Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts



Ako stavimo na stranu priču o nepodobnima koja je na mestu, ovo za igrače sa strane ili lokalne je danas mnogo drugačije nego pre 30god. Ja danas radim sa klijentima iz belog sveta, radim od kuće, ne mora dupe da dignem iz sobe, naručuje se hrana i šta hoces na vrata da ti donesu itd.
 
Hoću da kažem da je svet postao jedno veliko selo. Nema više "lokalci". Vukić uspe u TSC-u, a Pavkov kod nas.. ko koga dovede..
 
Da ima malverzacija u Radničkom to svakako ali sa druge strane generalno priča o "lokalnim" igračima u današnje vreme ne stoji ni za jedan klub u svetu maltene


Fokus je bio na matičnu školu fudbala i želja da de sa regiona gravitira ka Nišu, da se ne preskače. Jeste svet postao veliko selo...ali nama se ne dovode igrači zahvaljujući internetu. Nama se dovode, uglavnom, igrači da "svi budu srećni i zadovoljni'...a najzadovoljniji uvek ispadne prvi medju jednakima..koliko god bio zamrznut.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

najzadovoljniji uvek ispadne prvi medju jednakima..koliko god bio zamrznut.

Da ne bude da ga branim , daleko bilo , ali nije samo on. Još više je zadovoljan taj koji režira sve , Propadalo. A zamrznuti mu slepo veruje , mada pitanje je dokle će. 

 

Link to comment
Da ne bude da ga branim , daleko bilo , ali nije samo on. Još više je zadovoljan taj koji režira sve , Propadalo. A zamrznuti mu slepo veruje , mada pitanje je dokle će. 
 
Komandna odgovornost...
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Constantin said:
5 hours ago, MaErAkLoIJA said:
 

E posebno mi je drago što je Mesarović spreman....

E ko ovog dovede usta mu se osušila pa da mu se namočamo u ista. Ovaj bre ni u IMT nije igrao .Go nije dao 2 godine. Mrzi me sad da tražim , još u Kablu kad igrao 2019/2020.  I ovaj će nastavlja niz . BRUKA.

P.S. 

Badza ga doveo

Link to comment
5 hours ago, Boki Nis said:

Mesarovic odigrao korektno protiv Vojvodine, bio jedan od boljih....
Ni meni se ne sviđa kao igrač, ali ko zna....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Decko uopste ne igra lose. Sem priprema i uvodnih kola kada je bio slabiji, sada igra na solidnom nivou a mislim da ima potencijala da se nametne kao jedan od nosilaca igre. Treba da smanji oscilacije u igri i nekako mi se cini da ne moze celu tekmu da izdrzi, uglavnom padne posle npr 60min igre

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Decko uopste ne igra lose. Sem priprema i uvodnih kola kada je bio slabiji, sada igra na solidnom nivou a mislim da ima potencijala da se nametne kao jedan od nosilaca igre. Treba da smanji oscilacije u igri i nekako mi se cini da ne moze celu tekmu da izdrzi, uglavnom padne posle npr 60min igre
Za ambiciju koju ima klub ne trebaju igrači koj ne igraju loše i to čine jedno poluvreme.

Pogledaj samo Saleta u Napretku. Čarapani su mogli da ga plate, a mi nismo? Zašto ga nismo hteli...da ne nabrajamo ostale igrale po ligi koji bi 'ladno imali mesta da su ostali kod nas u prvih 11.....

itd...itd...opet dodjemo do škole gde nemamo nikog ko bi mogao, ako ništa drugo, da premosti, da odmori nosioce igre...dok ne stasa.

Znači, upučeni smo na, zna se čije, kombinacije...
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Za ambiciju koju ima klub ne trebaju igrači koj ne igraju loše i to čine jedno poluvreme.

Pogledaj samo Saleta u Napretku. Čarapani su mogli da ga plate, a mi nismo? Zašto ga nismo hteli...da ne nabrajamo ostale igrale po ligi koji bi 'ladno imali mesta da su ostali kod nas u prvih 11.....

itd...itd...opet dodjemo do škole gde nemamo nikog ko bi mogao, ako ništa drugo, da premosti, da odmori nosioce igre...dok ne stasa.

Znači, upučeni smo na, zna se čije, kombinacije...

Saletu je Lalat nudio da dodje za vece pare i on nije hteo kao i Djuricko.

Sale je igrac koji nam fali i sa njim bi se sad sa Cukom bili za trece mesto.

Za skolu i funkcionisanje kluba znas moje misljenje i pre 10god i sad je isto. Na zalost tu nista ne mozemo.

 

Link to comment
14 minutes ago, Constantin said:

Za ambiciju koju ima klub ne trebaju igrači koj ne igraju loše i to čine jedno poluvreme.

Pogledaj samo Saleta u Napretku. Čarapani su mogli da ga plate, a mi nismo? Zašto ga nismo hteli...da ne nabrajamo ostale igrale po ligi koji bi 'ladno imali mesta da su ostali kod nas u prvih 11.....

itd...itd...opet dodjemo do škole gde nemamo nikog ko bi mogao, ako ništa drugo, da premosti, da odmori nosioce igre...dok ne stasa.

Znači, upučeni smo na, zna se čije, kombinacije...

Na žalost tako je sve kako si rekao. Na žalost . 

 

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Saletu je Lalat nudio da dodje za vece pare i on nije hteo kao i Djuricko.

Sale je igrac koji nam fali i sa njim bi se sad sa Cukom bili za trece mesto.

Za skolu i funkcionisanje kluba znas moje misljenje i pre 10god i sad je isto. Na zalost tu nista ne mozemo.

 

Pa da li bi ti došao da te Lalat zvao a pri tome ti kaže al ja idem za mesec dana u Saudijsku  ligu. A što se tiče igrača tipa nije loš neka nas zaobidju

Link to comment
Kad da gol Zvezdi u subotu drugu cete pricu pricati !!! [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ti misliš da smemo da pobedimo Zvezdu? Na stranu kvalitet koji, realno, uopšte ne upućuje na takav scenario....

CZV i PFC su ove sezone od nas poprilično daleko. Sa Zvezdom imamo još dve, a Partizan još jednu utakmicu.
Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Ti misliš da smemo da pobedimo Zvezdu? Na stranu kvalitet koji, realno, uopšte ne upućuje na takav scenario....

CZV i PFC su ove sezone od nas poprilično daleko. Sa Zvezdom imamo još dve, a Partizan još jednu utakmicu.

A bre nemoj si tako ozbiljan 😁

Mi njima jedan oni nama tri i to je to ...

Ipak ako je Radnik uspeo i mogao da im skine bod u dubini duse podgrevam nadu da ce nam biti dozvoljeno da ih pobedimo. Ako uspemo naravno da izvojevamo pobedu protiv kvalitetnijeg protivnika i protiv sudija samo da nije za zelenim stolom dogovoreno

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...