Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Ovog momka Radnički je ispustio dali ima neko ko u u Nišu misli na naše bogatsvo Radnički i neznaju šta se tamo dešava skoro je taj kvazi trener da mu ime nespominjem igrao nigde udario pomoćnog trenera odnosno trenera golmana a ovakvog momka i mnoge druge ispustili ijudiniz grada zapitajte se malo izvini te na izrazu seijacina trenutno trener u Radničkom trenutno....

Tekst je na svom FB profilu objavio Dejan "Piža" Dimitrijević...eb316428cab849b099a7b646738e84d6.jpg

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Constantin said:

Ovog momka Radnički je ispustio dali ima neko ko u u Nišu misli na naše bogatsvo Radnički i neznaju šta se tamo dešava skoro je taj kvazi trener da mu ime nespominjem igrao nigde udario pomoćnog trenera odnosno trenera golmana a ovakvog momka i mnoge druge ispustili ijudiniz grada zapitajte se malo izvini te na izrazu seijacina trenutno trener u Radničkom trenutno....

Tekst je na svom FB profilu objavio Dejan "Piža" Dimitrijević...eb316428cab849b099a7b646738e84d6.jpg

Istina  znaš i sam

  • +1 1
Link to comment
On 24.3.2022. at 16:33, Constantin said:

Znam, nego da ne bude "ubijte glasnika" emoji2958.png

Ne glasnika nego ove prozvane od strane Piže i Niš Nišlijama a Radnički je Niški klub  . Bolje druga liga sa našim ljudima i igračima nego ovo sakaćenje i finansijsko i igračko. Klub mora u svakom trenutku da se bazira na školu. Za sve je Piža u pravu

Link to comment
Ne glasnika nego ove prozvane od strane Piže i Niš Nišlijama a Radnički je Niški klub  . Bolje druga liga sa našim ljudima i igračima nego ovo sakaćenje i finansijsko i igračko. Klub mora u svakom trenutku da se bazira na školu. Za sve je Piža u pravu
Slažem se, a zar Tončev nije rođen u Niš [emoji16].
Šalu na stranu, al dok je bila aktuelna ta parola,zar nismo tavorili po srpsku i drugu ligu, govorilo se i tada da mogu samo neka deca da igraju i dođu do prvog tima, a na sve to nikad veći dugovi nisu bili!?
Dakle ne bih ja vezivao uspeh s geografsko poreklo ljudi koji rade ovde.... nego s to dal neko voli to ima volje, želje i para na prvom mestu.

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Halilovic - Banovici

Beganovic - Priboj

Simonovic - Vlasotince

Panajotovic - Bosara Pirot

Dujta Stefanovic - Vranje

Pantelic - Loznica

Bojovic - Berane

Mitosevic - Zitiste

Martinovic - Cuprija

Aleksic - Surdulica...

 

I tako dalje i tako dalje,

ovih, u 60km a da nisu bas u Cair rodjeni isto koliko hocete. Nije bas da je ekipa bila lokalna cak ni tada.

 

 

Link to comment






Halilovic - Banovici
Beganovic - Priboj
Simonovic - Vlasotince
Panajotovic - Bosara Pirot
Dujta Stefanovic - Vranje
Pantelic - Loznica
Bojovic - Berane
Mitosevic - Zitiste
Martinovic - Cuprija
Aleksic - Surdulica...
 
I tako dalje i tako dalje,
ovih, u 60km a da nisu bas u Cair rodjeni isto koliko hocete. Nije bas da je ekipa bila lokalna cak ni tada.
 
 


Aleksić je iz Kuršumlije...
Kire je ipak u okviru 60 km...
Drda na 25,
Driza iz Sremsku,
Deda iz Dukat, a to je Zaplanje,
Redža iz Kumarevo,
Cace iz Matejevac
Piksi iz PP,
Anta (stariji) iz PP
Gavra iz Vlasotince,
Džaja iz Prokuplje,
Savić - Zile iz Prokuplje,
Rinča iz Kamenicu,
Milošević iz Brestovac, zaboravih mu nadimak...Maradona? Čaje?
Binić Čarapan,
Šošorka čini mi se Nišlija....
Niš...pa region, kad se gravitiralo Nišu. Naravno, nije to eksplicitno nužno, ali mi se suočavamo da se dovode igrači, da se završi posao i da neko zaradi...Radnički je na poslednjem mestu i ako "baš mora"....

P.S. Vranjanci mi dodju kao Nišlije..baš ih volim, tako da...



  • +1 1
Link to comment

Tako da su dosla skroz druga vremena, i nemoguce je imati baskijski model a napraviti bilo kakvu pricu. 

A sto se tice igraca koji igraju i da pojma nemaju za kakav klub nastupaju, apsolutno saglasan. Morali bi makar da postuju, ako ne i vole sto su tu.

Tuzno sto se legionarise i sto neki ni krivi ni duzni sakupise nastupe za klub.

  • +1 1
Link to comment
Tako da su dosla skroz druga vremena, i nemoguce je imati baskijski model a napraviti bilo kakvu pricu. 
A sto se tice igraca koji igraju i da pojma nemaju za kakav klub nastupaju, apsolutno saglasan. Morali bi makar da postuju, ako ne i vole sto su tu.
Tuzno sto se legionarise i sto neki ni krivi ni duzni sakupise nastupe za klub.
Ma da, slažem se nego mi nekako logičan nastavak onoga što @Gradina kaže, a svi znamo da je škola osnova i razvoja i zarade kluba. Šta smo mi dobili od Tončeva???....puna usta najava razvitka škole i "milion nekakvih direktora" škola, na nekoliko meseci...možda par okrečenih zidova, a rezultati selekcija...muljo.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ma da, slažem se nego mi nekako logičan nastavak onoga što @Gradina kaže, a svi znamo da je škola osnova i razvoja i zarade kluba. Šta smo mi dobili od Tončeva???....puna usta najava razvitka škole i "milion nekakvih direktora" škola, na nekoliko meseci...možda par okrečenih zidova, a rezultati selekcija...muljo.

Selekcija je stala dolaskom ove garniture.TAČKA.Lepo su je  započeli Bomba Altina Džaja Šiša Anta Kuzma Vlada Aca , na žalost nikog a od njih više nema na Čairu. Čak ni na tribine ne dolaze. Bili su i  Dragan Ilić  braća Stamenkovići .... Nema nikog od njih svi su NEPODOBNI..

PS. Izbubismo od Čarapani danas

 

  • +1 1
Link to comment

Ako stavimo na stranu priču o nepodobnima koja je na mestu, ovo za igrače sa strane ili lokalne je danas mnogo drugačije nego pre 30god. Ja danas radim sa klijentima iz belog sveta, radim od kuće, ne mora dupe da dignem iz sobe, naručuje se hrana i šta hoces na vrata da ti donesu itd.

 

Hoću da kažem da je svet postao jedno veliko selo. Nema više "lokalci". Vukić uspe u TSC-u, a Pavkov kod nas.. ko koga dovede..

 

Da ima malverzacija u Radničkom to svakako ali sa druge strane generalno priča o "lokalnim" igračima u današnje vreme ne stoji ni za jedan klub u svetu maltene

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...