Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, mlatko said:

Vama je izgleda bolje da je Novak ostao na razini 1 Janka. Onda ste na pogrešnom topiku

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

au čovječe, ovo je baš bilo nisko. koji mi je vrag i trebalo pisati ono što mislim.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Just now, Lancia said:

Sta znam, na dnevnoj bazi gledam urlike, izlive radosti i kojekakve kerefeke, kad se zakuca u basketa, da gol, izvede dribling i nikom nista, ali se u sitna crevca studira karakter Djokovica i to uglavnom od strane teniske publike, koja za vreme meca urla, ometa protivnika, zvizdi, prdi...ne vidim neku logiku u svemu tome.

Pa uvijek je bilo tih koji su iritantni nakon gola, koša, šta već - ono unošenje u facu nakon zakucavanja, Kristijano Ronaldo sa pokazivanjem trbušnjaka... Neke likove zato više voliš, neke manje. 

 

@mlatko

 

Aj sad se smiri sa tjeranjem sa topica, ovo nije fan forum, nije fan topic. 

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Sta znam, na dnevnoj bazi gledam urlike, izlive radosti i kojekakve kerefeke, kad se zakuca u basketu, da gol, izvede dribling i nikom nista, ali se u sitna crevca studira karakter Djokovica i to uglavnom od strane teniske publike, koja za vreme meca urla, ometa protivnika, zvizdi, prdi...ne vidim neku logiku u svemu tome.

 

jedan od ljepših trenutaka ovog RGa je povlačenje RFa. Publici koja je godinama navijala za njega kao da je u pitanju francuski autsajder je maltene rekao: e, idem da se prištedim malo i spremim za bitniju stvar, vimbldon, aj zdravo, zivio RG.

  • +1 4
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa uvijek je bilo tih koji su iritantni nakon gola, koša, šta već - ono unošenje u facu nakon zakucavanja, Kristijano Ronaldo sa pokazivanjem trbušnjaka... Neke likove zato više voliš, neke manje. 

 

@mlatko

 

Aj sad se smiri sa tjeranjem sa topica, ovo nije fan forum, nije fan topic. 

Dobro, ti si sav fin, recimo @MiddleClass to uzbudjuje :happy:

  • Wub 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Dobro, ti si sav fin, recimo @MiddleClass to uzbudjuje :happy:

Pa valjda je jasno da je ljubav slijepa, i ova večerašnja rasprava to dokazuje. Mada, kad je midl u pitanju u vezi sa Kristinom, moguće da ljubav ne da nije slijepa već da ima razrogačene oči. 

Link to comment
 
au čovječe, ovo je baš bilo nisko. koji mi je vrag i trebalo pisati ono što mislim.
Šta je nisko? Razina na koju se spuštate vas dvojica? Zašto tako ne ulećete posle derbija? Zašto ne (stignete da) komentarišete reakcije nekog fudbalera/košarkaša koji su ponos jednog udruženog kriminalnog podzemlja? Oli nedajbobe nekog "funkcionera" u tim savezima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, nautilus said:

samo da kažem za dnevnik da djoković ima užasan karakter i da mu ničemu ne treba ono klinačko dranje i lupanje reklama. 

 

Njemu očigledno treba. Pre nego što je to uradio, prosipao je meč lopte. Nakon što je to uradio, iskoristio je prvu narednu.

 

Hoće li neki njegov navijač da mu okrene leđa zbog toga? Neće.

 

Možda bi oni koji ga inače ne podnose jer im kontinuirano ruši sneška, razmislili da mu odaju makar neko elementarno priznanje za profesionalna dostignuća ali ih, eto, on svaki put odvrati svojim klinačkim karakterom? Sutra malo, Prezirali bi ga istom žestinom taman da ima karakter Majke Tereze.

 

Da li bi ga ATP i organizatori turnira više poštovali da ima karakter one male kuce iz mima sa velikom kucom? Bi, al' zamalo.

 

Njemu očigledno pomaže da ventilira tako kako ventilira. A ja bih dodao da nema nikakvog smisla procenjivati nečiji karakter na osnovu toga što urla kao manijak kada je pod pritiskom. Mene kada u kuhinji krene da zajebava štrudla makovnjača, ja joj pola sata prilično glasno pominjem sve živo i mrtvo dok je najzad ne isteram kako treba, i to su videli mnogi ljudi uživo i niko me zbog toga nije nazvao lošim karakterom. Takva procena ipak traži neke malo ozbiljnije životne testove.

