Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Uzasno vodjena utakmica. Pejovic sem pasa za gol jedna velika nula. Ne razumem zasto mu nose igru igraci van forme?

Umesto tu prvo da menja, on menja spica kome sredina nije isporucila dve lopte.

Lazar dobar menja ga za Kasalicu. Mitrovic sucmurast a moze da ga nekad zameni jer nam je i Stulic bonus pa da proba sa Tomicem i Lazarom. Mozda Micu da prebaci tu a Arsa da udje u sredinu. Verujem da su ovo sve bolje opcije od ove sto je Batak iskombinovao?

Arsa trebao prvi da udje umesto Pejovica i Yamkam umesto ocajnog Aksentijevica. Posle toga da prati situaciju da li je pogodio ili da menja dalje.

Cim je ubacio prvo Pavlova bilo je jasno da ne vidi gde je problem. Moje neko vidjenje tekme

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 2
Link to comment

Dobro će nam doći ona 3 boda sa Proleterom za opstanak .Pu Pu Pu realno jako jako smo loše odradili i prelazni rok i pripreme.  Sad nastupa grčevita borba za to mesto koje obezbeđuje gornji dom, jer MI NIKOGA NE MOŽEMO DA POBEDIMO.X po X do leta

Link to comment
Dobro će nam doći ona 3 boda sa Proleterom za opstanak .Pu Pu Pu realno jako jako smo loše odradili i prelazni rok i pripreme.  Sad nastupa grčevita borba za to mesto koje obezbeđuje gornji dom, jer MI NIKOGA NE MOŽEMO DA POBEDIMO.X po X do leta
Ja tvrdim da imamo jednu od boljih ekipa u poslednjih godina.
Izgubili smo pripreme, a to radimo skoro svake godine, jel zamrznuti ne razmislja na duže staze.... Prošla je gomila trenera, ali posle Rastavca i Lalata nismo imali iole kasvetnog...
Nekog mlađeg s bar nekom vizijom

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 minutes ago, Constantin said:

Pa bolje je nego što je trenutno, skočićemo malo na tabeli, ali, recimo Čuka nam beži 12 bodova...

Pa dobro, jurimo realno cetvrto mesto ako je to uopste realno?

Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...