Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Šta se pomamio Piža po fb...? Rani z gomna sve živo što Gocita Stoiljkovića ne postave za trenera...ili ga ja pogrešno razumem. Ko s noge da piše ..

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
33 minutes ago, Constantin said:

Da be...proziva nešto kopana (Bataka)

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Već dva tri meseca.Od kako Batak nasrnuo da bije trenera golmana od tad  ne staje. 

Link to comment
Već dva tri meseca.Od kako Batak nasrnuo da bije trenera golmana od tad  ne staje. 
Pa šta utripovao Gocita..on nikad nije trenirao nikog....? Svašta....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Constantin said:

Pa šta utripovao Gocita..on nikad nije trenirao nikog....? Svašta....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Ne znam ni ja što Gocija forsira. Znam da Bataka pljuje od tuče na ovamo u etapama. Videćemo do kada će istraga da traje oko tepanja

Link to comment
Ne znam ni ja što Gocija forsira. Znam da Bataka pljuje od tuče na ovamo u etapama. Videćemo do kada će istraga da traje oko tepanja
Gradjanska parnica 10 godine...

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Na radnom mestu . . . 
Da, sve jedno, ne ide po službenoj dužnosti....uvek prebace na parnicu ili vansudsko...

Eelem, danas mi sastav uliva nadu....da ispod tri neće primimo.

Osim Yamkama u zadnjoj liniji, imamo Aksentija, da ne opisujem...imamo Bjeličića s Yamkamom u paru, znači promaja...Ćirko,, drago mi je zbog njega ali malo utakmica ima...tu je i Stane da pravi gužvu...možda njega i Bjeliliča stavi u zadnji red a Yamkam ispred njih...minimum tri u najavi.....

Sanjam 0:0.....



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Da, sve jedno, ne ide po službenoj dužnosti....uvek prebace na parnicu ili vansudsko...

Eelem, danas mi sastav uliva nadu....da ispod tri neće primimo.

Osim Yamkama u zadnjoj liniji, imamo Aksentija, da ne opisujem...imamo Bjeličića s Yamkamom u paru, znači promaja...Ćirko,, drago mi je zbog njega ali malo utakmica ima...tu je i Stane da pravi gužvu...možda njega i Bjeliliča stavi u zadnji red a Yamkam ispred njih...minimum tri u najavi.....

Sanjam 0:0.....



Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

Nastavljamo da sanjamo do sledece utakmice.....

Zasto odsustvuje ovoliki br igraca?

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Pejovic, Stankovic, Tomic, Bjelicic treba sami da odu na leto.

 

Otići će svi. I ovi što bezrezervno dobijaše šanse  pa igraše kao nezamenljivi  a otići će i ovi svi  što ni šansu ne dobiše. Nadam se da i uprava ode jer mi se smučiše od muvanja i dovodjenja istrošenih  igrača  zarad tala oko para.

Link to comment
Čekamo izveštaj Piže Dimitrijevića,[emoji28][emoji28][emoji28] .
 
Ako možeš da ga dešifruješ...[emoji23] će bude ranjenje z gomna na angro....

Kao što rekoh, bar tri...smo primili.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment

Remijem Voždovca i Čuke ostali smo maltene do kraja u konkurenciji za Evropu, što je i iznenađujuće imajući u vidu kako igramo.. ali uz sreću i nekakvu borbu dogegali se..

 

Ne verujem da će sve da nam se poklopi do kraja.. treba da se dobije TSC u petak, a da Voždovac ne pobedi ni jednu utakmicu do kraja, uz to da i TSC ne dobije kući Vošu u poslednjem kolu

 

No voleo bi da grešim i da ce da se nekako te stvari poklope:rolleyes:

Link to comment
Remijem Voždovca i Čuke ostali smo maltene do kraja u konkurenciji za Evropu, što je i iznenađujuće imajući u vidu kako igramo.. ali uz sreću i nekakvu borbu dogegali se..
 
Ne verujem da će sve da nam se poklopi do kraja.. treba da se dobije TSC u petak, a da Voždovac ne pobedi ni jednu utakmicu do kraja, uz to da i TSC ne dobije kući Vošu u poslednjem kolu
 
No voleo bi da grešim i da ce da se nekako te stvari poklope:rolleyes:
Ali pošteno kako igramo nismo zaslužili...kao ni Voždovac, TSC, a Bogami ni Čukarički....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...