Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Evo je i drama, umesto da završi rutinski meč, Kecmanović popušta pod pritiskom i dozvoljava Evansu da mu priđe na 5:4

Edited by Arkadija
Link to comment

Uzo Kecman brejk nazad i prepolovio broj britanskih učesnika u daljem toku takmičenja. :hail: to je ta igra koja se čekala

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Pati se Tim ko zuti, da ima sa druge strane malo samo boljeg igraca, ne bi prosao u drugo kolo.




Pa mozda je ipak Anduhar na kraju taj malo bolji igrac. Ocajan je Tim. Ovo ako nekako ipak prodje, pitanje dana kada ispada.
Link to comment

Nina katastrofalno servira, više duplih ima nego ubačenih prvih. Šteta jer japanka nije nešto naročito pokazala, prvi set prosula zbog toga a ni drugi ne počinje bolje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Ko ozbiljno misli da Rodžer može da dođe do 1/4 finala, u mečevima koji se igraju na tri seta???? 
Upravo tako, neće doći ni do druge nedelje.
Link to comment
Thiem je, cini mi se, pregoreo od lockdowna. Valjda je i sam rekao to
Depra, pati od nje. Nije ni slava GS pobednika tu baš pomogla... žao mi je austrijanca, nadao sam se da se će bar malo pronaći na šljaci.

Zveki izgubio prvi, nešto sa njim isto nije bilo u najboljem redu... pred početak meča se žali sudiji na Osaku, sunčanica štalije

Dimitrov imao nekoliko meč lopti u trećem setu, nije iskoristio pa predao u sledećem...

Ko je tamo na toj polovini još ostao? Filip...?





Link to comment
3 minutes ago, mlatko said:

Depra, pati od nje. Nije ni slava GS pobednika tu baš pomogla... žao mi je austrijanca, nadao sam se da će bar malo pronaći na šljaci.

Zveki izgubio prvi, nešto sa njim isto nije bilo u najboljem redu... pred početak meča se žali sudiji na Osaku, sunčanica štalije

Dimitrov imao nekoliko meč lopti u trećem setu, nije iskoristio pa predao u sledećem...

Ko je tamo na toj polovini još ostao? Filip...?



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Šatrije.

 

 

Đere servira za ostanak u 2. setu (5:6), u setovima 1:0.

Protivnik nikakav, ali ni Đere ne blista.

 

Edit: TB

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...