendulic, katai, vered, savicevic, kovacevic, parker, orlandic 

 

 

dakle dva igraca,2

to je tebi gotovo isto

jbg ako tako razgovaramo onda sve moze i nista ne mora

Aman hteo sam reci da tim koji je ispao u sezoni kupanja je skoro isti sa čim je Miloje uspeo da ih pokrene. Ok, zajebao sam se za Kazake, pokušavam potisnuti iz memorije, ali ne ide.

Link to comment

Poenta je takodje da tu para od države nije bilo. Bilo je žmurenja na muljanje jer i sami imaju koristi od klubova KD neke pare kapnu. Da li treba da ti objašnjavam šta su mene pitali “onda” kad je došla nova garda u klub?

Link to comment
Just now, dragance said:

Aman hteo sam reci da tim koji je ispao u sezoni kupanja je skoro isti sa čim je Miloje uspeo da ih pokrene. Ok, zajebao sam se za Kazake, pokušavam potisnuti iz memorije, ali ne ide.

ali to uopste niko nije dovodio u pitanje

 

pitanje je kako je volsebno ekipa koju su vodili stojanovic, pa lalatovic koja nije imala apsolutno nikakvu vrednost odjednom postala ona ekipa koju vodi bozovic u drugoj sezoni

koliko god ta bozoviceva ekipa delovala skromno u odnosu na sad, u odnosu na kadar koji je bio pre toga u zvezdi je nebo i zemlja

 

sa milojevicem i dosta igraca se jeste dosta toga poklopilo, ali kako je uopste doslo do toga da ti igraci dodju u klub u kom malo pre toga gospodare razni orlandici, cvetkovici, nema potrebe da nabrajam opet sve te likove

uzgred klub je tad u katastrofanom stanju jer godinama nema nikakve rezultate u evropi

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Prestani da smaras, sve ti je objasnjeno. Zna se zasto je Krle otisao, pisalo se o tome vise puta, ali to tebe ne zanima nego pokusavas da produzis diskusiju u kojoj ucestvujes iako nemas pojma o cemu pises. Nemam ja vremena za to. A ako malo ukljucis mozak bice ti jasno i to za Radonjica, dovoljno je samo da protumacis za kakve je klubove on potpisivao pre a za kakve posle mandata u Zvezdi.

lol ja bas pokusavam da se iskljucim iz diskukuje, posto me smara da citam kilometarske postove, al da ne bude da mislis da si upravu, posto ocigledno nisi.

 

samo cu jos jedan komentar apropo radonjica, posto si i tu promasio, i cisto da demistifikujemo tu tvoju analogiju koju forsiras..

nije radonjic otisao, zato sto je u bayernu dobijao duplo vise, mozda i jeste al to nije poanta..

poanta je da se ra nije zakacio sa covicem zbog toga sto mu se u tom momentu dugovalo 7 plata, vec zato sto je trazio bar da igracima plate budu redovno isplacivane,  a znamo kakve su rezultate pravili, tacnije osvojili su sve sto se moglo osvojiti..

al i tada je bilo strucanjaka, koji su tvrdili kako ra nije hteo da produzi ugovor, a covic ga pre toga jedno 3 puta zajebao da ce igracima biti isplacene pare, a nije uradio, pa je zato i otisao...

al i pored toga, nakon odlaska nijednom nije spomenuo da mu se duguje niti je trazio(za razliku od dula recimo, a dulo je samo od cska dobio 3 milke eura)..

pa se opet vratio, iako zna da covic opet nece isplacivati igrace redovno, i da ce njega nastaviti da zavlaci za primanja..

 

 

 

Link to comment

Dosta Kragujevčana je svojevremeno prošlo kroz OFK. Vrlo dobro znam da im je Tvorzan uzeo crno ispod noktiju kada su odlazili. Na njima je bilo da odigraju dobro, da bi na sledećem ugovoru nešto zaradili. Ali dobro, sada je ovo neki drugi, pošteni Tvorzan.

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

lol ja bas pokusavam da se iskljucim iz diskukuje, posto me smara da citam kilometarske postove, al da ne bude da mislis da si upravu, posto ocigledno nisi.

 

samo cu jos jedan komentar apropo radonjica, posto si i tu promasio, i cisto da demistifikujemo tu tvoju analogiju koju forsiras..

nije radonjic otisao, zato sto je u bayernu dobijao duplo vise, mozda i jeste al to nije poanta..

poanta je da se ra nije zakacio sa covicem zbog toga sto mu se u tom momentu dugovalo 7 plata, vec zato sto je trazio bar da igracima plate budu redovno isplacivane,  a znamo kakve su rezultate pravili, tacnije osvojili su sve sto se moglo osvojiti..

al i tada je bilo strucanjaka, koji su tvrdili kako ra nije hteo da produzi ugovor, a covic ga pre toga jedno 3 puta zajebao da ce igracima biti isplacene pare, a nije uradio, pa je zato i otisao...

al i pored toga, nakon odlaska nijednom nije spomenuo da mu se duguje niti je trazio(za razliku od dula recimo, a dulo je samo od cska dobio 3 milke eura)..

pa se opet vratio, iako zna da covic opet nece isplacivati igrace redovno, i da ce njega nastaviti da zavlaci za primanja..

