Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158



Šatrije.
 
 
Đere servira za ostanak u 2. setu (5:6), u setovima 1:0.
Protivnik nikakav, ali ni Đere ne blista.
 
Edit: TB


Ja sam ozbiljan, ne vidim Cicija (čitavog) u drugoj nedelji. Ako ne izgubi od Korde, čekaće ga Filip (nadam se)

Loš Đere.
 
1:1 

Nije koliko se Moitet zaleteo, misli dume

Zverev ako ispadne otvara žreb Krajinoviću (i Djereu) a pobednik bi imalo kvalifikanta u 3. kolu


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Sve nestabilni igrači, slažem se i sasvim je verovatan ishod da svi koji u toj polovini figuriraju kao nekakvi favoriti, poispadaju.

Tamo je još i Aslan, pa da vidimo u kakvoj je on formi došao na RG.

 

Ne znam zašto sam se vratio prenosu!? Samo da gledam kako Đere prosipa 5 set lopti i sad opet TB.

Edited by Ras
Link to comment
Sve nestabilni igrači, slažem se i sasvim je verovatan ishod da svi koji u toj polovini figuriraju kao nekakvi favoriti, poispadaju.
Tamo je još i Aslan, pa da vidimo u kakvoj je on formi došao na RG.
 
Ne znam zašto sam se vratio prenosu!? Samo da gledam kako Đere prosipa 5 set lopti i sad opet TB.
Smirio je fino kurčastog francuza ali koja šteta za 80-minutni 2. set...


Raspao se Nemac[emoji2400] :fantom: šteta


Link to comment
2 hours ago, mlatko said:

Depra, pati od nje. Nije ni slava GS pobednika tu baš pomogla... žao mi je austrijanca, nadao sam se da se će bar malo pronaći na šljaci.

Zveki izgubio prvi, nešto sa njim isto nije bilo u najboljem redu... pred početak meča se žali sudiji na Osaku, sunčanica štalije

Dimitrov imao nekoliko meč lopti u trećem setu, nije iskoristio pa predao u sledećem...

Ko je tamo na toj polovini još ostao? Filip...?




 

 

Cici bi trebalo da rutinira tu polovinu.

Jebiga, i dalje mislim da su Kljaki sanse u polufinalu maksimum 20%

:(

Link to comment

Lud i glup ovaj Corentin. Bacio je dvije rekete na tribine, doduse prazne jer je publika morala napustiti stadion u 21h. Jedna je zamalo preletila stadion. Budala.

Link to comment

Đere se upetosatio ovog Mute, istina odlučno je igrao i još odličnije servirao skoro čitav meč. Ali kad je publika morala napustiti teren spustio je i on malo svoju naduvanu krestu jer mu je zvučno zasmetalo bodrenje Laslu sa klupe. E tako.


Ne znam dal je dobro što Kecman igra sa Laslom, s jedne strane jeste da bude bar jedan od njih u 3. kolu ali ipak sa malo sreće u žrebu mogli su obojica... kao što su mogli i ispasti danas, tako da je dobro (završen dan)

Link to comment

Mislim da je bilo i nedozvoljenog pomaganja trenera Corentin-u. U jednom trenutku u drugom setu se nezgodno okliznuo i otisao da se rastegne tik pored svog trenera. Ovaj je imao masku pa se nije moglo vidjeti da li razgovara sa njim ali je ostao tu bas dugo.

Edited by borris_
Link to comment
Lud i glup ovaj Corentin. Bacio je dvije rekete na tribine, doduse prazne jer je publika morala napustiti stadion u 21h. Jedna je zamalo preletila stadion. Budala.
Kad je bacio prvi? posle TB 3. seta? gledao sam skoro ceo meč ali usporedo ne uvek sa pažnjom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Chardy bas dobro igra.
+1
Mislio dam da će ga dobiti u TB
Bacio je oba kada je izgubio.
Simbolično, publika je zaslužila taj 2. set

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Сине, рекет се мора јаче држати у руци... Дрма га пубертет још изгледа.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...