Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

28 minutes ago, Constantin said:

 

Pravo pojačanje...uštelovaćemo ga bolje od Škuntelara....kladim se u pivo.

Bonus igrac, odlican za nase prilike. Ce da kapne neka kinta a moze sad na miru da se proda Mitrovic, mada bih voleo da ostane do leta.

Link to comment
15 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Bonus igrac, odlican za nase prilike. Ce da kapne neka kinta a moze sad na miru da se proda Mitrovic, mada bih voleo da ostane do leta.

Ček polako sa prodajom Mitrovića.Možda je u Partizanu štos. Kad su nam pa oni nekog dali ovako. Može biti da je trampa na vidiku . Pa posle će vidimo procente kao od Pavkova 

Link to comment

Ako je suditi po rečima Stefanovog menaĐera, ne žure sa njegovom prodajom i nemaju ništa protiv da ga prodaju tek na leto jer "Radnički je veliki klub".. a i da dođe do neke dobre ponude za njih, razmatraju samo one koje se tiču inostranstva.. 

Link to comment
13 minutes ago, zikaPantelej said:

Ako je suditi po rečima Stefanovog menaĐera, ne žure sa njegovom prodajom i nemaju ništa protiv da ga prodaju tek na leto jer "Radnički je veliki klub".. a i da dođe do neke dobre ponude za njih, razmatraju samo one koje se tiču inostranstva.. 

To je lepo čuti....

Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

Ako je suditi po rečima Stefanovog menaĐera, ne žure sa njegovom prodajom i nemaju ništa protiv da ga prodaju tek na leto jer "Radnički je veliki klub".. a i da dođe do neke dobre ponude za njih, razmatraju samo one koje se tiču inostranstva.. 

Jeste tako kaže Raša ali zna i Raša da će više dobiti ako ide preko nekog od klubova blizanaca. Na stranu pisanja po žurnalu a poznajući prilike da je Raša blizak sa bordom Partizana  ,mislim da će Mitrović vani preko Vučelića. 

Link to comment

Da, cini se da je tako, prvi Aksentijevic i Bjelicic, a drugi Jamkam i - Bjelicic. 
Oporavak Vujadinovica ide mnogo sporije nego sto se ocekivalo i to bi trebalo da najvise brine. Kao i nikakav roster mimo startnih 11.

Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Koji nam je ovaj igrač Stefan Ilić 

Imamo golmana iz nase omladinske skole a da li ima jos neko sa tim imenom i prezimenom ne znam?

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Imamo golmana iz nase omladinske skole a da li ima jos neko sa tim imenom i prezimenom ne znam?

Pa golmana vidoh na bulevar pre neki dan on nije u Tursku otišao . Ne razumem ko je taj igrač a još manje mi nije jasno što ovog nisu odveli na pripreme

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...