Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Eto...prosipana 6 boda...Vojvodina trenutno gubi i igra sa 10 igrača protiv Kolubare....a mi sad zaziremo od pola lige, osim Pazara kojeg nismo mogli da pobedimo...

Link to comment
Guliver mislim da je otisao.
Onaj sto se kurci je jos tu.
Jbt....kakve promene, ja nikog ne poznajem. Guliver, Sofronije, još mi kažite da imamo i Pepu prase i da skroz zajebem taj crtani film...
Link to comment
8 minutes ago, Constantin said:

Jbt....kakve promene, ja nikog ne poznajem. Guliver, Sofronije, još mi kažite da imamo i Pepu prase i da skroz zajebem taj crtani film...

Pa vezbaju mi mozak svaki dan sa nadimcima pa rekoh da vide kako je.

Inace verujem da misli na trenera ( Sofronije) koji je za sada sreckovic jer ne gubi a drugi rezultati nam idu na ruku.

  • +1 1
Link to comment

Ne igra Pejovic sutra sto znaci da nam se smeje pobeda. Naravno ako ne startuju Kasalica, Pavlov, Bjelicici ako nadje mesta za Yamkama ali da nije umesto Pejovica jer tu treba kreativac kao Arsa.

Ocekujem od trenera da pokaze muuuuuu...

Link to comment
Ne igra Pejovic sutra sto znaci da nam se smeje pobeda. Naravno ako ne startuju Kasalica, Pavlov, Bjelicici ako nadje mesta za Yamkama ali da nije umesto Pejovica jer tu treba kreativac kao Arsa.
Ocekujem od trenera da pokaze muuuuuu...
Teško će da bude sutra....Kolibara puno bolje igra nego jesenas.
Link to comment
18 hours ago, Constantin said:
22 hours ago, MaErAkLoIJA said:
Ne igra Pejovic sutra sto znaci da nam se smeje pobeda. Naravno ako ne startuju Kasalica, Pavlov, Bjelicici ako nadje mesta za Yamkama ali da nije umesto Pejovica jer tu treba kreativac kao Arsa.
Ocekujem od trenera da pokaze muuuuuu...

Teško će da bude sutra....Kolibara puno bolje igra nego jesenas.

Mi imamo izbalansiraniji tim nego zimus ali igramo sa igracima koji jos traze formu. Pejovic, Mitrovic, Aksentijevic su daleko od forme. Stulic se jos uvek uklapa a i on hvata formu, Pavlov nije kvalitet za nas, meni je on tanak. Tenk slab u ofanzivi. Kad sve ovo saberes jasno je sto igramo ovako.

Ne znam gde je Tomic, nije ni on mnogo pokazao ali ima brzinu pa uz Jovanovica i sa Micom bili bi mnogo nezgodniji u kontrama.

Ova sema da mora da igraju Tenk, Peja, Mitrovic i jos neki me nervira. Yamkam se jedva bori za mesto jer kad su svi na raspolaganju on greje klupu a nije za klupu.

Kad vidim da ulazi Bjelicic ja se spremim da nista posebno kvalitetno nece da napravi a pogresne pasove pravi ko blesav, cesto i one jako rizicne.

Optimista sam jer sam neobavesten 😁

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...