Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

2 hours ago, Constantin said:

Šta mislite o Prestižu iz Metalca ?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Moze, bio bi pojacanje, brz, agilan igrac ali on je ove godine bio pozajmljen igrac Metalcu iz S.Arabije ako se ne varam?

 

Link to comment

Tim koji bi voleo da vidim sledece sezone:

Golmani: Filip Manojlovic Spartak/ Petric Proleter

Odbrana: Yamkam, Vujadinovic, Savic + levi bek recimo da NE ZNAM 😁 ali Mladjovic moze kao zamena za levog i stopera Aksentije desno mada bi vise voleo da dovedemo kompletnijeg igraca, Yamkam zamena plus jedan mladji.

Sredina: Sasa Jovanovic Mladost, Tenk, Mica, Neca Mihajlovic Spartak, Mitrovic, Mesarovic, Tomic iz Proletera

Spic Skrbic, Stulic, Nemanja Nikolic Spartak  Ovako bi ekipica bila skockana za  sve izazove  plus mlade snage  i da se vrati publika na stadion.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Tim koji bi voleo da vidim sledece sezone:

Golmani: Filip Manojlovic Spartak/ Petric Proleter

Odbrana: Yamkam, Vujadinovic, Savic + levi bek recimo da NE ZNAM 😁 ali Mladjovic moze kao zamena za levog i stopera Aksentije desno mada bi vise voleo da dovedemo kompletnijeg igraca, Yamkam zamena plus jedan mladji.

Sredina: Sasa Jovanovic Mladost, Tenk, Mica, Neca Mihajlovic Spartak, Mitrovic, Mesarovic, Tomic iz Proletera

Spic Skrbic, Stulic, Nemanja Nikolic Spartak  Ovako bi ekipica bila skockana za  sve izazove  plus mlade snage  i da se vrati publika na stadion.

Borivoja Ristića bolje od ove dvojice da si rekao ne bi ti zamerio al Manojlović /Petrić . C c c

Link to comment
10 minutes ago, Gradina said:

Borivoja Ristića bolje od ove dvojice da si rekao ne bi ti zamerio al Manojlović /Petrić . C c c

Pa nemam bas culo za golmane ali Petric mi se svideo u par utakmica koje sam gledao a Manojlovica znam od ranije, pozivan je i za reprezentaciju, mislim da su ga zvali i u A tim, pa ne verujem da bi radili to da ne vredi?

Koga golmana bi ti voleo da vidis u timu tj dva?

Link to comment
9 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Koga golmana bi ti voleo da vidiš u timu tj dva?

Kao prvo ne vidim razlog za dva jer imamo dobre potencijale u našim golmanima. A pik bi mi opet bilo naše dete Vasiljko. Realno zar ne. Kad sam pomenuo Borivoja , zbog iskustva, mogao bi da se vrati i drugi Nikola Petrović . Timok ispada iz prve lige a njemu nije mesto u srpskoj. Neki naši bivši golmani Knežević Živković (Železničar Pančevo ),Kojić (IMT)  kroz baraž imaju šansu da se domognu superlige. Čupića mladjeg ne razmatram jer mi se ne doima , neka ga u BG krugu ,sam je tako odlučio kad je imao 12-13 godina,odlaskom u ofk Beograd čini mi se.

Sad ja napisa čaršaf. 

Što se tiče levog beka , ta pozicija je deficitarna , jako deficitarna godinama u svim klubovima. 

Kolarov je slobodan 🤣🤣🤣.

Šalu na stranu tu bi mogao Milan Spremo , u Napretku mu je istekao ugovor. Pa Stefan Hajdin koji mi se dopada.

A napadač nam treba kao lebac i da ne omanemo kao što smo već činili. Dovedemo pa oteramo momke u Surdulicu Lučane. . .

