Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Potpisujem da bi postava koju sam napisao juce uzela sva tri boda. Mozda bi izgubili ali to je i juce moglo da se desi, vise incidentno nego namerno. 

Mesarovic mi se uopste ne svidja, verovatno je van forme.

Ekipa nema klasicnog pakera i ne moze da igra od tehnicki potkovanijih samo Arsa, Micibuci ili samo Mesarovic. Pejovic hvata formu i dok je ne uhvati kao i Mesarovic treba nam na terenu i Arsa i Micibuci i Yamkam u bilo kojoj ulozi jer je pokazao da je nas najdominantniji igrac na koju god ga poziciju stavis. Najvise mi se svidja zadnji vezni jer je dominantan, jak, ima solidnu tehniku i najvise mi se svidja kako pokriva igrace koji ulaze iz drugog plana. Ne pusta ih ko Aksentijevic a cesto i Pejovic,bar ono sto sam zapazio. Dominantniji od Tenka koji pokriva veci prostor ali mislim da ga u svemu drugom Yamkam krpi.

Zivojinovic isto van forme totalno.

Mislim da ce druga prica biti sa Jovanovicem i da smo sa njim najvise dobili, i probojnost i brzinu koju ce umeti, nadam se, da iskoristi bolje od Tomica.

Samo se isto nadam da ce Batak da izbaci jednog od dvojice zadnjih veznih kad ubaci Jovanovica a ne da izbaci Arsu ili Micu jer ce opet da se javi rupaizmedju sredine i centra kao i izmedju sredine i krila.

 

Link to comment
3 hours ago, Constantin said:

Zajebavaš, a ?

Nije upućeno na tvoju adresu nego na klupsku. Kad je  bila zadnja ? Ne pamtim. Zvaničnu stranicu na fb niko ne komentariše osim  laznih profila otvorenih po  nalogu Čačanina. Petak u nevreme utakmica... Opet se ne nadam ničemu jer znam.... Sklanjanje Mitrovica na poziciju koja mu ne odgovara da bi se favorizovao neko drugi.... Ne može da prežali što mali nije njegov igrač ...Na žalost dečka  na štetu kluba se sve radi. E da dadosmo go napokon....iz penala srpskoligašu... I to je pomak mogli smo da i ne damo kao zvezdani u kupu.... 

Link to comment
31 minutes ago, Gradina said:

Nije upućeno na tvoju adresu nego na klupsku. Kad je  bila zadnja ? Ne pamtim. Zvaničnu stranicu na fb niko ne komentariše osim  laznih profila otvorenih po  nalogu Čačanina. Petak u nevreme utakmica... Opet se ne nadam ničemu jer znam.... Sklanjanje Mitrovica na poziciju koja mu ne odgovara da bi se favorizovao neko drugi.... Ne može da prežali što mali nije njegov igrač ...Na žalost dečka  na štetu kluba se sve radi. E da dadosmo go napokon....iz penala srpskoligašu... I to je pomak mogli smo da i ne damo kao zvezdani u kupu.... 

Danas :rolleyes:

Povodom utakmice sa Pazarom. Konferencije se drže uoči utakmice u tekućem kolu. Ako hoćeš neku informaciju iz kluba....malo sutra...samo alternativni izvori koji baš i ne moraju da budu obavešteni.

Link to comment
58 minutes ago, Constantin said:

Danas :rolleyes:

Povodom utakmice sa Pazarom. Konferencije se drže uoči utakmice u tekućem kolu. Ako hoćeš neku informaciju iz kluba....malo sutra...samo alternativni izvori koji baš i ne moraju da budu obavešteni.

Mani Pazar   nisu te pred utakmicu bitne kao ove posle Vozdovca . . .  Čestitam protivniku . . .

Link to comment

Bezmudić ponovo bez Jamkama od starta....dobro, ni Savić ne mari, tu je i Aksentije, čisto da ima ko da digne ruku kad zaboravi da izadje iz ofsajda. Lazar Jovanović od starta...

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...