Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

Struf ovaj kad je u elementu, zajeban je ko kratko cebe. A Pesikan kad je u elementu na Eurosportu, jezivo je iritantan i dosadan i sve najgore.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Sad ga slušao par gejmova i slažem se da zna da bude ponekad malo neprijatan ali to mu je profesionalna (de)formacija.

Jak je nemac, još jači u dublu i to se vidi na mreži. Malo mi je čudan takav žreb da se 7. nosiocu pogodio 42. na listi (bio je 29).

Seppi 2:0 protiv Alijasima. koja je to lepa kvota od 9 bila... dođe mi žao što me već par godina mrzi da se kladim.

Mlađane snage (ne) daju stidljive znake života.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

1 hour ago, Zli Gli said:

Struf ovaj kad je u elementu, zajeban je ko kratko cebe. A Pesikan kad je u elementu na Eurosportu, jezivo je iritantan i dosadan i sve najgore.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

 

daj tipuj nešto. 

Link to comment

Naletela sam, opet, na Matsa i Barbaru danas. Dakle, tenis se sastoji samo od 2 činioca sv.Rodžera i sv.Nadala. Rodžer je najbolji, ali tu je i Nadal koji je isto toliko dobar, možda i bolji, jer će ga prestići najverovatnije na ovom turniru. I Nadalov spomenik  je baš ekstra, i super su Francuzi što su još uvek aktivnom igraču podigli spomenik, a taj igrač i nije Francuz. 

Edited by Arkadija
Link to comment
9 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Razmaženo derište. Kako nije stidljiva i introvertna kad treba da se slika za sponzore, nego samo kad je pitaju neprijatna pitanja na presici. Da ne spominjemo što je "media darling" ( bar bila do ove situacije) i ako su nekog štedili i ako su nekog izbegavali sa neprijatnim pitanjima, to je bila ona. Moš' mislit, smetaju joj neprijatna pitanja oko toga kako loše igra na šljaci. Suza suzu stiže kako mi je teško zbog njene zlehude sudbine. 

 

Ocigledno ima problema sa klinickom depresijom tako da ti je ovaj komentar odvratan :puke:

Link to comment

Ako žena ima napade panike od kamera/novinara/svjetala (sasvim moguće), nema potrebe da je guraju u taj stres, bolje i tenis da batali nego da skuplja to pa da pukne u nekom momentu mnogo gadno.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Fakundo Sava said:

Vidim večeras igra Suarez Navaro ,koja je kako mi se čini zbog neke bolesti otišla u penziju

Bravo za nju!

 

 

 

:thumbsup:

btw, rak je bio u pitanju.

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Ocigledno ima problema sa klinickom depresijom tako da ti je ovaj komentar odvratan :puke:

 

Bukvalno, ja ne verujem šta se piše & lajkuje. Devojka očigledno ima ozbiljnih mentalnih problema, to što je plaši da će je neki novinar pitati "što je toliko loša na šljaci" i time joj sjebati samopouzdanje samo govori koliko je zapravo sjebana i koliko joj je samopouzdanje nula.

Možda podsetiti se nekih poznatih "veselih" likova tipa Robin Vilijams, setiti se kako su izgledali, ponašali i završili. Ova čak ne može ni da folira da je ok. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

Možda podsetiti se nekih poznatih "veselih" likova tipa Robin Vilijams, setiti se kako su izgledali, ponašali i završili. Ova čak ne može ni da folira da je ok. 

 

Robin nije dobar primer ,on je bolovao od neizlečive bolesti slične Alchajmeru,skratio je sebi muke 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...