 

 

 

 

Skoncentrisi se malo, pitao si zasto se Radonjic posle svega toga sto navodis vratio u Zvezdu a ne zasto je otisao. Nije nikakva novina u srpskm sportu da igraci i treneri tolerisu nesposobnost uprave da ih redovno placa jer nadoknadjuju to na drugim mestima time sto sticu odredjenu reputaciju u klubu za koji igraju ili ga treniraju. Mnogim igracima u Zvezdi se dugovalo pa su se svejedno vracali ili su zeleli da se vrate. Samo prosle godine tri stranca iz KK Crvena Zvezda su potpisali daleko najbogatije ugovore svojih karijera o kojima nisu ni sanjali pre igranja u Zvezdi. Sad da ulazim u nepotrebnu pricu da svako treba da bude placen za ono sto radi profesionalno ne pada mi na pamet, to je nesto sto dete u trecem razredu osnovne razume i nema potrebe stalno ponavljati da bi se ispao pametan, poenta je da igraci koji zive od sporta kojim se bave malo kompleksnije razmisljaju o svojim zaradama i karijerama od dezurnih forumskih tandrkaoca i velikih moralnih gromada.

 

Ovde su se svi potresli zbog toga sto Milunovicu kasni plata, jedino se izgleda Milunovic nimalo nije potresao jer on jedini to ne pominje. Covek je iskoristio svoj boravak u Zvezdi da potpise masan ugovor u Turskoj kao slobodan igrac, plate koje nije dobio ce dobiti jer UEFA ne tolerise dugovanja igracima i mirna Backa. Da nije imao tu ponudu potpisao bi za Zvezdu kao bela lala, sa sve zaostalim platama.

Link to comment

Zašto gledati Milunovića isključivo kroz pare? Čovek ima 32 godine i dosad je igrao samo u Srbiji i Belorusiji, mislim da je normalno da želi da se oproba i u nekoj malo ozbiljnijoj ligi i u drugačijem ambijentu. Kad se saberu pare od Zvezde kroz plate i bonuse ne bi to bilo mnogo manje nego što će dobiti u ovom bezveznom turskom klubu, tako da nisu samo pare motiv. 

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Zašto gledati Milunovića isključivo kroz pare? Čovek ima 32 godine i dosad je igrao samo u Srbiji i Belorusiji, mislim da je normalno da želi da se oproba i u nekoj malo ozbiljnijoj ligi i u drugačijem ambijentu. Kad se saberu pare od Zvezde kroz plate i bonuse ne bi to bilo mnogo manje nego što će dobiti u ovom bezveznom turskom klubu, tako da nisu samo pare motiv. 

 

Samo su pare motiv. I mediteranske plaze.:D

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Samo su pare motiv. I mediteranske plaze.:D

 

Zašto bi bile, on je valjda i sportista koji želi da ostvari i neke profesionalne ciljeve, da se dokaže na još nekom mestu. Milunović deluje kao ok tip i pravi sportista. Lepo je igrati u Zvezdi, velika je to slava i popularnost, a ni pare nisu loše, problem je sa utakmicama koje Zvezda igra. Praktično, od decembra do juna lađenje jaja, ne verujem da to prija ambicioznijim igračima.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

Zašto bi bile, on je valjda i sportista koji želi da ostvari i neke profesionalne ciljeve, da se dokaže na još nekom mestu. Milunović deluje kao ok tip i pravi sportista. Lepo je igrati u Zvezdi, velika je to slava i popularnost, a ni pare nisu loše, problem je sa utakmicama koje Zvezda igra. Praktično, od decembra do juna lađenje jaja, ne verujem da to prija ambicioznijim igračima.

 

Jeste. Milunovic ambiciozan i ne igra mu se potencijalno Liga Sampiona pa je sa 32 godine zivota otisao da se dokazuje u turskom klubu sa mediteranske obale koji je prethodnu sezonu zavrsio valjda sedmi ili osmi i sledece godine ce igrati samo tursku ligu. Cemu to isprdjivanje samo da bi se trosila tastatura? Covek je dobio odlican ugovor na dve godine posle kojih ce verovatno da zavrsi karijeru jer je u godinama kad se karijere zavrsavaju, kakve crne sportske ambicije te spopale.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

Igrao je ligu šampiona. U jakoj evropskoj ligi još nije igrao, tamo gde se stalno igraju jake utakmice.

 

Jebo te. Dobro, otisao je da bi igrao jaku ligu, u pravu si.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...