Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

8 hours ago, Jumanji said:

Mijaljevic crkdabogda, od 0:2 ostala sam zarobljena sa njim jer mi Englezi isli na zivce, i da ne kukam vise, sta sve mora da se trpi zbog lepote Novaka -.-

 

al što 577 nadimak?

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

 Zvuči gotovo neverovatno, ali je podatak lako proverljiv: nakon što ga je bucko u kariranom šortsu isprašio u finalu RG 2015. godine, Nolo je odigrao još  13 GS finala, a izgubio samo 2- od Stanimala na US Openu (2016) i od Rafe na RG (2020).  Preostalih 11 GS finala   je dobio. 

 

  • +1 1
Link to comment

ne zajebavajte čoveka, koliko sam ispratio ne živi u Srbiji, ne mora svaku budalaštinu da isprati. mada, ovu je šteta da ne vidi :D

 

48 minutes ago, eumeswil said:

 

al što 577 nadimak?

 

 

  • +1 1
Link to comment

Hejt prema Nolu je jak i ukorenjen kod dela zapadne publike. Od sinoc sam na portalima na razlicitim jezicima video nekoliko postova po kojima je GOAT zapravo - Serena. :D

  • Haha 8
Link to comment
Just now, Kampokei said:

Hejt prema Nolu je jak i ukorenjen kod dela zapadne publike. Od sinoc sam na portalima na razlicitim jezicima video nekoliko postova po kojima je GOAT zapravo - Serena. :D

Daj, jbt, Štefi je bognja za nju... Kome to sve pada na pamet...

Link to comment

Stići će on i Serenu...a kad stigne Serenu Goat će biti Bob ili Majk Brajan ili koji već dublaš ima najviše titula ili vremena na no.1...pa kad i to prestigne naći će nekog wheelchair tenisera. pa kad i to prestigne onda će iznenada kriterijum da bude broj Stefan Edberg nagrada.... i tako...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

Nameće mi se pitanje šta bi se desilo da je Nadal uzeo onaj 3. set

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

ništa posebno. igrali bi 5 setova

 

Link to comment

Razumem ovdašnji hejt prema Sereni, ali ona je svoju konkurenciju pošteno nalupala. Štefi je ipak imala malo čistiji put kad joj je jedna od najvećih, nadolazećih konkurentkinja bila napadnuta nožem. Grešim?

  • +1 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...