  • +1 8
Link to comment

@mlatko   

 

Ajde idi pročitaj šta je ko pisao nakon ponašanja Gobeljića u finalu kupa, mada ako se nama dvojici obraćaš, evo ja da ti kažem da sam ja u potpunosti i prestao da pratim i komentarišem to kriminalno udruženje, iako ne znam šta imam da ti se pravdam. Još jednom te molim da obratiš pažnju na ton kojim se obraćaš, tebe niko ovdje nije lično pominjao, ne kapiram da ne možeš da istrpiš pisanje o Đokoviću koje nije u superlativima, pa krećeš u lične prozivke i tjeranja sa foruma. Sto puta smo na ovom forumu otjerali u kurac stotine drugih sportista, pa to niko nije ovoliko tragično shvatao, pogotovo što ovdje Đokovića niko nešto ne vrijeđa, samo konstatujemo neke stvari na koje imamo drugačiji pogled.

 

Opet kažem, ponavljam, ovo niti je tema o Đokoviću, ima svoju temu, niti je bilo ko dužan da piše afirmativno o njemu, mani se uređivanja načina kako će ko ovdje da piše.  

Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

 

Njemu očigledno treba. Pre nego što je to uradio, prosipao je meč lopte. Nakon što je to uradio, iskoristio je prvu narednu.

 

Hoće li neki njegov navijač da mu okrene leđa zbog toga? Neće.

 

Možda bi oni koji ga inače ne podnose jer im kontinuirano ruši sneška, razmislili da mu odaju makar neko elementarno priznanje za profesionalna dostignuća ali ih, eto, on svaki put odvrati svojim klinačkim karakterom? Sutra malo, Prezirali bi ga istom žestinom taman da ima karakter Majke Tereze.

 

Da li bi ga ATP i organizatori turnira više poštovali da ima karakter one male kuce iz mima sa velikom kucom? Bi, al' zamalo.

 

Njemu očigledno pomaže da ventilira tako kako ventilira. A ja bih dodao da nema nikakvog smisla procenjivati nečiji karakter na osnovu toga što urla kao manijak kada je pod pritiskom. Mene kada u kuhinji krene da zajebava štrudla makovnjača, ja joj pola sata prilično glasno pominjem sve živo i mrtvo dok je najzad ne isteram kako treba, i to su videli mnogi ljudi uživo i niko me zbog toga nije nazvao lošim karakterom. Takva procena ipak traži neke malo ozbiljnije životne testove.

 

Ja sam počeo malo manje da navijam za njega, ali nije to samo zbog toga naravno, ima i do Sema, Nestora, antivakserstva, Imaza, imitacija, familije, turnira, MHE, žene, alternative, svega. Prosto mi više nije onoliko bitan kao prije desetak ili pet godina. Niti se ložim toliko. Jednostavno, nekog volim kao lika, ne mogu samo čiste rezultate da gledam. Zato neko voli Lebrona, neko ne može da ga smisli, ili KRonalda ili Brejdija ili Mejvedera. Ok, mi smo ovdje dodatno izloženi Đokoviću i svemu što se vezuje za njega, vjerovatno toga ima i u vezi sa svakim megasportistom, ali ja ne znam u šta vjeruje Luka Dončić, čime se bavi Nadalova tašta i da li Mirka Federer zamrzava svoje mlijeko i grli drveće.  

Link to comment

Evo čitajte malo šta štampa kulturna štampa iz zemlje časno(g) poraženog protivnika, ni reči o nekom nekulturnom ponašanju i/ili skandalu. Naprotiv

La Gazzetta dello Sport: Berrettini si arrende a un Djokovic perfetto. Sarà semifinale con Nadal.
https://www.gazzetta.it/Tennis/ATP/09-06-2021/roland-garros-berrettini-si-ferma-djokovic-4101780839131.shtml

Corriere della Sera: Djokovic batte Berrettini al Roland Garros 2021, 6-3 6-2 6-7 7-5.
https://www.corriere.it/sport/21_giugno_09/berrettini-djokovic-roland-garros-2021-risultato-oggi-457eb5c8-c948-11eb-84dd-759b0ada817b.shtml

https://www.ubitennis.com/blog/2021/06/10/roland-garros-berrettini-lotta-ma-non-basta-sara-djokovic-nadal-in-semifinale/

