Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:

Jbg...poslednji put 11.04. istini za volju, Mare ga je više upotrebljavao u kontekstu igre, ali ja ga pomenuh kao model šta se radi sa niškim igračima....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ja sam ga pominjao kao tip igraca koji nam nedostaje i kao neko koga smo realno mogli da dovedemo e sad sto nije hteo ...

 

Link to comment
Ja sam ga pominjao kao tip igraca koji nam nedostaje i kao neko koga smo realno mogli da dovedemo e sad sto nije hteo ...
 
Ma nije do njega bilo...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Skuleticu istice ugovor.

Mada bih vise voleo da vidim Nemanju Nikolica, mladji plus moze da se upari sa Skrbicem da igraju zajedno.

Opet Skuleticu vise odgovara opis top plejer....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

nije bilo kunjenje ovde po forumu, vise po grad i po komentarima gde se poslovično #gdesunišlije cmizdri

bekče samo vidoh jednom kad sam se zateko kroz čair, deluje mlado dosta, mada kod njih to ume da bude relativno, malo ga hvališe ovi što više prate te treninge

prva muka da se vujadinovic ostavi, druga da se nadje bonus za sledecu sezonu, treca da se stvarno nadju pojacanja a ne pojaca brojno stanje.

Nego, komentarisete li sto pustaju probni balon s Veselinovicem? Meni on jako dobro resenje, al cenim da tesko da se ostvari!

Link to comment
17 minutes ago, onajodozgovidisve said:

nije bilo kunjenje ovde po forumu, vise po grad i po komentarima gde se poslovično #gdesunišlije cmizdri

bekče samo vidoh jednom kad sam se zateko kroz čair, deluje mlado dosta, mada kod njih to ume da bude relativno, malo ga hvališe ovi što više prate te treninge

prva muka da se vujadinovic ostavi, druga da se nadje bonus za sledecu sezonu, treca da se stvarno nadju pojacanja a ne pojaca brojno stanje.

Nego, komentarisete li sto pustaju probni balon s Veselinovicem? Meni on jako dobro resenje, al cenim da tesko da se ostvari!

Veselinovic dobar trener ali kod nas to ne mora nista da znaci.

Batak ostvario rezultat i mislim da je pametno da ostane. Da se ne ponavljam ali kad je dosao Gacinovic svi su ga hvalili i nista. Vratio se Stankovic i nista a Batak u oba mandata radio dobar posao. Mnogo kritikovan, posebno jer ne zna da pogodi sa izmenama i zbog napadackog fudbala bez suta na gol ali nije sve do njega vec i do igraca koje je imao na raspolaganju.

 

Za Vujadinovica sta je problem? Oce u Barsu pa ne moze da ga zadrzimo???

 

Eno ga bonus u Proleter. Neka drese kesu.

 

Pojacanja u nasoj ligi od zvucnih: Skuletic, Neca Mihajlovic, Sasa Jovanovic, Dzigi, Nemanja Nikolic... Ima jos ali pitanje je i ove da li moze da privolimo?

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Veselinovic dobar trener ali kod nas to ne mora nista da znaci.
Batak ostvario rezultat i mislim da je pametno da ostane. Da de ne ponavljam ali kad je dosao Gacinovic svi su ga hvalili i nista. Vratio se Stankovic i nista a Batak u oba mandata radio dobar posao. Mnogo kritikovan, posebno jer ne zna da pogodi sa izmenama i zbog napadackog fudbala bez suta na gol ali nije sve do njega vec i do igraca koje je imao na raspolaganju.
 
Za Vujadinovica sta je problem? Oce u Barsu pa ne moze da ga zadrzimo???
 
Eno ga bonus u Proleter. Neka drese kesu.
 
Pojacanja u nasoj ligi od zvucnih: Skuletic, Neca Mihajlovic, Sasa Jovanovic, Dzigi, Nemanja Nikolic... Ima jos ali pitanje je i ove da li moze da privolimo?
Kakav Džigi, on deblji od mene, a još gluplji nego kad je bio mladji.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • Haha 1
Link to comment

Probni baloni Tončevu ne trebaju, nit on zazire od fudbalske javnosti u Nišu. Kad je mogai da dovede Recka i Jevića da budu prvi treneri i onog Kokezinig šofera da ispuni dečački san...a da ne pričam od karte 1000 din za jug. Znači, kako mu se sklope kockice, ili kako mu se digne, tako će bude.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

batak bolje tepa nego što vodi ekipu.
rezultat - mož diskutujemo, al nema potrebe, neka ga...
ostalo, neće diskutujemo, će štuca celo veče na more, žena će ga izbaci iz apartmana.
Gaćinović ne može da radi u uslovima i po pravilima koji su potpuno drugačiji od klubova u kojima je on imao rezultate, to se videlo. A itih je čovek. ne biva

Koju kesu? :) nema kesa.

Vujadinović bi izgleda u pio fond da vidi da poveže staž.

  • +1 1
Link to comment

Nemojte mi onog Džigija debila da bruka i sebe i klub, selac težak..

 

Batak nek ostane pa da vidimo...

 

Škuletić dobar izbor za Bataka

Link to comment
Nemojte mi onog Džigija debila da bruka i sebe i klub, selac težak..
 
Batak nek ostane pa da vidimo...
 
Škuletić dobar izbor za Bataka
U zadnje 4 godine...4 gola...će ga razigramo? Nemanja Nikolić je druga priča, ali teško ostvarljiva...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

U zadnje 4 godine...4 gola...će ga razigramo? Nemanja Nikolić je druga priča, ali teško ostvarljiva...



 

Do penzije da da još toliko pa da mu nadjemo neko mesto u upravi . Ima upražnjeno za dizanje ruke 🤣🤣🤣 

Link to comment
Do penzije da da još toliko pa da mu nadjemo neko mesto u upravi . Ima upražnjeno za dizanje ruke [emoji1787][emoji1787][emoji1787] 
FK Gerijatrija....nećemo valjda...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...