Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

13 minutes ago, Heaviside said:

Nije ni blizu pregažen u prvom setu, vrlo izjednačen set, meni se činilo da je Novak čak za nijansu bolji. Samo u drugom je Cici bio puno bolji. Samo dodaje na težini podviga pošto je morao da se nosi i sa frustracijom gubitka seta u kome je imao servis gem za set.

 

Dobro, malo sam preterao

Nije nam dobro islo, moze tako. Poenta je da je Cicipas video kako da moze da ga dobije i da je sve islo ka tome

 

U stvari nema ni malodusnosti, bio je hladan kao spricer kasnije, samo umoran i strpljiv

Edited by villiem
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Realno je bio spreman za ovo i prosle sezone, pocelo je savrseno, ATP kup s reprezentacijom, AO. Onda zamrzavanje liste, pa neodrzan W a odrzan RG. Sad naplacuje sve. 

  • +1 3
Link to comment

mogao bih se opkladiti da je novaka (opet) presekla publika. i pored vrhunske pobede u petak, vecinski su bili uz grka. cak i vise nego za nadala.

lozi ga ta komunikacija, mahanje rukama, okretanje uveta ka tribinama... ali dzaba, dlakavi balkanac koji na terenu ne prikriva bes i frustraciju, ne ide uz sliku prestiznog sporta.

Link to comment

Jbno je sto se tenis u Tokiju igra prve nedelje igara. Vimbldon se zavrsava 11og jula, prva runda na Olimpijadi krece 24og jula. Znaci manje od dve nedelje ima da se spremi za drugu podlogu i aklimatizuje na vremensku razliku od 8 sati.

 

Dobra stvar je sto su i svi drugi teniseri u manje-vise istoj poziciji.

Link to comment

Tripujete ljudi, publika voli nova imena i anderdogove. Bilo bi potpuno debilno da neutralci daju podršku 18strukom osvajaču GS protiv neiskusnog junoše. Pa usro bi ga Đoković za 80 minuta, a oni platili kartu da gledaju show.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

„Čuo sam dva glasa – jedan mi je govorio da ne mogu da preokrenem, da je gotovo. Taj je bio prilično glasan posle drugog seta. Osetio sam da je vreme da se posvetim drugom glasu. Rekao sam sebi da ja to mogu, počeo sam da ponavljam to sebi kako bih poverovao. Kada je počeo treći set, osećao sam se bolje. Posle toga u meni nije postojala sumnja“.

 

Njoković čuje glasove ... :kecman:

Link to comment
Kako Nole stoji sa poenima sada...? Do kada je miran na mestu broj 1...?
Skoro 2000 poena više od Mede ima Nole i 3500 od Rafe. Poeni se prošle godine nisu dirali a Medo je stigao do 3. kola 2019 pa je Noletu dovoljno da se pojavi i (po mogućstvu) izbaci Medu :fantom:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Rafa će itekako biti naložen na W, a verovatno i opasan.

Novakov skalp će juriti svi.

 

Za Rafu je pitanje da li ce uopste doci u London.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...