Link to comment
27 minutes ago, Gradina said:

Kao prvo ne vidim razlog za dva jer imamo dobre potencijale u našim golmanima. A pik bi mi opet bilo naše dete Vasiljko. Realno zar ne. Kad sam pomenuo Borivoja , zbog iskustva, mogao bi da se vrati i drugi Nikola Petrović . Timok ispada iz prve lige a njemu nije mesto u srpskoj. Neki naši bivši golmani Knežević Živković (Železničar Pančevo ),Kojić (IMT)  kroz baraž imaju šansu da se domognu superlige. Čupića mladjeg ne razmatram jer mi se ne doima , neka ga u BG krugu ,sam je tako odlučio kad je imao 12-13 godina,odlaskom u ofk Beograd čini mi se.

Sad ja napisa čaršaf. 

Što se tiče levog beka , ta pozicija je deficitarna , jako deficitarna godinama u svim klubovima. 

Kolarov je slobodan 🤣🤣🤣.

Šalu na stranu tu bi mogao Milan Spremo , u Napretku mu je istekao ugovor. Pa Stefan Hajdin koji mi se dopada.

A napadač nam treba kao lebac i da ne omanemo kao što smo već činili. Dovedemo pa oteramo momke u Surdulicu Lučane. . .

Milan Spremo mi se uopste ne svidja. Gledao sam mnogo utakmica Napretka i bas sam pomislio kako ne bih voleo takvog igraca u nasim redovima.

Hajdin mi se uvek svidjao i onaj mali iz Spartaka sto je igrao u CZ.

Zivkovic je prosecan golman, koliko ima dobar refleks toliko je primao golove iz mrtvih uglova. U startu mi se svidjao ali pre bih sacekao Dujmovica nego dovodio njega. I ovi drugi su tu negde a za koplje je iznad Petrovic. Kojica nisam video dovoljno i ne znam da li je za prvog golmana i za kvalifikacije?

Vasiljevic nije realan osim na pozajmicu tako da ga nisam uzeo u razmatranje a i on je primao neke golove da Bog sacuva.

I sto da ne carsav, ako Rumpela mrzi da cita ima nas drugih koji sve citamo 😉

  • +1 1
Link to comment

Kako beše oko Hajdina? Kad je bio višak u Zvezdu, nudjen mu je Niš, isto evropska sezona, ali nije hteo kod seljaci, pa otišao u Voždovac?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Vasiljević je pozvan više puta da dođe, nije želeo.. dosta naših igrača ne želi da igra u Nišu.. dal im se s oproštenjem diže samo samo na BG i okolinu, ili neće zbog Ivice ili nekog drugog, ne znam..

 

No pokazalo se da nije bitno dal je neko Nišlija ili nije, dokle god je profesionalac i daje maksimum, neki rezultat može da se napravi

 

Što se same ekipe tiče, treba nam kreativac u napadu, neka desetka, a to se teško nalazi i špicevi.. ne računam na Škrbića bar do zime, jer nemoguće da čovek koji je kidao ligamente igra isto kao pre, dug je oporavak.. treba nam napadač koji je kolko-tolko u formi.. nadam se da možemo ipak da vratimo nekako Đurička i Brzog, eto nam bolji prekid i desetka.. 

 

Od ostalih pozicija ja zaista ne znam kog da dovedemo a da bude "vau" pojačanje u odnosu na ovo što imamo, a da je pri tom iz naše lige.. meni se dopao Mustafa iz NP, zvezdin igrač doduše... Golman jedino ako je dosta bolji od ovih koje imamo

Link to comment
1 hour ago, zikaPantelej said:

Vasiljević je pozivan . . .

Vasiljević je rasut biser golmanske škole Radničkog. Klub nije video potencijal u njemu , kao što nije video davno davno pre njega u Kujoviću , kao što danas ne vidi u Kojiću , Iliću ,Mirkoviću  koga  iz Reala uze Čuka. 

Djurička možda i povratimo ali Brzog teško. Mustafa se i meni dopada . . .

Link to comment
7 hours ago, Constantin said:

Kako beše oko Hajdina? Kad je bio višak u Zvezdu, nudjen mu je Niš, isto evropska sezona, ali nije hteo kod seljaci, pa otišao u Voždovac?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Da bre u pravu si ,sad sam se setio tog pljuvanja Hajdina

Link to comment
39 minutes ago, Constantin said:

Mustafa. sirovina. Da je Srbin bio bi panj.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Po malo 

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...