Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Jumanji said:

Ja ih gledala... ne znam ima nešto fascinantno kod tih žena da ne mogu da prestanem i da odvojim pogled, promenim program, ako me mec dovoljno iznervira, kao njihov emoji28.png
Dakle treniraš i igraš ceo život taj tenis i serviraš drugi... kao ja, koja je dva puta igrala ozbiljno. Dobro ja sam rodjeni talenat emoji41.png ali ono je stvarnooo neverovatno. A inteligentne su obe, fajteri-ke, i bilo tu pregršt dobrih poena, no servis... i tako kod manje-više svake žene. Osim kod Serene.
Pa jbt.

I polako sa dedom. Da izvine forumski auditorijum, ali Istomin je krš težak.
Da ga vidimo kad udari na gromadu Cara Čilkana emoji23.png






 

Martina Navratilova se nikada nije mučila sa servisom, a ni Štefi Graf.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

u kolko? 
ne bih mu ja dao ni 500 dinara na tu opkladu. Verovatno će ga ždrebe dokotrljati do finala, jel vidiš ti koliko "ozbiljnih" igrača (zamalo) ispada u prvom kolu?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, mlatko said:

ne bih mu ja dao ni 500 dinara na tu opkladu. Verovatno će ga ždrebe dokotrljati do finala, jel vidiš ti koliko "ozbiljnih" igrača (zamalo) ispada u prvom kolu?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

U tome i jeste fora, ozbiljnih, u ovom momentu. Njegova aura nije tolika da može da nadoknadi smešan broj mečeva u poslednje vreme i godine u kojima je. A kontam da mu ni samopouzdanje nije na najvišem nivou.

Ja bih se odmah kladio, ali jednostavno nisam takav čovek da prihodujem na kolegama forumašima... :sad:

Link to comment
56 minutes ago, Mil@n said:

Tužno je sve to, očigledno ne hendluje svako isto ogroman pritisak koji dolazi sa vrhunskim rezultatima i istim takvim konstantnim očekivanjima na svakom polju.

Sećam se raznih komentara, neko je čak rekao da je 100 puta gora od Serene, tako nešto, ja bih ipak rekao da je to debelo preterivanje i da ako neko ko ima problema sa menalnim zdravljem kao što očigledno ima ona - možda treba da naiđe na malo više razumevanja. Pri tom, ista ta Serena je radila milion puta gore stvari na terenu, pa ne znam odakle uopšte ideja da je ova gora po bilo kom osnovu. Ako je ova neka princezica, šta je onda Serena posle onog finala sa njom kada je optužila sudiju za koješta i kukala kako je ona majka kraljica maćeha... Neopisivo dno dna. 

 

 

Mislim da je ovo suština. Kada je Naomi u pitanju, ne bi trebalo smetnuti s uma da veći deo njenih neuobičajenih (možda i iritantnih) reakcija proizilazi iz nesigurnosti (koja, pak, često može da se pobrka i sa razmaženošću i ko zna čim).  Odrastaš u (pre)tradicionalnom okruženju, zatvorenom i nimalo gosotoljubivom, sa tvojim imenom je sve u redu, ali ti je boja kože opet malo neobična i svi te gledaju začuđeno. Deda po majci se odrekne svoje ćerke jer se udala za tamo nekog stranca, pa još i tamnije puti. Imaš i američko i japansko državljanstvo ali se nigde ne osećaš kao kod kuće. Verovatno vremenom razviješ niz odbrambenih mehanizama, od kojih je najvažniji neizlaganje očima odveć znatiželjne javnosti, za koju od malih nogu predosećaš da želi da te razapne i da nije prijateljski raspoložena. A javnost navalila kao blesava da te stavi pod 78 šljaštećih reflektora, i eto belaja...

  • +1 2
Link to comment

Isteče edit, majke mu ga spopandrknem...

In other news...Pre neku godinu imao sam priliku da poslušam live varijantu jedne od meni omiljenih pesama sa Bajaginog (odličnog) albuma "Jahači magle". Ono što sam čuo u Novom Bečeju, avaj, zvučalo je kao nekoliko puta usporena, omamljena i delimično pjana  verzija poletnog i energičnog studijskog originala ("Red i mir") od pre 30 i više godina. Isti mi se taj osećaj javlja kada uporedim  sadašnje mečeve ŽMK  (tj. ono što igra  u poslednjih 4-5 godina) sa onim što je nekada Serena radila na terenu. Samo tuga, na momente i, Momčilovim vokabularom, blam. 

Link to comment
 
U tome i jeste fora, ozbiljnih, u ovom momentu. Njegova aura nije tolika da može da nadoknadi smešan broj mečeva u poslednje vreme i godine u kojima je. A kontam da mu ni samopouzdanje nije na najvišem nivou.

Ja bih se odmah kladio, ali jednostavno nisam takav čovek da prihodujem na kolegama forumašima... sad.gif
Ovom momentu možda i ne, blato će ga proguta verovatno ove nedelje ali uz neki pripremni turnir na travi gde će doći do 1/2f doći će mu samopouzdanje za ono što ima u malom prstu, a to je mlevenje protivnika. Ima i on tamo neke automatizme i reflekse kao i Nadal na blatu i Nole na (aussie) betonu




Link to comment

Inace Osaka je i bila pre par godina žrva rasne diskriminacije, neke saljivdzije u Japanu, i to veoma popularni, neki soumeni, sta li su, isprozivali je zbog boje koze i ismejavali bas uzasno. Tako da devojka ocigledno vuce svasta sa sobom i u sebi.

Link to comment

Razmaženo derište. Kako nije stidljiva i introvertna kad treba da se slika za sponzore, nego samo kad je pitaju neprijatna pitanja na presici. Da ne spominjemo što je "media darling" ( bar bila do ove situacije) i ako su nekog štedili i ako su nekog izbegavali sa neprijatnim pitanjima, to je bila ona. Moš' mislit, smetaju joj neprijatna pitanja oko toga kako loše igra na šljaci. Suza suzu stiže kako mi je teško zbog njene zlehude sudbine. 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
Pa ako uzmemo zdravo za gotovo premisu "bira da igra 5 setova" onda je odgovor ledžit 100%
Setovi biraju njega

Inače ni on ne podržava Osaku, tj. slaže se sa onim što je Nadal rekao za ulogu novinara i medija u tenisu


i Rubljev izgubio prva 2

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Struf ovaj kad je u elementu, zajeban je ko kratko cebe. A Pesikan kad je u elementu na Eurosportu, jezivo je iritantan i dosadan i sve najgore.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...