Jump to content
IGNORED

FK RADNIČKI NIŠ 2021/22


MaErAkLoIJA

Recommended Posts

Arsic ko muva bez glavu!Nije uspeo ni jednu loptu da smiri i podeli.Bjelicic po obicaju nikakav osecaj za igru.Tomic neobicno mnogo greske.Cirko...ne znam dal neko ocekuje mnogo vise od njega ...Sredinu nemamo ,a napad to pa tek...svi u odbarnu!

Penal  svaka cast Kangi za glumu,znao da nema var , a i da ima isti k....

Link to comment

 A ova jurnjava po teren je pa tek bruka....na kraju iskljuci naseg igraca zato sto dao gol! 

Jeste da smo igrali bunker,al kako covek da se izbori s ovu mafiju!!!

Pazi ovo ....16 prekrsaja smo napravili a dobili 7 kartona!?

Link to comment

Borjan kod najmanje dva penala izašao po više od metar iz gola...

Šta znam...

Ovo sa jurenjem ovog klinca iz Partizana...pih...i on isto...a stranci iz Zvezde i naši gledaju i neveruju....

Bijemo Voždovac...idemo u Evropu [emoji847]

  • +1 2
Link to comment

Ma sve je to ok,ako zasluzimo i igramo evropu super,ako ne nadamo se iduce godine.....ali,ali ,ali ova sila da utakmica mora da se dobije,ovako sudijsko navlacenje,ova jurnjava igraca da ga bije pola tima i cela klupa sa sve ekonoma...samo zato sto stavio prst na usta i pogledao na sever!?  Jest dzukacki ,al nista sto ne rade igraci u evropi.....Pa sudija je trebao da iskljuci pola igraca Zvezde za ovo!!!!

Ovo je sve tolko bljuntavno i ogavno ,da se pokenjam na ceo fudbalski savez sa sve sudije!!!

  • +1 1
Link to comment

Pa Boki...sećaš se da nam je tako Rosića isključio onaj što nam je poklonio komzna koliko penala, Bojan Nikolić...nešto treba naučiti kad gostuješ na Topčideru, sa bilo koje strane brda.

Da se razumemo, i pre par dana smo izgubili zasluženo, a i sada se nismo nešto proslavili. Igrali smo sa šest štopera dva beka, izgubljenog Arsu.....

Dobili smo Dujmovića, Yamkama, pa i Štulić je neko na koga treba računati. Lazar Jovanović takodje. Još da kupimo mudašca, negde bar kod Kineza, ovom Bataku...biće dobro. Težimo ka vrlo dobro i odlično ..što da ne...

  • +1 2
Link to comment

Kako smo sutirali, mozda smo i prodali tekmu pre penala?

Ovoliko lose da se sutira, prosto je neverovatno?!?!?!

Golman da odbrani 4 od 6 suta, ko da brani na malice?

Bem li ga sta da mislim?

Svakako je lepse izgubiti utakmicu na kraju nego li u prvih pola sata pa da blejimo do kraja ko telici. Sa te strane svakako napredak!

  • +1 1
Link to comment
Just now, Constantin said:

Pa Boki...sećaš se da nam je tako Rosića isključio onaj što nam je poklonio komzna koliko penala, Bojan Nikolić...nešto treba naučiti kad gostuješ na Topčideru, sa bilo koje strane brda.

Da se razumemo, i pre par dana smo izgubili zasluženo, a i sada se nismo nešto proslavili. Igrali smo sa šest štopera dva beka, izgubljenog Arsu.....

Dobili smo Dujmovića, Yamkama, pa i Štulić je neko na koga treba računati. Lazar Jovanović takodje. Još da kupimo mudašca, negde bar kod Kineza, ovom Bataku...biće dobro. Težimo ka vrlo dobro i odlično ..što da ne...

Ma ne kazem ja da smo mi zasluzili da pobedimo ,daleko od toga.Ovakva igra je meni sranje i bolje da smo izgubili s 5 komada ,a da smo probali da igramo,a mislim da imamo kvalitet... Za sudije se zna da im je to 12 igrac,a sad su uveli VAR tako da imaju i 13 igraca. Meni se smucilo ona jurnjava mladog igraca gde ga matorci jure s onim volom Milijasem po terenu ,da ga biju.....EEj u koju ligu ima to....Jos ono seljacko psovanje i tako to.....Dokle vise potcenjivacko ponasanje FS prema Jugu Srbije!!!

PS:Pravimo im igrace kojima se dice i kite....... Pixi,Rambo,Smuci,S.Markovic,Borjan,Pavkov....i ko zna jos koliko njih iumesto da kazu hvala  oni se takmice ko ce vise da nas pljune jel su oni bogovi ili sta....

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...