Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

7 minutes ago, Constantin said:

E sad vidimo koliko nas koštaju ona tri remija...šest prosipanih bodova. Sreća je pa su nam rezultati išli na ruku. Imali bi 45 bodova, disali Čuki za vratom. Imali bi fore da zanemarimo blizance, utakmice s njima, jer tu će i onako biti svašta. Ali jbg sad...to je za plej of. Do kraja imamo Lalata i Lučane u gostima i CZV kući. Može li da se desi da uzmemo 0 bodova ? Opet ova šest boda nedostaju...bzvz

Bice tesko protiv Lalata ali ipak ulazimo u formu. Ako mnogo ne podbacimo sa taktikom ocekujem pobedu.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Constantin said:
21 minutes ago, MaErAkLoIJA said:
Bice tesko protiv Lalata ali ipak ulazimo u formu. Ako mnogo ne podbacimo sa taktikom ocekujem pobedu.

Zaeban Lalat, nije izgubio beće nekoliko kola....

Obrisao sam post.

Pogledao sam im tim i imaju dosta povratnika. Ipak osim Ubiparipa i Mirica nemaju nekog izrazenog strelca. A nemamo ga ni mi trenutno.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nekako mi miriše na 1X protiv Laleta, ali sve je moguće.. generalno smo mnogo bolja ekipa od njih.. oni imaju Srnica, Trifunovica, Ubiparipa, Mirica i Necu Tomica.. ovi ostali ništa posebno

Link to comment
12 minutes ago, zikaPantelej said:

Nekako mi miriše na 1X protiv Laleta, ali sve je moguće.. generalno smo mnogo bolja ekipa od njih.. oni imaju Srnica, Trifunovica, Ubiparipa, Mirica i Necu Tomica.. ovi ostali ništa posebno

Milanovic povratnik iz Italije, Andric desni bek iz Vojvodine, Gajic povratnik iz Slovenije o kome se mnogo pricalo pre nego sto je otisao, Damjanac isto igrao u inostranstvu...Pecelj, Varjacic iskusni superligaski igraci.

Screenshot_2022-03-14-07-23-18-352_org.mozilla.firefox.jpg

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
13 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Bice tesko protiv Lalata ali ipak ulazimo u formu. Ako mnogo ne podbacimo sa taktikom ocekujem pobedu.

Mislim da tu gubimo pa posle otkidamo Zvezdi 2 boda i na kraju dobijamo Mladost . Nekako mi to drži vodu od 9 bodova da uzmemo 4 a ako  Lalata otkinemo  biće super  za kraj 

Link to comment
6 hours ago, Gradina said:

Mislim da tu gubimo pa posle otkidamo Zvezdi 2 boda i na kraju dobijamo Mladost . Nekako mi to drži vodu od 9 bodova da uzmemo 4 a ako  Lalata otkinemo  biće super  za kraj 

Zvezdi nikad bod nismo otkinuli, odkud gajis taj optimizam?

 

Link to comment
3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Zvezdi nikad bod nismo otkinuli, odkud gajis taj optimizam?

 

Od kada smo ušli u super ligu 2012. odigrali smo 4 nerešene utakmice sa njima, od toga 3 na Čairu. Zadnji put je bilo 2:2 2018. na Čairu, Randjelovići Haskić strelci. Ako pričamo samo o nerešenim rezultatima naravno.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Zvezdi nikad bod nismo otkinuli, odkud gajis taj optimizam?

 

Optimizam je uvek na osnovu ljubavi ka klubu a sada je dodatno začinjen Batakom  ( Batak ne skida gaće kao drugi ,  tip je psiho samo tako ) a i  red je da se neko drzne na Zvezdanu ( FKRN ). Mislim da će i sudjenje biti egal jer ovi crno beli su digli takvu tenziju već dva tri kola oko sudjenja . Baš bi voleo opet Terza da zakuka jer mi pun k€¥£c i njega i mistera .

  • +1 1
Link to comment

Raduje organizovaniji jug i masovno raspitivanje za gostovanje sutra!
Sve ostalo i dalje pusto.

Sledece sezone 3. mesto donosi garantovanu grupnu fazu Lige Konferencija. Će bude tepanje. 

Link to comment

Jel se samo meni čini ili nas Elvis masakrira gde god stigne? Moraću da pogledam highlights kad se završi utakmica lepo pa da donosim sud ali neke situacije mi mnogo smrde do sada.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...