Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

14 minutes ago, Boki Nis said:

Ma naravno... Ovi naši odigrali ko amateri. Igra nikakva, izmene ništa.... Gubiš jedan nula i izbaciš napadača, staviš sdednjaka u špic!?. ebe lud zbunjenog....
Kasalica - 1,Aksentije i Arsa očaj
Jamkam odličan i ne mogu da verujem da takav igrač sedeo na klupi ili tribine celu polusezonu. Po tome bih zaključio da je Batak ne baš dobar trener....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Batak je trener ziceraš .Bitno mu da ne izgubi a kad već gubi tad mu bitno da se zadrži na minimalnom porazu. Ali hajde sad šta je tu je. Ne vidim nešto da smo dobili dolaskom ovog Dujmovica a odlaskom Kojića . Ilić na klupi čeka strpljivo iako se ogrešiše o njega kad ga ne povedoše na pripreme tobože zbog izlaska iz povrede

Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Golman kriv za oba gola, kraj priče!

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Katastrofa od reakcije kod prvog a kod drugog sam pade i ne diže se nego nemo gleda šta će biti 

Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

Mesarević...prvih 10 dodira s loptom ništa tačno, samo ke jednom dodao loptu na desetak metara kako valja.

Da, Mesarovic ocaj. Ne znam zasto smo ga dovodili?

Dujmoviceve neke reakcije ko da uzo pare. Da li bi Kahriman danas bio bolji? I on je linijas i isto ovakve greske je pravio

Ako je hteo da igra sa laznom devetkom trebalo je na pocetku, dok je 0-0 pa da cekamo kontre a ne kad gubimo i kad se Partizan ne zalice mnogo. Ovako izuzetno glup potez izvodjenjem spica za krilo.

Kasalica izgleda mora da igra. Mozda ja nesto ne vidim sto trener vidi i bas me zanima sta?

 

  • +1 1
Link to comment

I sad je bio los teren, evo u sredu tamo je dobar teren, pa da vidimo koliko nista ne igramo. Ima da vrati Vujadinovica rovitog umesto Kamerunca u formi, Kasalica napred, iole cvrsca ekipa nas odbija na centru terena lagano kad napadamo. Ok su prekidi, korneri, ali ne mozes ni da stignes do prekida s takvom igrom. Igraci poceli da dolaze i odlaze u razmaku od par dana, tipa Rus, Gruzin, drugi Kinez. Od ovih dovedenih za stvarno samo par startuje i odigra lose. Ima da stignemo formu u maju, ko jesenas kad su dobro odigrali tek pri kraju. 

Link to comment

Ne boli poraz od ekipe koja je projektovana sa mnogo mnogo para BOLI TO ŠTO NEMAMO DVA KASVETNA IGRAČA POVEZANA. Da budemo realni i to što odgledasmo u Turskoj ni na šta nije ličilo. Nadamo se boljem ali pitanje je realno li se nadamo da ovakvom postavkom igre sa ovakvim odabirom igrača . Hoćemo li nekad kao nekad krenuti u pripreme sa ekipom ili ćemo i na dalje plaćati letovanje na probnom radu igračima

 

  • +1 2
Link to comment

Žali se Natho da u životu nije igrao na gorem terenu, kaže da je kao plaža......e sad, da ne krenemo u pljuvanje istog, mada iskreno, posle Zdjelara u ovoj ekipi me najviše nervira, pogledajmo realno.....pa čovek je u pravu. Eno portali (msm da je Telegraf) pokazivao slike da je ponegde i ćelav teren. Malo u odbranu za nas, evo gledam u Lučanima, skoro pa isto....ali kakav čovek vodi Lučane nije čudo što su nam isti terni....isti takav vodi i naš Radnički.

 

I kad smo već kod Lučana....umesto što je doveo Breninog sina, Propadalovo kumče, Kokezinog šofera, nekakvi Rusi, Kasalice....mogao je da odreši kesu za ovog Gordića npr. iz Lučana.....

  • +1 1
Link to comment

I čemu služi var u Srbiju?Jel pomenuo neki novinar da je Radnicki oštećen! Nije, a sernjaju za loš teren! Jeste užasan je, al kakav njima, takav i nama... Mi smo najviše na gubitku kad je loš teren..
Nekad u fudbalu pobedi onaj ko jednom šutne i da gol, to je draž fudbala... Al mojne... Mi ne smemo jel ce ugrozimo projekat.
Šta bi bilo da nam je sviran ovaj čist penal!? Možda bi 3 boda bila naša,možda bi naša igra bila mnogo bolja...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Just now, Constantin said:

Radio je VAR, al nije imala struja....isekli im iz distribuciju nisu platili jedan račun.

Ma držali kvaku na vratima da neko ne udaje pa nisu gledali monitore

Link to comment

Jutros bio trening nekad  zvani oporavak, kad su se trošili . Ovaj se zvao izvlačenje :

1. Golmana sa gol linije

2. Golman iz peska

3. Veznjaka iz naše u protivničku polovinu

4. Napadača iz ofsajda

 A trener se već izvukao na konferenciji za štampu...

Ostaje još da se ovaj što sastavljao tim za proleće izvuče za uši i otera iz kluba a da Aca kapiten postane sportski napokon 

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...