Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

5 hours ago, Constantin said:
9 hours ago, MaErAkLoIJA said:
Ce ga promenimo emoji16.png

Zreo je, pogubio je mnogo utakmica....nego da ne udje u naš autobus, bez karte ????

Pa i da udje, isto nam se vata. Ce bude isto kao sa Batakom

Link to comment
27 minutes ago, zikaPantelej said:

Provukosmo se.. :rolleyes:

Pa i nismo. Nisu sutnuli na gol.

Cekamo budjenje Stulica.

Cekamo da Pejovic jos malo podigne formu.

Mesarovic sve bolji. Nisam se nadao ovakvim partijama. Vidi se da ima potencijala za jos vise. 

Protiv slabijih ekipa treba da igramo sa jednim zadnjim veznim kao proslu sto smo, na gol vise.

Moramo da sredimo malo teren inace nas cekaju ovakve utakmice do kraja, bez tecnosti i sa puno gresaka u dodavanju i vodjenju lopte

Link to comment
32 minutes ago, zikaPantelej said:

Provukosmo se.. :rolleyes:

Jesmo, samo zato što su oni baš gori od nas. Ali dobro, da budem nekako realan, borba nije izostala, a ko zna-zna, a ko ne zna džabe mu. Gledam ovog Jamkama...on je možda tehnički tanak, i mnogo duva lopte, ali retko kad pogreši. Jak, visok i ne kalkuliše. Ponekad me iznervira, može da doda loptu saigaču, u blizini, da se lepo "od noge" započne akcija, a on gu dune na Trošarinu....ali dobro. Mislim da bi on u paru sa Vujadinovićem bio sigurna varijanta. Više mi se svidja od Savića i ostališ štopera. Nervira me što ga ovaj naš "Mister X" drži na klupu....šta ja to ne vidim ?

Link to comment

Naravno, šalu na stranu, možda je stvarno ova naša liga ove sezone tako izjednačena (4. mesta do 13.) da svaki bod i gol znače... pogotovu po našim terenima..

 

Jamkam kida dečko, hoće, i ima muda da reši neke situacije na za publiku lep način koji retko viđamo od naših štopera, ume da iznese loptu nekad, ali i da je dune na Trošarinu što kažete.. posle Mitrovića, ako ovako nastavi moćiće i on da se proda...

 

Mesarovic danas odličan pokretljiv, za razliku od Jovanovića koji je 0 od krila za sad... bez prodora.. ko Pavlov kad bi igrao na njegovom mestu...

 

Dujma isto bio na nivou, skinuo onaj slobodnjak.. 

 

Sve u svemu borbeno, bar im se to ne može zameriti

  • +1 2
Link to comment

Slazem se sa Zikom osim za Jovanovica koji jeste da nije konkretan ali trci, vrsi presing, protivnik mora posebnu paznju da mu posveti zbog brzine. Cekamo i on da podigne formu. Mislim da svakako vise doprinosi od Tomica i ranije Vukadinovica i Duronjica.

Jamkam ispuca poneku a sta onda da se kaze za Aksentijevica?!?!?! 🤦

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment

E sad vidimo koliko nas koštaju ona tri remija...šest prosipanih bodova. Sreća je pa su nam rezultati išli na ruku. Imali bi 45 bodova, disali Čuki za vratom. Imali bi fore da zanemarimo blizance, utakmice s njima, jer tu će i onako biti svašta. Ali jbg sad...to je za plej of. Do kraja imamo Lalata i Lučane u gostima i CZV kući. Može li da se desi da uzmemo 0 bodova ? Opet ova šest boda nedostaju...bzvz

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...