Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

18 minutes ago, zikaPantelej said:

Kahriman je vrhunski branio u Radu. Necu da ulazim u to da li je Koja trebao ili nije ali sa Kahrimanom smo pogodili. Da Kojic nije napunio 22 godine i da jos moze kao bonus bilo bi bas bezveze ne iskoristiti to jer je solidno branio. Ipak, cilj da budemo u prve cetri ekipe zahteva i ovakve stvari. Koja nek se izbori ako ima kvalitet ili da ga razvijamo na ustrb rezultata??? I ja da sam trener od koga se trazi rezultat ponajmanje bih rizikovao sa golmanom

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Gradina said:

Razonski u pogledu Kahriman -Koja ali šta će nam ovaj od 23 godine iz zvezdane?  Koja ima 22 . Nema logike

??? Daj neki info

Link to comment

Onaj li napaljenko Krstovic? Pročitao sam da ne želi nigde da ide, naložio se da ce bude prvi špic gore i da ga ni jedan drugi klub osim zvezde ne zanima...

 

fala lepo, nemoj ni dolazi...

Link to comment
3 minutes ago, zikaPantelej said:

Onaj li napaljenko Krstovic? Pročitao sam da ne želi nigde da ide, naložio se da ce bude prvi špic gore i da ga ni jedan drugi klub osim zvezde ne zanima...

 

fala lepo, nemoj ni dolazi...

Uporedjuje godine sa Kojom pa kapiram da je jos jedan golman. Po meni to moze da bude Vasiljevic, uklapa se sa god.

Link to comment
2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Uporedjuje godine sa Kojom pa kapiram da je jos jedan golman. Po meni to moze da bude Vasiljevic, uklapa se sa god.

Mota se po grad taj juče ga videh... al ne verujem nešto da će da dolazi.. mada nikad se ne zna..

Link to comment
7 minutes ago, Gradina said:

Nije Vasiljević nego ovaj

https://www.transfermarkt.com/aleksandar-stankovic/profil/spieler/343952

Za njega kazah šta će nam . Jako glupo je da nam klupu dele Kahriman i on  , a Koja  u trećem planu.

Prvi put čujem za tako nešto... to bi već bio vrhunski debilizam... al me ništa više ne čudi.. ima tu vrv i menadžerskih kombinacija, ko će ga znati..

Link to comment

                             Сеад Хаџибулић 

 

Траванчић                                                 Мркић

 

 

То је тројка за ЛШ  :kecman:

Edited by Captain_Darling
Link to comment
25 minutes ago, Captain_Darling said:

                             Сеад Хаџибулић 

 

Траванчић                                                 Мркић

 

 

То је тројка за ЛШ  :kecman:

Ima bolji spic... Bajevski

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...