Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

A Brzi poljubi traku posle gola. Dobro, nije baš poljubio, samo je cunuo...cune me u milokliz.

#uustamu senasmejem....Pukovačka..

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Imam utisak da smo dva gola dali maltene slučjano.. realno, Đumi nas rašrafio prvo poluvreme, dobro igrali..

 

Kasnije se naši opraviše malko i videlo se da imamo bolje igrače..

 

Generalno OK, raduje što se sve vreme pozitivno navijalo 

Link to comment

Pozitivnija atmosfera nego sto sam ocekivao, ali jako malo ljudi. Igra nekako nedorecena, opet odbrana losija, nema dovoljno izgradjenih sansi, nekako sve prekidi, odbijanke... Moglo bi i malo vise da trce i da se bore... Opet dobra pobeda i lepi golovi. Zapad samo sto se ne srusi, pokrseni delovi betona od tribina i plastike od stolica... Bio Pejca, potkecivao se sa Vladu Djordjevica, jedna zajebantska atmosfera reklo bi se :D

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Constantin said:

A Brzi poljubi traku posle gola. Dobro, nije baš poljubio, samo je cunuo...cune me u milokliz.

#uustamu senasmejem....Pukovačka..

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Što si takav čovek je profesionalac

Link to comment
Što si takav čovek je profesionalac
Videli smo mi mnoge profesionalce, koji su proveli po pola godine kod nas, pa kad nam daju gol na Čairu ne gestikuliraju na ovakav ili sličan način. Brzi je ovde obeležio jedan dobar period, a ne znam šta ga veže toliko za Kruševac da na ovakav način pravi otklon od Niša i Radničkog.

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Novinar Jocić je skoro gostovao na NTV zbog Želje, i kaže da najviše i najžešće klub tuže bivši igrači Nišlije, sa ostalima sa strane se i dogovore nekako..

 

Mislim da isto važi i za fudbal i Radnički.. mnogi prave otklon od Niša.. jedan od naših što igraju sad za Napredak je i sam letos rekao u razgovoru "ma samo da odem iz ovaj Niš"... a gde je pa otišao mučenik.. u Kruševac :isuse:

 

Mudašca im se malo poviše naduju kad ubodu transfer u neki od prestoničkih klubova, i onda pošto dosta njih ima selsko fudbalerski mentalitet, blam im da se vrate ovde..

 

a i Ivica nije demon, ko pa da predsednici drugih klubova kenjaju cveće..

  • +1 3
Link to comment

Koji se to fudbaler koji je igrao pre Ivicinog dolaska ikada vratio u Niš ... Možda sporadično, niko mi ne pada na pamet ..
Mislite o tome

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...