Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Kakav stil s igrači koji ritaju loptu. Znači, ritaju. Kog igrača imaš posle Saleta Marjanovića ili Drinčića, oko koga se vrtela i lopta i igra. Ma neću se nerviram Boki. Če duvamo s dugačke, po bokovi, ako nešto s ovi brzaci napravimo na kontre. Daj Bože da Mitrović razbistri glavu i počne da igra, pa da ličimo na nešto. Mada i Batače pravi mesto za Kurtu i Murtu, pa ga baca levo-desno.
Pa vidi, imamo igrači koji umeju da puste lepu loptu u prostor, da daju završni pas, ali.... Arsa totalno van forme. Peja odličan asistent, al igra mnogo nazad.Mića isto zna da odigra lep pas....
Imamo igrači, nije baš da smo tolko loši, al je pitanje kako ih trener koristi....
Zato ti kažem, ako kiksamo i odigramo loše....mož se nadamo na Lalata[emoji1]
Njemu baš loše krenulo u Kragujevac

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment
Jamkam na klupi....[emoji856]
Reko ja će zasere Batače!
Najboljeg igrača u dve najteže utakmice ostavio na klupu. Jebo ga Savic!
Krila su Mitrović i Mića... Igrači koji po meni bolje igraju kad su u sredini... A Brza krila mu na klupu... Tomić i Zivojinović
Bem li ga

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Kad je pile imalo muda... Nama treba neki vepar koji napadački igru postavlja a ne igramo kao da ne izgubimo pa ako izgubimo  idemo dalje istom taktikom. U zadnje dve utakmice nam je katastrofalan učinak u  pokušajima da uputio udarac na go protivničke ekipe. Da me kažem u okvir gola... To je već  pusta želja da vidimo ovo proleće.... I strah me danas da ne bude ,,igrali smo na veštačkoj  podlozi "  .

Ima ona narodna ,,rđavom &$#@& i dlake smetaju" pa neka nam dokaže da ili jesi ili nisi  takav... Ajd nek nam je sveti Elvis u pomoći

 

Link to comment

Arsa totalno neupotrebljiv na poziciji na koju igra. Ili da kazem da je osakacen. Kovacevic pola igraca. Pejovic nekonkretan nesto mi fali u njegovoj igri.

Cirko je bio supalj ali mislio sam da ce mu dati sansu protiv laksih ekipa kad ga je vec pustao protiv CZ i Partizana. Ovako smo izgubili ofanzivu sa ovim novim.

Bolji smo od Vozdovca ali je ovo mucenje gledati.

Yamkam umesto Kovacevica i krilo umesto Pejovica i Arsa da se vrati u sredinu da igra centralnog uz Yamkama. Ovako mirise na nereseno.

  • +1 1
Link to comment

Meni se ovo nista ne svidja! Vozdovac slaba ekipa i jos im hvale dva vazna igraca!!

Jedan kasvetan centarsut nismo uputili ka Stilicu.Kako mislimo da damo gol?  Arsa skoro pa nikakav ucinak u napad,a Aksentije ako ne dobije crveni dobro ce bude. Mica ,Peja isto slabo...sve je to vrtenje bez ikakav dobar zavrsni pas.   Jedino mi se svidja kako je Kovacevic od srednjaci odigrao.

Po levu stranu skoro i da ne igramo....

Link to comment

Vreme je da si Batak dalje....Nije covek za velika dela.On je za borbu za opstanak,za igranje na nulu ,da ubije igru i tako to.

Jebes ti ovo.Ne ide se na utakmicu da gledas ovakva sranja

  • +1 1
Link to comment

Mnogo lose vodjena utakmica protiv grogiranog protivnika koji jedino na sta je bio spreman je da izgubi.

Koliko tandem Pejovic-Kovacevic ne valja se videlo u drugom poluvremenu. Morao je da izadje jedan od njih dvojice i da vrati Arsu u sredinu, da ne dira Micu i da ubaci brzo krilo kako bi poboljsao tranziciju i pas igru. Izlaskom njih dvojice je dobio veliko nista!

Onda izbacu Stulica i celo poluvreme gledamo Vozdovac koji pokusava da kreira akciju, mi trcimo ko blesavi, dodje lopta do Dujmovica, odbrana se pomera visoko, lopta se degazira u protivnikovo levo polje blizu auta. Gubimo loptu i opet trcimo do sledeceg ispucavanja.

Naravno gadja se Kasalica 🤦

Batak da vrati licencu da se ne bruka!

Mogu da pisem do sutra sta je bilo lose...

Yamkam doktorirao!

Dujmovic takodje mada nije bilo "opasnih" suteva.

 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...