Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Ako ima psihičke probleme mesto joj je u ordinaciji nekog vrhunskog stručnjaka ( kog hvala bogu može sebi da priuišti ). Pošto je došla da igra turnir, oprostićete mi ako gajim ozbiljne sumnje u dijagnoze koje jedino na PPP mogu da pročitam. 

Edited by Jean-Luc Picard
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

Ako ima psihičke probleme mesto joj je u ordinaciji nekog vrhunskog stručnjaka ( kog hvala bogu može sebi da priuišti ). Pošto je došla da igra turnir, oprostićete mi ako gajim ozbiljne sumnje u dijagnoze koje jedino na PPP mogu da pročitam. 

 

Jasna logika, ko je došao da igra turnir, svima je sve  do jaja, niko nema drugih problema, svi su  srećni, zadovolji i super raspoloženi.

 

Drugim rečima, to što je "došla da igra na turnir" ne govori ama baš ništa o njenom mentalnom stanju koliko to da će pre da se povuče sa njega nego da izađe na KZŠ. Edit: Ovi tvoji postovi govore više o tebi nego o njoj.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Ajmo Popirin!

Neverovatno šta je sve promašio kada je bio na 1 i 2 poena da privede set kraju.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Drugim rečima, to što je "došla da igra na turnir" ne govori ama baš ništa o njenom mentalnom stanju koliko to da će pre da se povuče sa njega nego da izađe na KZŠ. A govori po malo i o tebi.

 

Ma nemoj!? To što je "došla da igra turnir" ne govori ništa o njenom zdravstvenom stanju, ali zato to što ti i još par PPP-ovaca kažete da ima ozbiljnih psihičkih problema je čvrsto ko da je najbolji klinički psiholog postavio dijagnozu !?

 

Što se ne povuče sa turnira tamo gde je favorit.  Tamo gde dobro igra. Na USO ili AO. A njena rođena sestra na Redditu napiše kako je razlog ove priče oko izbegavanja presica na RG to što joj smetaju pitanja oko njene loše igre na šljaci. 

 

Link to comment

Da se u next gen atp tour uvede reality tv program života na tour-u, a ne samo konferencije. Dosta mi je samo "čestitam protivniku, pružio sam maksimum, probaću da izvučem pouke iz ovog meča.." 

Link to comment

Evo sav besmisao gledanaj ženskog tenisa. Ženo Aleks, devojko gde ti servis??? Aooo evo uze gem nekako.
Ima celu karijeru tako lucidna resenja, igra napadacki, skroz je na svoju ruku, ali tipicna nekostantnost i servis da places.... ehhh
Dovoljno sam videla. Srecno.

Noki bez publike, bzvz.

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

 

Ma nemoj!? To što je "došla da igra turnir" ne govori ništa o njenom zdravstvenom stanju, ali zato to što ti i još par PPP-ovaca kažete da ima ozbiljnih psihičkih problema je čvrsto ko da je najbolji klinički psiholog postavio dijagnozu !?

 

Što se ne povuče sa turnira tamo gde je favorit.  Tamo gde dobro igra. Na USO ili AO. A njena rođena sestra na Redditu napiše kako je razlog ove priče oko izbegavanja presica na RG to što joj smetaju pitanja oko njene loše igre na šljaci. 

 

 

Aha, znači ona sve izmišlja i laže, zato što je loša na šljaci? Pa da bi izbegla igranje na istoj, smislila je taktiku da prvo ona pa sestra praktično (in)direktno priznaju da je ona prsotina i da je u qrcu sa mentlanim zdravljem? Nema šta, najbolja strategija ikada, predstaviti se kao mentalno klimav jer si loš na nekoj podlozi i imaš skor 1-2 u tekućoj sezoni. Logično.

Kakva budalaština, kao da ona mora da osvoji RG inače će je neko ubiti, pa joj je lakše da se povuče. Što igra - igra za sebe, sama je sebe dovela na poziciju da bude jedna od najboljih na svetu i osvaja slemove, i samo sebi i eventualno porodici ima da odgovara za svaki poraz na bilo kojoj podlozi. To što oseća veliku odgovornost prema javnosti i  pritisak takođe samo govori u prilog tome da je skroz labilna i nestabilna. 

No, ok, laže, ti znaš. 

  • +1 1
Link to comment

A realno postoje šanse za obe varijante. I to ne za jednu ekstremno veća nego za drugu.

 

Btw, ne mogu da provalim da li mi je Koko Gof lepa. Nešto mi sada jeste :D

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...