Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Pa nismo loši....Mitrović ne može da predje nikog, Pejović ne može da da tačnu loptu nikom, Pavlov ne može da da gol nikom...nije loše, ako nam svirnu neki penal

  • Tužno 1
Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Pa nismo loši....Mitrović ne može da predje nikog, Pejović ne može da da tačnu loptu nikom, Pavlov ne može da da gol nikom...nije loše, ako nam svirnu neki penal
 

Što je najgore i domaćin je nula

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, zikaPantelej said:

Što je najgore i domaćin je nula

Sreća naša....nego gledam sastave, Kasalica nije na klupi, možda okrenemo...

Link to comment

Ovaj Pavlov ko da namerno napravio penal!? Forsiramo matorig stranca koji nema veze,a potencijalnog dobrog mladog napadaca cuvamo za sta? I onaj Adamovic je valjda napadac...Ja mislim da bi svako bio bolji od ovog Ukra

Link to comment
3 minutes ago, Boki Nis said:

Ovaj Pavlov ko da namerno napravio penal!? Forsiramo matorig stranca koji nema veze,a potencijalnog dobrog mladog napadaca cuvamo za sta? I onaj Adamovic je valjda napadac...Ja mislim da bi svako bio bolji od ovog Ukra

Apsolutno.....

 

Link to comment

Sramota da ovako igramo fudbal...Ovaj Batak bruka od trenera...opet gubimo i opet bez napadaca....Kako uspe da promesa ovako fudbalere s izmenama da budu jos gori!?

Ivice J.... Batak po sred prkna!!!

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...