Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

A be tamo Veselinovic trener, od marta 2021 godine. Bivsi trener Vose i Cuke.

 

Spoiler

Nek neko ode u Pležr il oko Čaira i da šapne Lali da u Arabiji važi smrtna kazna za .....:whistle:

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Veselinović je uvek potencirao da voli Radnički. Dobio i poklon onomad od Propadala pred odlazak baš u Arabiju..

 

S druge strane, kad nam se već vratila karma za Stankovića na neki način, možda bi bilo pošteno da ga vrate (ako hoće)..

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, W.F.C. said:

Bez 5 trenera u sezonu nista. Ivica rules

 

А имаћемо минимум 2 и пре почетка сезоне.

 

Велики смо клуб, сви воле да дођу код нас. :s_d:

Link to comment

Došao Lala  . . . Ključne igrače nije doveo. . . Uvalio nam neke da ne imenujem. . . Sto za godinu dana ne sabraše 200 minuta igre. Eh Mrdja Mrdja Marko Marko. Nego ne verujem da me ko kapira . Aj u zdravlje živi bili vratiće se pa Lala . . .

Link to comment

i na kraj vraćamo čoveka na kog smo se pomočali.. 

 

evo ne znam šta da kažem i ja sam hteo Lalata, al možda je ovako i OK

 

vratiće se Lalat po 3. put sigurno, al da nema beganje za pare.. on mož da bude i sporCki ladno s obzirom kako reaguju igrači na njega :lolol:

Link to comment

Lalat pomogao u dovodjenju igraca i podizanju rejtinga klubu. Za deset dana je uradio mnogo. Pozdravljam dolazak starog-novog ali tesko da bi sa njim privukli ove igrace. Neka stavi svoj pecat i dovede jos dva, tri igraca po svom ukusu i IDEMO !!!

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...