Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

4 hours ago, Constantin said:

Da nismo južnije.....

A mi najjužnije . Ako si pročitao tekst  , čovek ima viziju koja je prolazila na zapadu osim u Sloveniji. 

Link to comment
15 minutes ago, Boki Nis said:

Igramo opet bez napadača....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Pa kako si mislio. Ziheraš na X  igra. Kasalica opet ima da se prenemaže. Više Nišlija u Napredku , ne znam za kog da navijam. 

Link to comment
54 minutes ago, Boki Nis said:

Igramo opet bez napadača....

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Kasalica je napadac, sad sto je los to je druga prica

Link to comment

Ma izgleda ste upravu za Dujmovica. Nesto precesto pravi greske kod "njegovih" lopti.

Sad ne znam da li zasluzuje da drugi nasi golmani greju klupu, ima 22godine sto je dosta mlad golman, reprezentativac je do 21 god BiH i generalno ne primamo mnogo golova? Ne treba mu mnogo da bi bio odlican golman ali i to malo nekom je nepremostivo. Treba to proceniti...

Link to comment
24 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Kasalica je napadac, sad sto je los to je druga prica

Kasalica je vise krilo nego napadac..Jeste ali ne onaj klasicni....Koliko je dobio vazdusnih duela na sredini ili u sesnaest?  Ni jedan.

Nama treba klasicni centarfor....

Link to comment
Kasalica je vise krilo nego napadac..Jeste ali ne onaj klasicni....Koliko je dobio vazdusnih duela na sredini ili u sesnaest?  Ni jedan.
Nama treba klasicni centarfor....
Sramota bilo Čarapani od naši špicevi pa kad numeju naši, oni sami dadoše gol....[emoji23]
  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Ma izgleda ste upravu za Dujmovica. Nesto precesto pravi greske kod "njegovih" lopti.

Sad ne znam da li zasluzuje da drugi nasi golmani greju klupu, ima 22godine sto je dosta mlad golman, reprezentativac je do 21 god BiH i generalno ne primamo mnogo golova? Ne treba mu mnogo da bi bio odlican golman ali i to malo nekom je nepremostivo. Treba to proceniti...

Ne znam da li si bio na zapadu letos kada je Ivica  zbog takvih propusta Kojića glasno komentarisao da ga sklone iz ekipe.  Te ispada mu lopta , te kud je krenuo , te gle kako šutira. . . A Kojić je isto godište kao Dujmović .Interes je neki  u pitanju . To što je Dujmović za Bosnu reprenzetativc i Ilke je kod nas prošao te selekcije pa nije dobio priliku . Jeste 2 godine mladji od njih ali je kud i kamo zreliji i  kompletniji u odnosu na svoje godine  i najmanje je egal . Ali treba imati muda i stati iza mladog golmana , ili taj golman treba imati neku kombinaciju menadzersku. . .

Link to comment

Reče Batak, igraće danas najbolji....i naravno Kasalica je u startu. Znači, Kasalica daje gol....za gol ne znam, ali žuti dobija garant...zbog prigovora.

  • +1 1
Link to comment
Navodno 1500.. uprava protiv navijačke grupe.. cirkus
Ma evo po fejs kažu jedna crvena. Tupson...ljudi platili po 300 za zapad i otišli mu ispred nos i napljuvali ga....
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...