Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

41 minutes ago, Captain_Darling said:

Но Лалат, но писање на форум... :ph34r:

Ne stižemo od silnih izveštaja iz Slovenije... evo oči mi ispale čitajući tekstove naših izveštača..

  • +1 3
Link to comment
25 minutes ago, zikaPantelej said:

Lalatovic mnogo ishvalio Radnicki pa odma da se udari kontra. Ne razumem sta napinje Borivoja da uopste prica ovako. Bio si, bilo i lepo i ruzno kao u svakom klubu i to je to. Ne brate nego ajd u novine da stavim a i ovaj novinarcic, kako je dosao na ideju da intervjuise Borivoja i glavna tema da bude sranje u klubu? Gledao sam ko je potpisao tekst ali nisam nasao ?

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Lalatovic mnogo ishvalio Radnicki pa odma da se udari kontra. Ne razumem sta napinje Borivoja da uopste prica ovako. Bio si, bilo i lepo i ruzno kao u svakom klubu i to je to. Ne brate nego ajd u novine da stavim a i ovaj novinarcic, kako je dosao na ideju da intervjuise Borivoja i glavna tema da bude sranje u klubu? Gledao sam ko je potpisao tekst ali nisam nasao ?

Mora i on da se uvali u neki klub i da se ispromoviše.. pre bih rekao da je to..

Elem, izgleda da danas igramo utakmicu.. Gugl ima insajdera u Sloveniji (ili prati Bradu na Instagram..)image.png.a360976117083c87bb8b7bb305c76539.png

Link to comment
7 hours ago, zikaPantelej said:

Mora i on da se uvali u neki klub i da se ispromoviše.. pre bih rekao da je to..

Elem, izgleda da danas igramo utakmicu.. Gugl ima insajdera u Sloveniji (ili prati Bradu na Instagram..)image.png.a360976117083c87bb8b7bb305c76539.png

Kako da se uvali negde kad opleo po prethodni klub ne mozes da ga zaustavis a tesko da je negde situacija mnogo bolja nego kod nas ?

Link to comment

15 dana  priprema  a 4 neke mršave utakmice. Ne kapiram zašto ne više jer u 4 neće moći sve igrače  samo da proba a kamoli da uigrava. Trebali su 8 jer realno imaju čini mi se 26 igrača. Jedno je trening drugo je utakmica. Živo me interesuje ko je ove ekipe ugovarao. Opet li se neko uživeo u ulogu sportskog direktora. Ako je isti nema ništa ni od ove sezone. 

A pro po Borivoja

Ima istine u tvom obraćanju i što se Ivice Tončeva tiče , a i u pogledu neadekvatnih ljudi u upravi , samim tim i Ivici bliskih jer ih je on doveo u naš klub. Nisi loš golman , ali godine te gaze. O tebi kao čoveku ? Hm niti imam dobro mišljenje niti sam voljan da ga iznosim i argumentujem činjenicama. Pobegao nisi  nego si najuren. KOME SI U SURDULICI PORUČIO DA SIDJE DA UZME TVOJE RUKAVICE I DA BRANI ?I tada si uvalio mladog Kojića da se kali kada treba opstanak da se izbori .
Apsurd je bio lani kada je evropa bila nedostižna 4 kola pre kraja , a 5-to 6-to mesto zagarantovano .Tada se nisi povukao i dao šansu mladim golmanima da stiču iskustvo. Zašto ? Pa osladila ti se kapitenska traka a ima i još nešto a ti to odlično znaš.Možda nekad u stare dane ako se promeniš i budeš iskren shvatiš gde si grešio . . . Ali kasno će biti. 
Očigledno si golman koji izmedju nogu ne nosi štitnik za testise , jer ih nemaš. Da ih imaš imenovao bi te imenom i prezimenon koji ne zaslužuju da su u Radničkom. MOŽDA SU TE ONI UCENJIVALI A MOŽDA I TI NJIH.
TAKO MI OVOG KRSTA

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...