Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ima bolji spic... Bajevski

 

Не претеруј, идемо корак по корак ка све бољем и бољем.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Ima li još koji omladinac da je pred potpisom ili da je potpisao....?

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Ne znam da li je bolje da potpisemo deset omladinaca i nijednog ne prodamo ili ta dva tri sto imamo dobro da unovcimo? Da li imamo neku dobru ponudu za nekog od mladjih ? Verujem da i ako ima ne spada u red dobrih a ni zadovoljavajucih...

Sta god Lalat radio, verujem mu i verujem da ce sledeceg leta klub fino da profitira. Samo da uprava ne izmajmunise ko prosli put

  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ne znam da li je bolje da potpisemo deset omladinaca i nijednog ne prodamo ili ta dva tri sto imamo dobro da unovcimo? Da li imamo neku dobru ponudu za nekog od mladjih ? Verujem da i ako ima ne spada u red dobrih a ni zadovoljavajucih...

Sta god Lalat radio, verujem mu i verujem da ce sledeceg leta klub fino da profitira. Samo da uprava ne izmajmunise ko prosli put

Koga bre imamo od mladjih  da prodamo. Pa jel nekog gurasmo  u vatru u novine ? Nikog. Za Kanadjanina kad beše došli da ga gledaju skauti iz Sent Etjena , jesenas u Ivanjici nisu ga ni pustili u igru. Koja dobio šansu odlaskom Borivoja a sad mu opet doveli penzionera . Ko ne veruje nek  skokne na trening pa nek vidi. Ovaj ne sme da se baci plus ima minimum 8 kg viška. Idemo dalje . Ćirko odlično startovao pa kad napravio neku grešku umesto da ga potapšemo i ohrabrimo mi drvlje i kamenje. Mali Ristić dobar ali ne dovoljno fizički spreman. Šilo odličan ali pitanje je sa dolaskom Lale koliku će minutažu imati. Opasno se bliži početak  lige i pitanje je ko će imati šansu  od bonus igrača , pored Mitrovića. Verovatno ,,tatin sin "

Link to comment

Od naredne sezone, čini mi se, minimum jedan ""bonus" mora da bude na terenu 90 minuta, tj.tokom cele utakmice ????

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока

Link to comment

Mozda me niste shvatili. Ne znam sa kojim kvalitetom mladi raspolazu sto su bili pri prvom timu ali ni za jednog ne mozemo da dobijemo pristojnu cifru. Lalat mozda gurne jednog ali gurnuce onog za kog misli da moze da napravi nesto. I napravice.

Cirko odigrao dobro ali dzaba, nema rezultata pa nema ni vecih para. Razigravali smo neke mlade pa su sad ko zna gde?

Kad imas rezultate imas vise strpljenja za mlade. Rezultate moze da napravi i mladja ekipa ali onda se radi kao u Cuki a ne ko mi da pravimo sampionski tim za dvadeset dana. Onda jos nismo zadovoljni jer nema vise mladih. 

Mozda ne delimo iste poglede na ovu igru. Zelim da dolazim na stadion i uzivam u fudbalu. Nisam sportski radnik, niti sam pri klubu. Zelim da klub razvije skolu i mlade i najbolje da su iz Nisa jer znam da samo tada klub ima stabilnost i da mogu da gledam svake godine i uzivam u radjanju jednog Randjelovica, Cumica ili Belog.

Ali mi nismo Cuka i nasi mladi ispadaju iz liga, cujem ovde niste zadovoljni trenerima, sportskim sektorom pa kontam da je utopija jos veca sto se tice razvoja mladih.

Onda gledam sta je sledece sto je dobro za klub i sto moze malo da nas razdrma i ne kritikujem mnogo jer znam da ako nemamo rezultata, nemamo nista. Uprava je takva kakva jeste i sve karte baca na nerealne ciljeve. Nekad ih i ostvare sa malo para koje odvajaju. Ne slazem se sa mnogo stvari koje rade ali hocu da gledam pozitivno jer dok je Lalat tu ja imam nadu da cemo igrati fudbal.

Dovedite dvadeset mladih bisera i Krunica ili dva, tri prosecna i Lalata. Ja bih ovo drugo jer bi ih prvi uprosecio i za pola godine bi se rasuli po Srbiji. Dakle trudite se da nemate nerealnih zelja kao nasa uprava a taj golman ce da smrsa 😁

Link to comment

Tražili smo rezultat, da se ne borimo za opstanak već za vrh tabele, i to ćemo verovatno i dobiti..

 

Formiraće se tim za ovu sezonu i izguraće je nadamo se kako treba i to je to... mlade igrače nemamo poodavno, ništa novo..

 

E sad za prodaju, videćemo ko će moći da se unovči na kraju sezone, no ček da ona krene i da vidimo ko će da nas uopšte pojača..

 

Dobra strana ovih igrača koji su došli za sada (Kahriman, Pejović i taj Vukadinović) je što dolaze iz takmičarske forme sa preko 1200minuta iz prethodne sezone.. što će reći da mogu lakše da se osposobe i upotrebe nego li kad dodje neko ko nije igrao 6 ili vise meseci

 

Lično očekujem i nešto više od Ace Tenka, ipak je odigrao kolko-tolko prethodnu sezonu..

  • +1 1
Link to comment

Sve si reko !!!

Mi uvek hocemo preko leba pogacu kad je i leba upitan?

Bez velikih para nema ni kvalitetnih a mladih igraca. To je valjda svima jasno.

Zanimljivo je cuti struku u vezi najboljih mladih igraca sto su dolazili proteklih godina i najavljivani kao najbolji mladi igraci, sta se desilo sa njima?

Link to comment
7 hours ago, Constantin said:

Od naredne sezone, čini mi se, minimum jedan ""bonus" mora da bude na terenu 90 minuta, tj.tokom cele utakmice ????

Послато сa Huawei MATE 40 pro помоћу Тапатока
 

Da. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Gradina said:

Dal da se smejem il da plačem. Pa ovo ne sluti na dobro IČ

Mozda uprava planira da se podmladi sledece godine. Kopacke o klin i 7-8igraca u fotelju. Imali bi upravu sa prosekom od oko 40 godina 😁 Eb ga, Toncev kvari prosek a verovatno ne planira sebe da promeni.

Link to comment

Ja mislim da će kombinovati sa nekim novim mladjim igračima. Ovo nisu loši igrači, naprotiv...jeste da ih gazi vreme, ali znaju znanje. Nije ni Todorovski bio nešto mladji pa je odigrao korektno. Jeste kasnio mlo sa izlascima iz ofsajda, ali je zato prvi dizao ruku da signalizira nedozvoljenu situaciju :D Pa i Siniša Mihajlović je igrao vrhunski u 35-36 godina....

Vukadinović je izuzetno brz, ovaj Vujadinović iskusan bio u Aberdinu, Osasuni, Udinezeu...tu Šilo može mnogo da "profitira"...

da imamo pare verovatno bi doveli Pogbu....

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...