Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

8 hours ago, Constantin said:

Kako beše oko Hajdina? Kad je bio višak u Zvezdu, nudjen mu je Niš, isto evropska sezona, ali nije hteo kod seljaci, pa otišao u Voždovac?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

I ja se prisecam nesto da nas otkacio Hajdin...

Djuricko mi mnogo davi loptu, ima potez vise, ne ide napred nego u sirinu. Meni se vise svidja Mesarovic kao potencijal, jos nije na nivou Duricka ali pre sest meseci igrao patos ligu.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
23 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

I ja se prisecam nesto da nas otkacio Hajdin...

Djuricko mi mnogo davi loptu, ima potez vise, ne ide napred nego u sirinu. Meni se vise svidja Mesarovic kao potencijal, jos nije na nivou Duricka ali pre sest meseci igrao patos ligu.

Evidentno je bilo kad je došao iz IMT-a da je došao sa malom minutažom. Beše sam pisao tada  

Link to comment
26 minutes ago, Gradina said:

Evidentno je bilo kad je došao iz IMT-a da je došao sa malom minutažom. Beše sam pisao tada  

Jesi a ja sam se zgrozavao nad odlukom da ga dovedemo gledajuci pripremne utakmice i uvodna kola. Nije znao da trci.

Sad ume na potez da izbaci ili pretrci igraca sto je veliki plus. Ja bih njega gurao jos vise u napad, mislim da je igrac idealan da igra iza napadaca. Mogao bi da resava utakmice samo da podigne igru za jos koplje, dva.

  • +1 1
Link to comment

levo bekče je Bazilčetov ortak. Pokazuje da je brz i da ima tehniku.
Hajdin (a i mnogi drugi Aleni Stevanovići i takvi) otkačivali Niš jer nema splavove i Stefane Braune i ostale kurce. Otkačivale i nišlije i ovi što se navijači kunu u njih. Nek igra neko ko će da grize i voli što je tu. Al ih je sve manje.
 

Link to comment
57 minutes ago, onajodozgovidisve said:

levo bekče je Bazilčetov ortak. Pokazuje da je brz i da ima tehniku.
Hajdin (a i mnogi drugi Aleni Stevanovići i takvi) otkačivali Niš jer nema splavove i Stefane Braune i ostale kurce. Otkačivale i nišlije i ovi što se navijači kunu u njih. Nek igra neko ko će da grize i voli što je tu. Al ih je sve manje.
 

Kad bi dao neki jos podatak visina, godine otprilike i tako nesto pa da ga izvucem iz naftalina? Da li dolazi iz okruzenja ili direkt iz Afrike???

Link to comment
2 hours ago, onajodozgovidisve said:

levo bekče je Bazilčetov ortak. Pokazuje da je brz i da ima tehniku.
Hajdin (a i mnogi drugi Aleni Stevanovići i takvi) otkačivali Niš jer nema splavove i Stefane Braune i ostale kurce. Otkačivale i nišlije i ovi što se navijači kunu u njih. Nek igra neko ko će da grize i voli što je tu. Al ih je sve manje.
 

I koga se i ko kune? Uprava je od kako je Marko Jovanović otišao niz glupih i nerazumnog poteza napravila i ne misli da stane sa promašajima.Evidentno je da nema ekipe kad se mešetari . Marko je doveo Randjelovića i Čumića a posle njega sve sami promašaji u dovodjenju igrača . Ni Mitrovića ne bi videli da nam ga Raša  Bebić ne dovede.Ako Marko postane sportski u Voši  probraće nešto sa juga nama ispred nosa. Mnogo smo statični po pitanju skautinga. Sad ide Evropa a prase se ne tovi na Badnji dan no mnogo mnogo ranije.

Link to comment
27 minutes ago, Gradina said:

I koga se i ko kune? Uprava je od kako je Marko Jovanović otišao niz glupih i nerazumnog poteza napravila i ne misli da stane sa promašajima.Evidentno je da nema ekipe kad se mešetari . Marko je doveo Randjelovića i Čumića a posle njega sve sami promašaji u dovodjenju igrača . Ni Mitrovića ne bi videli da nam ga Raša  Bebić ne dovede.Ako Marko postane sportski u Voši  probraće nešto sa juga nama ispred nosa. Mnogo smo statični po pitanju skautinga. Sad ide Evropa a prase se ne tovi na Badnji dan no mnogo mnogo ranije.

U brzita se kunu i vene bilo sečenje kad god se pomene, a on ne 'tede ovde.
Imao i Marko promašaji. Kojašević npr, a ima i još.
Al sve tačno da je klub statičan i pasivan u skautingu i u prelaznim rokovima kasni, evidentno.

Link to comment
22 minutes ago, onajodozgovidisve said:

U brzita se kunu i vene bilo sečenje kad god se pomene, a on ne 'tede ovde.
Imao i Marko promašaji. Kojašević npr, a ima i još.
Al sve tačno da je klub statičan i pasivan u skautingu i u prelaznim rokovima kasni, evidentno.

U pravu si-Brzi  im idol.Ali nisu tu čista posla.Ma klub je totalno neorganizovano. Pre tri godine postavili travu prskaljke i sve kako treba , a vidi teren sada. Totalni javašluk od održavanja. Sve je do uprave . Nesportski ljudi vode klub. Osim Vlade Djordjevića i Cakija nema kasvetnog  koji vidi šta nam fali. Ni Aca kapiten bivši nema znanja a ni šlifa za funkciju koju obavlja.Ja rekoh to pa nek me pljuje ko god hoće, jer i on je idealizovan. Brate ja da sam igrao kao on pa da me gurnu van kluba kao njega znaš kad bi se vratio?

NIKADA 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Jel to što ja pomenuh Brzog...?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Možda si mislio  🤣🤣🤣. Tražih kad i kako si ga pomenuo no ne nadjoh

Link to comment
Možda si mislio  [emoji1787][emoji1787][emoji1787]. Tražih kad i kako si ga pomenuo no ne nadjoh
Jbg...poslednji put 11.04. istini za volju, Mare ga je više upotrebljavao u kontekstu igre, ali ja ga pomenuh kao model šta se radi sa niškim igračima....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...