Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

23 minutes ago, Constantin said:
27 minutes ago, mozzer said:
Kada je poslednji put Radnicki uzeo bod Zvezdi u prvenstvu?

Novembar 2018...2:2...

Hvala za Info :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Savic ko da primio pare, tako je odigrao.

 

Da znas da je ovo i meni palo na pamet. Jos pre nego sto je dobio prvi zuti karton vec je trebalo da ima najmanje dva, za lakat u lice Dragovicu u nasem sesnaestercu i krljanje Ivanica s ledja, a imao je jos jednu granicnu situaciju kada je zakacio rukom po licu jednog od nasih spiceva. Kad je dobio prvi zuti sudija mu izbroji prethodne startove i lik mrtav hladan posle toga uleti klizeci Kataiju i pocisti ga. Bukvalno se ponasao kao da zeli da bude iskljucen.

Link to comment
10 hours ago, Gradina said:

Dujmović se pogubio . U suštini  samo u kupu ga je htelo. 3 gola  na utakmici njegova

Samo treci gol je njegov.

Link to comment
9 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Samo treci gol je njegov.

Prvi treći i peti 

Kod prvog stoji na sred gola i nit zatvara  prvu stativu nit reaguje na loptu u peterac 

Kod trećeg mu pobegla lopta kroz ruke

A kod petog istrčava  nogama napred te ne zatvara šut rukama i telom što napadaču daje laku mogućnost da ga obidje. Pri tom padu  položaju  na zemlji nema mogućnosti bržeg dizanja i povratka u igru. Linijaš

Ende

  • +1 1
Link to comment
56 minutes ago, Gradina said:

Prvi treći i peti 

Kod prvog stoji na sred gola i nit zatvara  prvu stativu nit reaguje na loptu u peterac 

Kod trećeg mu pobegla lopta kroz ruke

A kod petog istrčava  nogama napred te ne zatvara šut rukama i telom što napadaču daje laku mogućnost da ga obidje. Pri tom padu  položaju  na zemlji nema mogućnosti bržeg dizanja i povratka u igru. Linijaš

Ende

Ajd posto se nista ne desava da si diskutujemo 😁

Treci gol se zajebo.

Prvi, lopta dolazi iz skracenog kornera, mene je iznenadio kako je igrac uopste stigao loptu i onako ubacio. Lopta bezi od gola i da je putovala malo duze, pitanje je uz onaj vetar da li bi golman i tada rizikovao. Gol je posledica loseg pokrivanja igraca, u petercu pored pet nasih igraca koji ne cuvaju nikog, protivnicki igrac sam samcit. Niko da ga malo gurne, da minimalno zasmeta. To je nedopustivo a ne reakcija golmana.

Kod petog gola je golman kupio sekundu-dve vremena da igraci zatvore i nije bitno da li je nogama, rukama ili glavom, bitno je da protivnicki igrac zbog reakcije golmana dribla a onda isprati kako se krecu nasi i zatvaraju? Sa kojom voljom to rade?Akcenat baci na igraca sa brojem 30. Po meni on je kljucan kao i njegov elan, borbenost, zelja ili nazovi kako hoces. Od svih njih, nas linijas se ispaljuje kao metak i tera igraca da dribla a da je imao nameru da odmah sutira mozda bi golman to uvideo pa reagovao i podigao ruke, stao ili sta vec ali to je u domenu "sta bi bilo, ako bi bilo"

 

Imamo dobru odbranu za nasu ligu ali se uocava neuigranost kad naidjemo na dosta jaceg protivnika. Primimo gol jer neko ne preuzme, neko se seti da kasno potrci i slicno. Zvezda je mnogo agilnija i napada sa dosta igraca a to pored Cuke ne znam jos koja ekipa radi. Cak ni Partizan nije tako ofanzivan a recimo tu je Dujmovic kiksirao kao lud, nicim izazvan.

 

I opet, Dujmovic je po meni bolji golman u ligi, iznad proseka ali nije ni Borjan ni Stojkovic a da ne pominjem neke bolje. Mlad je, ima limite bar za sada. Ima nesigurnosti ali opet i 22 godine. Ne moze da se ocekuje idealno ali zato moze da se ocekuje da nam protivnik ne seta sam u kazneni.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

da nam protivnik ne seta sam u kazneni.

Upravo to se dešava kad je golman linijaš. Za odbrambene igrače si u pravu , loše pokrivaju igrače.Pogledah opet snimak prvog gola. Po levom boku prodire zvezda , goša stoji na sred sredine gola. Lopta leti i leti i leti  u okvir peterca . . . Ok ne zatvaraju odbrambeni naši ali je morao da krene na nju . Njegovo moja i kida na nju bi  bilo to što mora. E tad ako bi primio go ne bi bio njegov kiks.

  • +1 1
Link to comment
Upravo to se dešava kad je golman linijaš. Za odbrambene igrače si u pravu , loše pokrivaju igrače.Pogledah opet snimak prvog gola. Po levom boku prodire zvezda , goša stoji na sred sredine gola. Lopta leti i leti i leti  u okvir peterca . . . Ok ne zatvaraju odbrambeni naši ali je morao da krene na nju . Njegovo moja i kida na nju bi  bilo to što mora. E tad ako bi primio go ne bi bio njegov kiks.
Totalno se slažem... Primio je već gomilu takvih golova. Ako će mo da se borimo za evropu treba nam neko ko će da skida sve, a ne da Prima golove kroz ruke i iz peterac!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Boki Nis said:

Totalno se slažem... Primio je već gomilu takvih golova. Ako će mo da se borimo za evropu treba nam neko ko će da skida sve, a ne da Prima golove kroz ruke i iz peterac!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Sem Borjana koji su to golmani u nasoj ligi ? I bitnije pitanje, ima li realne sanse da dovedemo takvog nekog?

Meni se svidja golman Proletera Petric valjda ali i on me ces odusevi cas kiksne...

Link to comment
38 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Sem Borjana koji su to golmani u nasoj ligi ? I bitnije pitanje, ima li realne sanse da dovedemo takvog nekog?

Meni se svidja golman Proletera Petric valjda ali i on me ces odusevi cas kiksne...

Poenta  nakon svih ovih utakmica da u Dujmoviću  nismo dobili ništa što nemamo. Imali smo Kojića egal Dujmoviću , imamo Ilića  egal Dujmoviću. Em naši izdanci em nisu linijaši , znaju i te kako da odigraju i van šesnesterca , a u njemu da i ne pominjem.Drobnjak je doveden bez veze , u stvari ,,PREKO VEZE "

Link to comment
Sem Borjana koji su to golmani u nasoj ligi ? I bitnije pitanje, ima li realne sanse da dovedemo takvog nekog?
Meni se svidja golman Proletera Petric valjda ali i on me ces odusevi cas kiksne...
Ne kažem da je ovaj naš loš, al je činjenica da na početku mnogo kiksira... Mogo Bi da da šansu nekoj od rezerva.

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Danas ćemo da vidimo da li će nas izgubljeni bodovi protiv Pazara koštati? Yamcam je upitan, ima lakšu povredu sa treninga, Kovačević i ah, Kasalica sa poslednje utakmice, a Savić ima crveni pa on 100% nije u razmatranje za sastav...

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...