Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

1 minute ago, Tsai said:

opet nas je deda zajebao, navuko nas da mislimo da je zaribao. bice nezgodan ko kratko cebe na vimbldonu

 


Haha, ali nema teoretske. 

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

opet nas je deda zajebao, navuko nas da mislimo da je zaribao. bice nezgodan ko kratko cebe na vimbldonu

Jedino ako diskvalifikuju sve ozbiljnije igrače.

 

Ali kako propagandna mašinerija radi, danas Mats i Barbara više puta ponavljaju kako je Rođa viđen za visoke domete na Vimbldonu.

Link to comment

gledam kenin - ostapenko, 2 sata se mrcvare, kenin ima iskorišćenih 9 od 10 brejk lopti, ukrajinka 7 od 12, koliko je servis umesto moćnog oružija koje daje prednost igraču koji servira kod devojaka zapravo hendikep

- 16 brejkova u meču u kome je  odigrano 29 gemova :wacko:

Edited by gone fishing
Link to comment

Ja ih gledala... ne znam ima nešto fascinantno kod tih žena da ne mogu da prestanem i da odvojim pogled, promenim program, ako me mec dovoljno iznervira, kao njihov [emoji28]
Dakle treniraš i igraš ceo život taj tenis i serviraš drugi... kao ja, koja je dva puta igrala ozbiljno. Dobro ja sam rodjeni talenat [emoji41] ali ono je stvarnooo neverovatno. A inteligentne su obe, fajteri-ke, i bilo tu pregršt dobrih poena, no servis... i tako kod manje-više svake žene. Osim kod Serene.
Pa jbt.

I polako sa dedom. Da izvine forumski auditorijum, ali Istomin je krš težak.
Da ga vidimo kad udari na gromadu Cara Čilkana [emoji23]







Link to comment

Tužno je sve to, očigledno ne hendluje svako isto ogroman pritisak koji dolazi sa vrhunskim rezultatima i istim takvim konstantnim očekivanjima na svakom polju.

Sećam se raznih komentara, neko je čak rekao da je 100 puta gora od Serene, tako nešto, ja bih ipak rekao da je to debelo preterivanje i da ako neko ko ima problema sa menalnim zdravljem kao što očigledno ima ona - možda treba da naiđe na malo više razumevanja. Pri tom, ista ta Serena je radila milion puta gore stvari na terenu, pa ne znam odakle uopšte ideja da je ova gora po bilo kom osnovu. Ako je ova neka princezica, šta je onda Serena posle onog finala sa njom kada je optužila sudiju za koješta i kukala kako je ona majka kraljica maćeha... Neopisivo dno dna. 

 

Link to comment

Definitivmo ima nekih debelih problema, pogotovu sto nju bas niko ne maltretira, citala sam transkripte. Ok, ima glupavih pitanja, kao i uvek, ali za ovakvu reakciju ni slucajno. Talentovana je vrlo, valjda ce se izboriti sa svim tim sto je muci.

Bravo Museti!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...