Link to comment
[mention=5803]mlatko[/mention]   
 
Ajde idi pročitaj šta je ko pisao nakon ponašanja Gobeljića u finalu kupa


Ma zabole me za blizance, ne zalazim tamo... nego sam hteo samo da ti ilustrujem odnos frustracija koja se prelivaju odande na odnos frustracije koja se izlivaju iz najboljeg na planeti... inače respektujem tvoj i Nautilusov doprinos (miru i redu na) forumu i izvinjavam se obojici ako sam reagovao kao divljak. Šta ću, tusamgdesam i ne stidim se tog divljaka (koji se krije u meni)







  • +1 1
Link to comment

Šta sad, treba da vjerujem (bolje rečeno, da nosim isti utisak) kao italijanska štampa a ne ono što sam vidio. Ako oni ne vide u tome problem, ok, ne vide, meni se ono ne sviđa. Lični utisak. I šta je tu problem, hoćeš da me natjeraš da mi se ono sviđa? Pa jebote. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

 

Ja sam počeo malo manje da navijam za njega, ali nije to samo zbog toga naravno, ima i do Sema, Nestora, antivakserstva, Imaza, imitacija, familije, turnira, MHE, žene, alternative, svega. Jednostavno, nekog volim kao lika, ne mogu samo čiste rezultate da gledam. Zato neko voli Lebrona, neko ne može da ga smisli, ili KRonalda ili Brejdija ili Mejvedera. Ok, mi smo ovdje dodatno izloženi Đokoviću i svemu što se vezuje za njega, vjerovatno toga ima i u vezi sa svakim megasportistom, ali ja ne znam u šta vjeruje Luka Dončić, čime se bavi Nadalova tašta i da li Mirka Federer zamrzava svoje mlijeko i grli drveće.  

Ovo je zaista za rubriku van sporta, trebalo bi da se drzis Bubine maksime, 'ne moram ja sve da znam'. Imao sam pre par godina u RL razgovor sa bivsim forumasem, koji se na dnevnoj bazi ovde sprdao sa Djokovicem i njegovim okruzenjem, covek nije znao da kaze zasto ga ne podnosi, jednostavno se osecao zasutim vestima o njemu, a tenis niti prati, niti gleda. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ovo je zaista za rubriku van sporta, trebalo bi da se drzis Bubine maksime, 'ne moram ja sve da znam'. Imao sam pre par godina u RL razgovor sa bivsim forumasem, koji se na dnevnoj bazi ovde sprdao sa Djokovicem i njegovim okruzenjem, covek nije znao da kaze zasto ga ne podnosi, jednostavno se osecao zasutim vestima o njemu, a tenis niti prati, niti gleda. 

Jeste, u pravu si, ovo već prevazilazi okvire ove teme. A da sam odgledao bar 80% njegovih mečeva, nemoj sumnjati u to, to što ne komentarišem, nema veze sa tim, jednostavno većinu mečeva gledam odvojeno, ne mogu da kuckam i gledam istovremeno. 

Ok, ja se odjavljujem, nisam znao da ćemo ovoliko u dubinu ići, kao što rekoh, za sportsko-takmičarski aspekt priče, mogu samo da se saglasim sa nautilusom da je u pitanju najvjerovatnije najveći srpski sportista svih vremena. To je moje mišljenje o njemu kao sportisti. Možda bude i najbolji teniser svih vremena, a možda je to već sad, ali o tome kad se bude sumiralo. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Jeste, u pravu si, ovo već prevazilazi okvire ove teme. A da sam odgledao bar 80% njegovih mečeva, nemoj sumnjati u to, to što ne komentarišem, nema veze sa tim, jednostavno većinu mečeva gledam odvojeno, ne mogu da kuckam i gledam istovremeno. 

Ok, ja se odjavljujem, nisam znao da ćemo ovoliko u dubinu ići, kao što rekoh, za sportsko-takmičarski aspekt priče, mogu samo da se saglasim sa nautilusom da je u pitanju najvjerovatnije najveći srpski sportista svih vremena. To je moje mišljenje o njemu kao sportisti. Možda bude i najbolji teniser svih vremena, a možda je to već sad, ali o tome kad se bude sumiralo. 

Najzad smo te oterali :plz:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...